Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 108

  • 29 031
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240

Това инфо се появи преди малко:


f İstanbul Açılış Partisi 2011 .

Umut Kurt Gönülçelen de iki bölüm mü oynayacakmış. Ay neden kabul etmiş ki o diziye geri dönmeyi. Umut çıktıktan sonra bir daha Cihan karakterini anmadılar bile. Gönülçelen ekibi "Mağdurum Da Mağdurum" şeklinde Umut'a çok yalvardı herhalde.

Cihan da gelse, Umut da olsa o diziyi izlemeyi düşünmüyorum. Zaten hangi gün yayınlandığını bile bilmiyorum. Hakkında uzun zamandır hiçbir fikrim yok.

Leyla İle Mecnun'u daha izleyemedim. İnternetten takip ettiğim için o diziyi geriden geliyorum maalesef. Ama en kısa sürede bakacağım .

Başlığı uzun zamandır terk-i diyar eylemiş olduğumun farkındayım ama bugünlerde niyeyse içimden hiçbir yere yazmak gelmiyor.


А това е нещо свързано с мача от Туитър:

Ömür Gedik in twitt:

" Cansel elcin harun sarp apak ve ferhat la birlikte mac oncesi sohbet. Italyan makarnasi partisi var. Pilotlar yiyiyor unluler diyette!
"

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 17:57 от rina-rina

# 691
  • Мнения: 10 240
Приключиха и анкетите на Televizyondizisi:

En İyi Kadın Oyuncu: TUBA BÜYÜKÜSTÜN (GÖNÜLÇELEN)

Сериалът, Джансел, Айда и Онур не успяха да се задържат на първото място!

# 692
  • Мнения: 15
Жалко, а заслужават, и Джансел,  и Айда и Онур са актьори с класа и го доказаха, независимо от срива в сценария.   Peace
Дано всички момичета тук, независимо от резервите към анкетите са гласували.  Praynig
Не сме хакерки, но в някои моменти като този съжалявам.   Wink

Погледнах анкетата,  на първо място са решили да бъде партньора на Берен от новия й сериал, познавам го от Брак с чужденец, е... няма по голяма изцепка, но щом така са решили, така да бъде.    #Crazy

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 18:22 от riminiii

# 693
  • Мнения: 510
Явно наистина ще гледаме Джихан 2 епизода.
За мача гугал не помогна.
Анкетата такива главозамайващи резултати при мъжете че да ме извинят да са реални.

# 694
  • Мнения: 4 535
Докато чакаме "великолепната осморка" да се развихри!

Това е сборен отбор и е възможно да не играе с номер 8, това е регистриран номер за отбора му. При благотворителни мачове не се спазват много правила, като време например. Разрешени са и повече смяни, с цел да се появят повече известни лица. Предполагам, че Джансел няма да е през цялото време на терена. Въпреки всичко вълнението ми е като на световни финали Joy Joy Joy



И малко мажоретки за хъс Grinning Grinning

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 18:37 от nadine1111

# 695
  • София
  • Мнения: 30 225

Това инфо се появи преди малко:


ясно....ето го забогателият Джихан  Peace

# 696
  • Мнения: 0
Надин, аз от години не гледам футбол, но тази вечер  ще съм първа китка.
Опитах се да си преведа с гугъл и подсказката от Ринка, но така и не разбрах, ще ядат ли италиански макарони, няма ли и кой е на диета. Joy Joy Joy Joy Joy
Очаквам, някой да ме светне по въпроса!

Мише, на мен Джихан много ми харесва и отдавна бях казала, че ми липсва. Ето чули са ме!

# 697
  • Мнения: 3 476
Този мач онлайн ли може да се гледа?
Нещо май съм пропуснала. newsm78

# 698
  • София
  • Мнения: 30 225
Мише, на мен Джихан много ми харесва и отдавна бях казала, че ми липсва. Ето чули са ме!

явно пак той ще "помага" на оджата- като запали ревността му  Joy
Е, сега Кадрието ако не получи джакузи от сина си  Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 0


http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor

18:45 Formula Futbol Şöleni 2011

предполагам, че ще е целия, обявен е до 21:15
Катя  Hug
В момента интервюират Гювен от Мечтатели

# 700
  • Мнения: 3
Няма много зрители на мача, но времето е неподходящо. Ще играят с червено- бял екип, но Джансел не са го показали засега. Там е , ще започва отначалото. Joy Жени съдийстват. Wink Пилотите ще имат предимство. Червените са доста тежички. hahaha

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 19:02 от doriana

# 701
  • plovdiv
  • Мнения: 54
аз го видях за малко като излизаха Shocked
Освен ако не ми се привижда  hahaha

# 702
  • Мнения: 10 240
аз го видях за малко като излизаха Shocked
Освен ако не ми се привижда  hahaha
newsm10 newsm10 newsm10

# 703
  • Мнения: 3
Там е, но сега не е ясно дали в момента е на терена. Много отдалече излъчват. Sad

# 704
  • plovdiv
  • Мнения: 54
да да много е отдале4е ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт