Рицарки на бялото кантарче - в очакване на Щъкла :)

  • 22 944
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 280
Благодаря ви за хубавите пожелания мили Рицарки !  Hug   
Щъкчето още е тук, спокойна съм....като са ти казали да е днес Щъки, хайде  давай,докато се наспя да сте вече 2 Щъкли... Не се тревожи, щом рицарското сестринство е тук и те мисли,  Щъкла ще се пързулне като по пързалка...!!!  Hug 
 Jizzlobber ,  аз си спомням моите ги мажех с ментолов спирт и после ги пудрех със сулфатиацол, едно прахче от аптеката...ама това беше преди много години,сега не знам ако са измислили нещо по ново..помагаше да засъхват и да не ги сърби толкова...ако искаш опитай ,щом не иска да пие хапченца..  Хайде лягам, Щъкче с теб съм и на сън !  Hug  С тези 2 кила минус направо ме уби... Joy   Hug

# 31
  • Мнения: 826
Пинки, да ти е жива и здрава порасналата мома!    bouquet
Джиз, младият варварин кара варицела преди 2 месеца. Размина се леко, без температури и особени ексцесии. По тялото мажехме с ментолов спирт, по лицето- по съвет на фармацевта- с розова вода. Дано и при вас мине леко!  Praynig И ММ да не го ловят варицели и други подобни , че няколко приятели от тия гадости се тръшнаха на легло на по 35- 40 години  ooooh!
Щъки, като майка- героиня, дето първия път пресносих чадото с 10 дни искрено ти съчувствам за постоянните питаници за раждането. Разбира се, че всеки го прави с добро чувство...  На мен първо най- добрата ми приятелка 100 пъти ми звъня да съм раждала на 09.09.99 /брех, че много 9-ки/, а като видяха, че не родих тогава категорично разпореди да съм стискала коленете, че да сме влезели във Везни, че мъжете- Деви били много проклети  Mr. Green Какво да правя- приятелка ми е, стисках  Mr. Green
Когато и да е раждането, леко да мине!   bouquet
Аз следпразнично го карам на разтоварване. Без да се втелявам ям повече зелении и избягвам сладкото, че много се бях оляла по празниците. 

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
че мъжете- Деви били много проклети  Mr. Green

 Rolling Eyes ooooh! Thinking

# 33
  • Мнения: 1 488
Не го мисли.Слънцето в Дева не е доминиращо!Баща ми,мама,бати и сега мъжът ми все Деви.Имам наблюдение.Малко по педантични и дребнавички,но пък големи работяги.
Хапвам, пускам сушилнята и отивам да Щъкам с Щъкла.
Цунки,а по късно пак ще докладвам  Hug

# 34
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  bouquet
Приятно Щък-ане Joy...

# 35
  • Мнения: 4 447
Здрасти!
Мариетке, благодаря за темичката!
Аз днес пак ще се опитвам да се стягам. Разболявам се, като парцал съм, такива ми ти работи. И по-зле е било де, ама да се оправдая малко, пак. Rolling Eyes
После ще чета повече. Поздраи и честитки на който има повод!  bouquet
Гледам, Щъкла още не се е появила. Избира си дата момата, може да е на кралската сватба, може и на кака и Таня на датата... Hug

# 36
  • Мнения: 826
Мариети, нищо лично. Споделих наблюдения на приятелката ми, тя по това време имаше серия кофти гаджета- Деви. Приятно Щъкане на Щъки с Щъкла  Hug

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ели, не го приемам лично, споко, просто се чудя колко още рОга ще избият на дребното диване Twisted Evil...

Танюш
, да ти минава бързо, моите големите и те са болни, че и с температура чат-пат, ние с Дребо държим фронта.
Ма така - по ризки ще ми джиткат оня ден из Боженци...

# 38
  • Мнения: 191
 wavey

Щъки Hug...хем се успокоявам като те "видя" тук, хем те мисля постоянно Praynig Hug! Обаче и в двата случая, благодаря, че ни държиш в течение на събитията  bouquet....Приятна разходка и от мен...тук времето е отврат, дано във Варна да е по-добре! Peace

Пинки, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА младата госпожица! Много здраве, радост и късмет!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Това за мъжете-Деви и според мен не е вярно. Познавам няколко такива - педантични, мрънкащи повечко, но в никакъв случай проклети. Peace

Джиз, стискам палци да мине по-леко! Peace Аз изкарах варицелата на 28 г., бременна в петия месец ooooh!...слава Богу леко и без отражения върху бебето. Бебето я изкара на 5 години, пак сравнително леко (без пъпки по лицето и лигавиците) - помня, че туширахме пъпките с ментолов спирт и мажехме след това с Цинкова маз. Не знам дали е от това, но белези няма никакви.

Каш, Ассе, Кокони, всички Hug Hug Hug

Нещо ми е мръчкаво и не ми се пише, но ви мисля всичките...

За кулинарните корифеи в темата имам един линк за споделяне - http://cathyshambley.blogspot.com/2011/03/how-to-make-tea-smoked … mon-swimming.html Wink
Изглежда ми страхотно...остава само да се сдобия с подходящ съд и веднага мисля да пробвам. Peace

Хубав ден, милички! Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 479
Привет, приятелки!

Пинки, жива и здрава да ти е щерката, само здраве, късмет, успехи и много да те слуша!

Щъки, чакам с нетърпение и стискам палци всичко леко да мине, когато е - тогава!

На бач съм , нямам прегрешения, но съм в МЦ и от 59 не съм мръднала, нищо не става от мене, както и да е! На бача пак някакво напрежение витае, ужасно е!

Варицелата моите я караха заедно - щерката беше първи клас, сина - в детската градина и беше леко, аз я бях карала като дете и не ме повтори, мъжът ми не го хвана!

# 40
  • Мнения: 13 782
Пинки, честита ти рожденичка  bouquet  Да е здрава и много щастлива!
Има ли кандидат-зет вече?

Вие сякаш на война ще я пращате Щъки, такива едни загрижени и разтревожени постове Laughing
А тя си гледа кефа и си се търкаля щастлива и доволна с големия тумбак Joy

Камъче, хайде стягай се, че и аз покрай теб Tired

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 12:19 от птица

# 41
  • Мнения: 1 280
Пиле , има...един Пандишпан..... #2gunfire ...гадже де...чак за зет..ама знам ли го какво си мисли.. не съм сигурна дали там ще и е късмета,защото като гледам  на нея хич не и е влюбено...аз си трая, не ми  е работа...ако се наложи ще изсъскам... Joy,  то не,че някой ще се впечатли де...ама аз да си кажа, че все още мога...е, поне ММ знае,че със съскането още ме бива.... Joy
  А за мъжът Дева....имах 1  !  Бащата на това Теле дето днес става на 23 !  Ами, добри са, ама му изтече мандата....разведохме се по живо, по здраво... и от там..хайде взех си един Овен, и аз Стрелец, голяма веселба.. та цял жишот пиля Рога...на телето и на мъжлето....добре,че малката Пикла е душичка , много добричко.../за сега де, че знам ли по натам.../ 
   Според мен това със зодиите е донякъде някакви прилики,има ги наистина, но в основата си хората са толкова различни...и от толкова неща зависи какъв ще стане един човек ,като порасне, че няма накъде повече....не може от един Пън , да искаш да стане Гладиол.... и ако мама Недоделка го е възпитавала,  чакай ти да стане Принц..../ само давам пример../
     

# 42
  • Мнения: 1 488
Вие сякаш на война ще я пращате Щъки, такива едни загрижени и разтревожени постове Laughing
А тя си гледа кефа и си се търкаля щастлива и доволна с големия тумбак Joy
Joy така си е!
Та да ви се обадя,че всичко е тип топ.
Режима тоже.
 Wink утре ще докладвам за грамовете.  Grinning

# 43
  • Мнения: 241
За кулинарните корифеи в темата имам един линк за споделяне - http://cathyshambley.blogspot.com/2011/03/how-to-make-tea-smoked … mon-swimming.html Wink
Изглежда ми страхотно...остава само да се сдобия с подходящ съд и веднага мисля да пробвам. Peace



после да кажеш какво се е получило. Изглежда диетично и вкусно.

ММ е Дева. Преди си мислех че са ужасни, той ми обърна представите. Е, има си трески за дялане, ама кой ли няма. И аз съм Лъв та той трябва да ми е противопоказен, ама туй то. Само дето вече 3 пъти му предлагам да се женим, той си мисли че се шегувам... тюх...

камъче режимното ядене ще ти помогне да се оправиш. Ама ядене, нали, не тъпчене   chef
Щък щом и режимстваш в това положение, шапка свалям

Пинки
чрд на момичето, любов да има, и все към нея насочена  Heart Eyes

шарена сол втори ден режимна. Туй срещите с разни хора мн главозамайващи бе, те се скъсаха да комплиментстват за ослабения ми вид. А има още мн работа.
Днес:
зак: млк с нес
о: 250г шунка, 1 домат, млк с нес
сз: 1 ябълка, млк с нес (уливам се с него вече)
веч: домати и краставици със 100г сирене, зехтин и 1сл ленено семе

снощи ядох в Дивака  диетични пиле на грил и зеленчуци на скара, без мазнина приготвени. Браво на тях, препоръчвам

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 18:13 от Шарена Сол

# 44
  • Мнения: 4 806
Ей ме, на. Ама и Щъки тук  Laughing Heart Eyes Ще те чакаме с отчет - ако не за едно,
то за друго - все са грамове  Hug  Аз пък родих на термин. Един от редките
случаи - ден в ден, както ми пишеше по всички документи. Природа, какво
да правиш. То, като погледнеш, все я карам по учебник, навик ми е. Дали
ще е режим, дали ще е фитнес, дали ще е раждане - все тая  Joy

И з т о щ е н а   с ъ м ... пиша бавно, защото толкова силици са ми останали.
И май-май по-зле ще става. Това откъм работа. За фитнеси и дума не може
да става, обаче и яденето ми е зле - никакво го няма, щото нито време, ни-
то апетит  Rolling Eyes те така ... Нали си спомняте, че преди време вместо "... и
това ще мине" имаше в профила ми за вниманието при желанията. Та ...
да не се оплаквам, щото си го пожелавах  Joy

Болничките да оздравяват, здравите - да се пазят  Hug  Всички да папат
умно и хубаво  Hug Деви почти не познавам, друга ми е таргет-групата  Joy
Друго ... другото е, че си мисля как да оцелея тази вечер, че ми е наистина
крайно уморено.

Общи условия

Активация на акаунт