ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 59

  • 61 350
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 512









 newsm12Като ги гледам тука,май не са съвсем "тук". Wink

# 16
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Лолче, май ме откри в Шри Ланка. Laughing Да ти кажа,че и аз много бих искала да се потопя с тях точно в онзи момент, обаче ми се струва, че само ще пречим Heart Eyes

Виктори, ами може и те да са там, където и ние сме smile3503

# 17
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте ,мадами  Hug!!!

Доре,всичко в темата е толкова пастелно , шарено ,завладяващо , отпускащо и само като погледнеш какво са сътворили работливите ни пчелички /vikktory ,shoppич Благодаря ВИ за труда newsm51/, не си струва да вхърлях и грам нерви за поредната гнусотия/помия/ забъркана от Б/Р.
 Кога заминахте  за Шри Ланка  newsm78?

 Heart Eyes
 

# 18
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Иитинче, като гледам, моят самолет е излетял някъде към 21.45. Но той е експрес и след малко съм в океана, но малко настрани, за да не преча/ както казах преди малко/ Joy

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 8

 newsm78 Де, е Къванч ,любимеца на всички жени в Турция ?!

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 8
Снимката е с лошо качество , но мисля ,че не е  поствана ,ако греша ме извинете  Peace

# 23
  • Мнения: 0


Добро утро, Слънце! Усмихни се за мен!
Озари с твоята светлина моя ден.
Подай ми топла ръка, поведи ме,
погали косите ми, с нежни устни докосни ме.
...Подари ми детски смях, като арфа звънлив.
Слънчеви зайчета изпрати ми против самота.
Засвири ми на сребърна флейта от морски вълни.
Превърни моя ден в приказна красота!
Автор katerina- (Катя Вангелова)  newsm51

# 24
# 25
  • Мнения: 4 512

According to the article , Kivanc was seen leaving a cafe in " Etiler " with a close friend after they had sometime there ... Kivanc announced that he'll start new projects soon , recently he's been always seen wearing a hat even at night ; which makes the reporters wondering if he's doing that because he'll have a new haircut for his new project ...
When Kivanc saw the reporters he greeted them saying : " Good evening and good job ! " then he left with his friend .

# 26
  • Мнения: 4 512
Привет,мадами! Hug
 newsm78Поради липса на новини за Сонгюл, ето още малко Къванч от ФБ. Grinning











# 27
  • Мнения: 0
Hülya Avşar ve Kerem Alışık Birlikteliği
Hülya Avşar ve Kerem Alışık, 72. Koğuş adlı sinema filminden sonra ödül töreninde buluşacaklar.
Bu yıl 16.sı gerçekleşecek olan ve Türkiye’de sinema ve tiyatro dallarında tek ödül veren "Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri"ni 72. Koğuş filminde birlikte rol alan Kerem Alışık ve Hülya Avşar birlikte sunacak.
Tören için heyecanlı ve meraklı bekleyiş devam ederken başarılı sanatçı Mustafa Ceceli de şarkılarıyla geceye renk katacak.
25 Nisan Pazartesi gecesi MKM Attila İlhan Salonu’nda gerçekleşecek gece TRT Türk ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

ХЮЛЯ АВШАР И КЕРЕМ АЛЪШЪК ОТНОВО ЗАЕДНО НА СЦЕНАТА.
СЛЕД ФИЛМА 72 УЧАСЪК ХУЛЯ АВШАР И КЕРЕМ АЛЪШЪК ЩЕ СЕ СРЕЩНАТ НА ЦЕРЕМОНИЯТА НА НАГРАЖДАВАНЕТО. ТАЗИ ГОДИНА ЩЕ СЕ ПРОВЕДАТ 16-ТИТЕ НАГРАДИ ЗА КИНО И ТЕАТЪР, КОИТО СА ЕДИНСТВЕНИТЕ В ТУРЦИЯ НАГРАДИ."САНДИ АЛЪШЪК ТЕАТРАЛНИ И И КИНО АКТЬОРСКИ НАГРАДИ" ЩЕ ВОДЯТ ХУЛЯ АВШАР И  КЕРЕМ АЛЪШЪК, КОИТО ИГРАЕХА ЗАЕДНО И В ФИЛМА 72 УЧАСТЪК.
КОГАТА ЗА ЦЕРЕМОНИЯТА ИМА ГОЛАМО ВЪЛНЕНИЕ И ГОЛЯМА ЗАПАЛЕНО ОЧАКВАНЕ УСПЕЛИЯТ МУЗИКАНТ МУСТАФА ДЖЕДЖЕЛИ ЩЕ РАЗВИХХИ ОБСТАНОВКАТА СЪС СВОИТЕ ПЕСНИ. НА 25 АПРИЛ ПОНЕДЕЛНИК ВЕЧЕРТА ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ В САЛОНА НА МКМ АТИЛЛА ИЛХАН И ЩЕ СЕ ИЗЛЪКВА ДИРЕКТНО ПРЕДАВАНЕ ПО ТРТ ТУРК.

# 28
  • Мнения: 4 512
Фенче,тенк ю за превода,скъпа!   bouquet
 newsm78 Сега ако ни светнеш за какви награди става въпрос и от колко часа ще се излъчва на живо церемонията /за да може да си планираме програмата за гледане! Joy/  цена няма да имаш! Hug
Ако пък откриеш,че чичето разумно се е преориентирал към жена,която повече му отива на възрастта...  Wink newsm44  

Ето и още нещо от днешната преса на фейса. Joy

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 13:01 от vikktory

# 29
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Здравейте, момичета!
 Снощи тъкмо щях да отговарям на Иитина, че любимецът на жените в Турция, за да се върне отново в класациите, ще трябва да застане отново до точната жена, благодарение на която стана това, което е; оная, до която продължават да го нареждат вече години наред, независимо че  времето на излъчване на филма в Турция отдавна е минало, но той продължава да завладява нови територии заради магията, която сътвориха с тази същата, точната жена!  Naughty
И тъкмо да постна нещо такова, мамата изчезна ooooh! Но пък сега мога да си го напиша. Laughing

Виктори, ти наясно ли си по каква причина тези двойки са курдисани една до друга newsm78 Заради шопинг феста, ама каква им е ролята Thinking

Общи условия

Активация на акаунт