Препоръчайте ми хотел в Банско

  • 436 075
  • 2 290
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 757
Незнам за Бъндерица. Явно всичко е наред, просто сега извън сезона е празно в Банско и привличат клиенти с ниски цени.
В Гардения бяхме с ОИ, всичко много добре, но няма външен басейн. за трима ни ан вече беше 100 лв. Peace

# 16
  • Мнения: 97
Четох ужасни отзиви от други форуми, но аз държа само на мнението на БГ мамите и продължавам да очаквам отзиви!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 480
Този ми е любим http://www.banskospa.net/

# 18
  • София
  • Мнения: 816
Ако ще ходите с деца,,Евелина палас,,ако не пак там. LaughingМоже би един от малкото имащи двор,качествено обслуване,много са гъвкави и съобразителни.Не клюкарничат,гримасничат и каквото и там да било.Направо моята щерка замалко не си донесе една кака от там Laughing
Ходила съм и по работа и просто така на почивка,направо ги обичам тия хора.

# 19
  • Мнения: 419
Аз търся хотел, близо до центъра. Мисля да отида за джаз фестивала и ще взема и бебето, та ми се иска хотелът да е близо до концертите да мога да циркулирам. Гледам, гледам в интернет и не мога да разбера кой хотел е на центъра. За тези, които ги разбрах къде са, ми идват далече.

# 20
  • Мнения: 74
Препоръчвам с десет ръце
Хотел Момини двори, имат сайт, разкошен-просто нямам думи, скоро ще пиша в блога ми за него.
Но за джаз фестивала едва ли ще има места, защото той е на самия площад. Успех!

# 21
  • Мнения: 419
Благодаря, Пепеляшке. Разгледах го и наистина изглежда много приятен. Има още места за него, обаче като сравних цените, 90% от хотелите и къщите от подобен клас /поне по звезди, картинки и описание/ са със значително по-ниски цени. Умувам над хотел Флоримонт. Първо, видях, че се явява спонсор на мероприятието и намерих няколко коментара от предни години, че част от музикантите са гости на хотела и някои продължавали после в пиано бара. Имат отстъпки за джаз феста и басейн, където мога да поплувам през деня. Това, което ме притеснява е, че прочетох някакви коментари, че паркингът е малък и няма места, както и че от рецепцията задържали личната карта за целия престой, което на мен не ми харесва - един вид, подозираме те за измекяр до доказване на противното, пък и кой с какво право ще ми задържа личната карта. Пише, че е на десет минути пеша от центъра, което също е минус. Ако са десет наистина, ще го преглътна някак, но да не се окажат няколко по десет.

# 22
  • Мнения: 413
Препоръчвам ви "Къщата на дедо Пене" /май така се казваше/
Бях там преди 8 години, малък затворен комплекс, всяка стая беше направена все едно преди 150-200 години, невероятно преживяване беше, мивката беше бакър, а дръжката на вратата от извит клон, нещо като Етъра в съвременнен вариант. Сега искам да заведа моя съпруг, но много рядко сме в БГ двамата.
А има ли транспорт от София до Банско - автобус, влак? Мен това ме спира, че не идваме с колата до БГ и няма как да се транспортираме до там

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Ходихме в Белведере Холидей Клуб - препоръчвам го  Peace
Много добре изкарахме с децата - много хубави външен и вътрешен басейн. Има заградено футбулно игрище с изкуствена мека настилка - идеално за игра.
Ресторанта не е нещо особено, но е удобно, ако не ви се излиза.
Апартамента ни беше напълно оборудван - включително чинии, тигани, тенджери в кухнята...

# 24
  • Мнения: 74
Благодаря, Пепеляшке. Разгледах го и наистина изглежда много приятен. Има още места за него, обаче като сравних цените, 90% от хотелите и къщите от подобен клас /поне по звезди, картинки и описание/ са със значително по-ниски цени. Умувам над хотел Флоримонт. Първо, видях, че се явява спонсор на мероприятието и намерих няколко коментара от предни години, че част от музикантите са гости на хотела и някои продължавали после в пиано бара. Имат отстъпки за джаз феста и басейн, където мога да поплувам през деня. Това, което ме притеснява е, че прочетох някакви коментари, че паркингът е малък и няма места, както и че от рецепцията задържали личната карта за целия престой, което на мен не ми харесва - един вид, подозираме те за измекяр до доказване на противното, пък и кой с какво право ще ми задържа личната карта. Пише, че е на десет минути пеша от центъра, което също е минус. Ако са десет наистина, ще го преглътна някак, но да не се окажат няколко по десет.
Според мен направо е на далавара цената, излиза по 35 лв на легло със закуска и вечеря, а как хранят ако знаеш....а вътре е едно дизайнерско бижу! Но...избора е твой! Флоримонт е мастодонт, дасто отдалечен от центъра,

# 25
  • Мнения: 419
70 лв за двойна стая не са много, особено като гледам обстановката. Обаче видях, че по време на феста хотелите и къщите от подобен клас правят големи отстъпки и падат под тези цени плюс билети за вип места за концерта, а в някои ще свирят и групите по-късно. Аз мислех да отпиша опцията за вечеря, защото искам свободно да мога да си поръчвам каквото ми хареса и за това гледам цените за нощувки като цяло.

# 26
  • Мнения: 10 604
А има ли транспорт от София до Банско - автобус, влак? Мен това ме спира, че не идваме с колата до БГ и няма как да се транспортираме до там

Има автобуси от Централна гара и от Овча Купел по няколко пъти на ден.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз търся хотел, близо до центъра.

хотел Анели.
Няма СПА, няма басейни, но е много подходящ (според мен) за това начинание. Хем е на макс. 10-ина мин. от ц-ра, хем няма да се чува музиката от фестивала, за да пречи на бебето.

# 28
  • Мнения: 419
Гледах, гледах, четох коментари, изчислявах и в крайна сметка резервирах за Момини двори. В интерес на истината финансово излиза една от най-неизгодните оферти като сравнявам останалите за периода, но пък и хотела е несравним и за това реших да не издребнявам с парите.

# 29
  • Мнения: 1 186
моля тези от вас, които вече са почивали в банско да ни препоръчат къде и какво може да се разглежда в банко и около банско. ще почиваме там на есен и искам предварително да разбера за интересни места от местни хора или вече посещавали такива, за които няма инфо в нета . миналия път за сандански не ми стигна времето от предложения, надявам се и сега да ми препоръчате такива. интересувам се също и от добринище и разлог, тъй като и до там ще ходи задължително по време на престоя ни.

Общи условия

Активация на акаунт