С какво Ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ? - 6 част

  • 52 787
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Когато се запознах с майката,бащата и брата на мъжа ми,установих едно нещо със сигурност и му го заявих категорично!А то беше,че е взет от някой дом!До такава степен няма нищо общо със семейството си!

# 16
  • Мнения: 134
краси.мира ,da ne o4akvash niakoi da si priznae,4e saprugat prili4a na kuxite leiki...,nali chte gi pognete tyk i chte gi razpnete... i shte stane- s texnite kamani- po texnite glavi;-))) . To si e kazano,: Krushata ne pada po-dale4e ot darvoto:::
Vsi4ki ka4estva,koito ne xaresvam u roditelite mi , v kriti4ni sityazii gi otkrivam u sebe si, vsi4ki ka4esta,koito me vbesiavat ot svekarite mi ..si jiveiat dovolno i u nai,nai,nai prekrasniat maj(sire4-moia;-))
A tova,4e prekrasniat na saforumkite e otgledan ot babite si-ami ,4e roditelite na prekrasnite da ne sa padnali ot nebeto -i te sa otgledani ot sachtite tezi,koito posle sa okazali vlianie varxu saprujieto na forumkata.

# 17
  • Мнения: 122
Когато се запознах с майката,бащата и брата на мъжа ми,установих едно нещо със сигурност и му го заявих категорично!А то беше,че е взет от някой дом!До такава степен няма нищо общо със семейството си!
ooooh!
Ще се освестиш.. Thinking, `ма късно!

# 18
  • Мнения: 12 670
Дори и да е намразил всичко това,и да се стреми към противоположен живот,гена си е ген.
Доказано!От него не можеш да избягаш.

И си търси жена, която прилича на майка му.

# 19
  • Мнения: 804
Дори и да е намразил всичко това,и да се стреми към противоположен живот,гена си е ген.
Доказано!От него не можеш да избягаш.

И си търси жена, която прилича на майка му.
Не бъдете жестоки!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 172
Когато се запознах с майката,бащата и брата на мъжа ми,установих едно нещо със сигурност и му го заявих категорично!А то беше,че е взет от някой дом!До такава степен няма нищо общо със семейството си!
ooooh!
Ще се освестиш.. Thinking, `ма късно!
Да се освестя?За какво?Че всъщност е като тях ли?Вече три години и половина ми доказва обратното!А аз не спирам да се чудя как може да няма нищо общо със родата си Crazy

# 21
  • Мнения: X
Когато се запознах с майката,бащата и брата на мъжа ми,установих едно нещо със сигурност и му го заявих категорично!А то беше,че е взет от някой дом!До такава степен няма нищо общо със семейството си!
ooooh!
Ще се освестиш.. Thinking, `ма късно!
Да се освестя?За какво?Че всъщност е като тях ли?Вече три години и половина ми доказва обратното!А аз не спирам да се чудя как може да няма нищо общо със родата си Crazy
Не искам да те отчайвам...но рано или късно ще си проличи гена.
Няма да изпадам в подробности,защото баща ми е покойник,но като цяло имаше доста трески за дялане в характера.И виждам ,че точно в по-критични моменти тези трески се появяват и при мен.
И при всичкото ми желание да не приличам на него и да туширам всяка прилика...гена си е ген.
Рядко,но надделява!   Peace
За огромно мое съжаление.
Виждам го и в съпруга ми ,и в децата ми....
Не е задължително да е копие на гадния си родител.Но определено е наследил нещо от всеки...
И рано или късно ще се прояви.

# 22
  • Мнения: 172
Може и да е така!Важното е,че държи свекървата далеч от мен и децата и не настоява по никакъв начин да поддържам отношения със нея!А аз пък от своя страна,не го спирам да поддържа отношения с родителите си-не че го прави с желание!С брат си не говорят от близо три години и едва ли някога ще има затопляне между тях.Разликата между двамата е от земята до небето ooooh! и не е само мнение!

# 23
  • Мнения: 2 448
Когато се запознах с майката,бащата и брата на мъжа ми,установих едно нещо със сигурност и му го заявих категорично!А то беше,че е взет от някой дом!До такава степен няма нищо общо със семейството си!
ooooh!
Ще се освестиш.. Thinking, `ма късно!
Да се освестя?За какво?Че всъщност е като тях ли?Вече три години и половина ми доказва обратното!А аз не спирам да се чудя как може да няма нищо общо със родата си Crazy
Преди много години още като гаджета с мъжа ми той ми каза нещо, от което аз тогава леко се обидих, а той всъщност е искал да прозвучи като комплимент. " Ти си супер, при тия родители"  Laughing Е, тогава ми се искаше като съм супер да съм супер, независимо от фона на родителите си, обаче след толкова много години, всички хора, които ме познават и познават тях се изумяват, че нямаме нищо общо и самата аз ако не беше огромната визуална прилика с тях, щях да реша, че съм осиновена.

Така, че красимира, по спокойно с гените, може да си наследил повече от някой по далечен пра дядо или баба и освен това много хора предпочитат да си оправдават недостатъците с ген отколкото да се напънат и да си ги преборят.  Wink

# 24
  • Мнения: X
Цитат
освен това много хора предпочитат да си оправдават недостатъците с ген отколкото да се напънат и да си ги преборят. 
Аз не го написах ,за да се оправдавам.
Напълно осъзнавам кога ,в какви ситуации постъпвам като баща си,без дори да го желая.
И следващия път се опитвам да не го правя.
В интерес на истината и аз доскоро си мислех ,че нямам нищо общо с неговия характер.
Но...за съжаление не е така.
Не знам какви прилики или разлики визирате вие.Аз говоря за съвсем трудно уловими прилики.
Няма да давам примери,защото за всяко семейство те са различни.
Но дори в начина на хранене съм забелязала ,че децата ми например приличат на един или друг роднина.

# 25
  • Мнения: 2 448

Но дори в начина на хранене съм забелязала ,че децата ми например приличат на един или друг роднина.

Не изхождай от децата ти и себе си за всички останали. Имаш навика да го правиш.  Wink

Под огромна разлика и нищо общо разбирай точно това, което съм написала. Така, че напълно възможно е и съпруга на roni.k  да е точно така и не е нужно да и обяснявате как ще се освести.
Аз визирам целия ми характер, вкусове, таланти и наклонности, начин на реакции, мислене , изразяване, всякакви дребни детайли и това прави впечатление при това осезателно.Включително и начина ми на хранене, за който цял живот търпя упреците на майка ми , че не съм като нея.  Laughing И аз с годините си мислех,че сигурно ще се усеща все пак някаква прилика, но става още по голяма разликата. 

# 26
  • Мнения: 305
Това с гените мисля е за др тема!!!!!!!!!!!!! Peace

# 27
  • Мнения: 2 448
Това с гените мисля е за др тема!!!!!!!!!!!!! Peace

Ами точно с тях се опитват да обяснят, че няма начин мъжО да е готин, а свекървата не. И че снахата е като свекървата, защото мъжа си търси някоя, която му напомня на майка му.

# 28
  • Мнения: X
Цитат
Не изхождай от децата ти и себе си за всички останали.
Не вземам предвид само моето семейство.
Писала съм и в други теми,че обичам да наблюдавам хората .
Има го навсякъде.Не казвам,че няма и изключения.
Но те само потвърждават правилото.
Но определено погледа ми върху семейството и роднините е най-пълен.

Цитат
Аз визирам целия ми характер, вкусове, таланти и наклонности, начин на реакции, мислене , изразяване, всякакви дребни детайли и това прави впечатление при това осезателно
Аз също!   Peace
И ако попиташ мъжа ми ,или някой ,който познава и мен, и баща ми,също би казал ,че разликата между нас е от небето до земята.
Но аз забелязвам какво съм наследила от него,въпреки опитите ми да го туширам.

# 29
  • Мнения: 2 448

Но аз забелязвам какво съм наследила от него,въпреки опитите ми да го туширам.


Аз не правя никакви опити да туширам прилика, която не одобрявам. Е за такава разлика ти говоря.  Peace

п.п.Дадох пример със себе си заради коментарите относно поста на roni.k , не за да занимавам аудиторията с конкретности свързани с моето семейство.

Общи условия

Активация на акаунт