СТЪКЛЕН ДОМ (сезон 3) - ИЗКУШЕНИЕТО - тема 16

  • 36 409
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666


Три години по-късно вече нищо не е същото!



Изпълнителни продуценти:
Димитър Митовски, Димитър Гочев и Росен Цанков

Главен сценарист:
Теодора Василева

Сценаристи:
Милена Спасова, Невена Горянова, Екатерина Цветанова, Цонко Бумбалов и Георги Иванов

Диалогист:
Боряна Петкова

Режисьор:
Димитър Гочев

Оператор:
Радослав Гочев

Сценограф:
Кес Бонет

Музикално оформление:
Кирил Петрушев - Бъсти



Димитър Касабов - Стефан Данаилов


Боряна Касабова - Елена Петрова


Камен Касабов - Калин Врачански


Дани Касабов - Бойко Кръстанов


Елена Сарафова (ех Атанасова) - Яна Маринова


Христо Атанасов - Георги Кадурин


Александра Атанасова - Луиза Григорова


Чарли (Петър) Атанасов - Асен Блатечки


Сиана Жекова - Радина Кърджилова


Ваня Ставрева - Стефка Янорова


Антон Ставрев - Красимир Ранков


Албена Черкезова - Диляна Попова


Тома Симеонов - Стефан Иванов


Виктор Сарафов - Веселин Мезеклиев


Хари Ставрев - Явор Бахаров


Николай Жеков - Юлиан Вергов


Сериалът се излъчва всеки понеделник от 20 часа по bTV.

Повторения

Може да гледате сериала тук, или тук,

Торенти: *DMCA-removal-from-Google
*deepseek.net
* DMCA-removal-from-Google
*torrent.DMCA-removal-from-Google
* elit-bg.com



Официален сайт

"Стъклен дом" във facebook

"Стъклен дом" в Twitter

Фен страници във facebook на Стефан Данаилов, Калин Врачански, Елена Петрова, Бойко Кръстанов, Радина Кърджилова, Яна Маринова, Луиза Григорова, Явор Бахаров, Георги Кадурин, Юлиан Вергов, Асен Блатечки, Красимир Ранков, Диляна Попова, Стефка Янорова


Предишната тема!

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 09:28 от els

# 1
  • Мнения: 31 191
Първа.  bouquet
Серията беше интересна само в някои моменти. Интересно ми е Алекс сега ще се върне ли при компанията и дали ще се намеси между Дани и Сияна. Както винаги най-много ми харесва Чарли.
Ванчето ми беше досадна този път.
Бях на снимките на тази серия и ми беше интересно да видя точно заснетото, защото там се правят много дубли на една и съща сцена.

# 2
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Елена със сигурност не е продала акциите си. (мои убеждения)  Peace

И на мен ми се струва,че не е тя.

# 3
  • Мнения: 1 211
Запис
Хих като видях Елена с ножа се сетих как сецкаше Христо. Има си нещо садистично. Но и на мен ми стана жал на нея. Ужасен мъж.
А той Тома с тези свещи не е много редовен май. До сега никой от лошите в този сериал не ми е действал толкова, Николай ми беше симпатичен, а Чарли сладък, но от тоя Тома настръхвам. Евала за актьора, много силна роля прави.

# 4
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Стана ми жал за Ставрев...
Човек в яда си какво ли не казва и най-често след това съжалява.....

# 5
  • IT
  • Мнения: 3 704
Мен Алекс ме дразни като персонаж-много лигава

# 6
  • Мнения: 317
Мен Алекс ме дразни като персонаж-много лигава
такава и е ролята-на тати глезлата,но Дани добре я насади Laughing

# 7
  • Мнения: 0
Никой не си е продал акциите. Това е тактика да ги накара да започнат да се съмняват един в друг и да ги скара.  Wink

P.S.: Привет на всички Grinning

# 8
  • Мнения: 43
Как можах да забравя одеве, когато коментирах Тома. Много е добър, тръпки ме побиват от него. Самите изражения на лицето му са едни такива заплашителни. Предната серия масонски знак, сега свещи  Laughing, следващата серия очаквам да го видя как изпълнява някой ритуал.  Laughing Шегата на страна, но очаквам интересна развръзка.  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 841
На мен пък ми стана жал за Камен, че му се провали изненадата. Почти се разплаках когато Боряна го зави троснато на сутринта, а той си беше легнал с половината дрехи Sad

# 10
  • Мнения: 7 197
На мен пък ми стана жал за Камен, че му се провали изненадата. Почти се разплаках когато Боряна го зави троснато на сутринта, а той си беше легнал с половината дрехи Sad

И на мен ми дожаля, като се върна пиян, един такъв залитащ и гледащ отчаяно към леглото...

А няма ли как да се разбере ако някой акционер продаде акциите си - публичен регистър, ала-бала? Какво толкова ще гадаят и ще се съмняват?!

# 11
  • Мнения: 3 669
Камен си е за съжаление, вярно - "Няма да ядеш чипс сега!", "Няма да гледаш телевизия!"

Много ми е съмнителен този кмет - най-вече грижата му дали си пие хапчетата РЕДОВНО....

# 12
  • Мнения: 1 211
И на мен ми стана жал за Каменчо. Ама в случай Боряна няма вина. Бясна съм на тази Албена. Еххх къде са мъжете като Каменн, няма гии!!! Confused
А за акциите, не трябва ли и другите акционери официално да се уведомят ако има продажба на акции!

# 13
  • Мнения: 0
А няма ли как да се разбере ако някой акционер продаде акциите си - публичен регистър, ала-бала? Какво толкова ще гадаят и ще се съмняват?!

По принцип да, но предполагам че те предполагат че "предполагаемият" акционер само е дал съгласието си да продава и все още не са прехвърлени. Май се оплетох  Shocked

# 14
  • Мнения: 0
На мен пък ми стана жал за Камен, че му се провали изненадата. Почти се разплаках когато Боряна го зави троснато на сутринта, а той си беше легнал с половината дрехи Sad

И на мен ми дожаля, като се върна пиян, един такъв залитащ и гледащ отчаяно към леглото...

А няма ли как да се разбере ако някой акционер продаде акциите си - публичен регистър, ала-бала? Какво толкова ще гадаят и ще се съмняват?!

То е ясно, че ще се разбере след сделката, но тях целта им е да не допуснат да има такава. Според мене Тома блъфира, или е успял да хване Христо със секс компромат в следващата серия и  от там е толкова сигурен, че Христо няма друг избор освен да продава. Може и за нещо друго да е, но според мене именно Христо и Елена са най слаби, но като се има навпредвид, че Елена щще бъде в болница то остава само Христо....

Общи условия

Активация на акаунт