Какво правите докато кърмите?

  • 1 992
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 878
Предимно седя и се радвам на бебочко или си мечтая нещо, понякога се опитвам да съм на компа, но беб не е много навит да се разсейвам Crazy , напоследък нощно време просто заспивам, но щом се усетя че ме е пуснал насилвам се и ставам да го върна в креватчето му, че не искам да свиква да спи при нас - после ще е лошо.

# 31
  • Мнения: 4 629
Обикновено съм на компютъра, а понякога гледам телевизия или плета

# 32
  • Мнения: 136
Преди четях, обаче сега вече не става. Тя суче 5 минути, след това пуска и започва да ми се смее и да гука. И аз трябва да гледам и да отговарям, иначе почва да крещи. И така това трае още 5 минути. После пак си засуква - когато сама реши, след като си приключи речта Simple Smile Ако се опитам да й бутам цицата в устата преди да е свършила с обясненията, кряска и се опъва.

Такива ми ти работи... социално се храниме Simple Smile

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Тегля филми от нета и като свършим с кърменето /то е за около 5-10мин./ си пускам и гледам без звук докато се наоригваме и заспим  Grinning
Иначе сега съм се заредила с уроци по испански на mp3-ки и мислех да ги слушам със слушалки, ама нещо... Rolling Eyes

# 34
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Че то за 2 минути какво може да прави човек Laughing Наслаждавам се на възможността да я подържа,преди да хукне отново нанякъде и да седна или полегна за момент,преди отново да търча след нея Grinning Е,и форума назяпвам,ако има възможност - но тя често се дразни да седим пред компютъра и посяга по клавиатурата и мишката,така че е рядко.
Иначе докато беше новородена и сучеше на всеки 2ч по час и половина,четях книга или ровех форумите Grinning

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Радвам се на бебка! И се кефя, защото е много по-хубаво, отколкото да цедя на работа! Кофти, че вече и ние бързо се насукваме-макс. 10 мин Sad

# 36
  • Мнения: 127
Като беше по-малка и сучеше по доста време си отчетох на книги! После стана любопитна и ревнива към всеки шум, така че просто си я "гледах с умиление". Отскоро, понеже ходя на работа, а се кърмим само вечер и то доста късно (не по-рано от 11 вечерта, но сме си нощни птици от малки) - придремвам докато се нахрани, а после като реши да си играе се разсънвам и започваме уговорки за слагане в леглото  Party

# 37
  • София
  • Мнения: 44 120
Аз си гледам бебчо Heart Eyes, а и той си ме зяпа с крайчица на окото си Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 301
Ние обикновенно докато малката папка сме на фотйоила пред лаптопа Laughingаз чета из форумите и сърфирам из нета а слънчицето си хапва доволно-доволно Hugсъщо така и аз си похапвам  :oops:2 в 1 Hugтв също е включено но е пуснато тихо че иначе сме любопитни особено на някоя песничка веднага надига глава Mr. Greenда види какво става  Partyобичам и да чета през това време разни списания,само за нощното ни е друга програмата говориме си с татито или пък дремем Grinning

# 39
  • Мнения: 485
И ние напоследък все по-бързо се наяждаме и все повече ни се говори и ни се гука  Laughing Иначе преди когато висеше на гърдата по един час успявах да си хапна (плодове предимно), да си почета, да си поспя. Пред лаптопа никога не съм сядала - не ми е удобно просто. За мен кърменето е време за почивка.

# 40
  • Мнения: 1 410
Гледам ТВ - много ми е удобно така. Wink

# 41
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Като беше малък и сучеше дълго четях, ядях, ровех из нета, гледах телевизия, спях... Но като стана на 4 месеца времето му за сукане спадна на 3-4 минути и за това време не си заслужава да подхващам нещо  Thinking Сега се гушкаме и го галя, че няма друг момент, в който да се е кротнал  Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 4 381
Най-често суче за приспиване и се настаняваме пред компа. Понякога се случва и ТВ да гледам или просто си лежим.

# 43
  • Мнения: 432
Първия месец като се хранехме 24 4аса на ден се слу4вало да си скубя веждите Embarassed Embarassed Embarassed,4е инак ей така  #Sillyтрябваше да изглеждам.
Когато съм се разхълцвала докато хапва (4есто се слу4ва, предвид коли4ествата вода с които се наливам)- в момента, в който си задържа дъха за да спра хълцука и лапето спира да яде, надига сънено глава и ме поглежда смръщено-като си поема пак дъх продължава да яде, но не откланя поглед още извесно време Mr. Green, явно да се увери, 4е аварията в млекоцентралата е овладяна Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 2 249
Чета и колкото и да е странно, главно така минах по-голямата част от Breastfeeding Answer Book.

Общи условия

Активация на акаунт