Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 109

  • 28 652
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 157
Докъде  я докарахме - в 109 тема за романтичен филм да гледаме футбол и снимки на един велик футболист.  hahaha  hahaha  hahaha
Благодаря ви запленени за това, че ви има и че правите всички теми интересни и забавни!   Hug  Hug  Hug

# 16
  • Мнения: 14 510

    След като 2 и  1/2  часа гледах мача на  лаптоп отляво и стационарен комп отдясно -сега съм с 220/110 кръно ,истина ви казвам  но щастлива от резултата ,отивам да се направя на добра съпруга и сложа вечерята.
    След гола на Джансел  newsm44 така крещях ,че за малко не ме изгониха. Отивам да замажа положението и да си изпия л-та,че да я докарам  до финала на серияла. Заслужава си.

# 17
  • Мнения: 15
Рина прекрасна тема, покрай емоциите с двете си страсти пропуснах да ти благодаря!

  bouquet  bouquet  bouquet

Дано този прекрасен мач и спектакъл е провокирал интереса и наред с помощта за децата да помогне да се намерят тези 12 млн. евро за да има и в бъдеще Формула 1 в Турция.  Hug Hug Hug

Ваня благодаря за екстремните стоп кадри от мача  Hug Hug Hug, невероятна си, по добре се справи от операторите на телевизията, пропуснаха интервютата със звездите на формулата, а другите интервюта предимно вървяха без кадър.

# 18
  • Мнения: 3 467
Цитат
Това е наистина много хубаво нещо, но има и хора със зли помисли, може би затова се случват и такива неприятни инциденти като нощес.
Какъв инцидент се е случил? #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 157
Вече свърши, така че няма нужда от линк.  Wink Гледахме го в нета.  Peace

Какъв инцидент се е случил? #Crazy
Снощи са хакнали сайта на Джансел във фейса за арабско, английско и френскоговорящи.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 0
Нали има пак хакнат сайт на Джани... нещо такова четох сутринта...

# 21
  • Мнения: 10 240


Докато Гюлназ поздравява състезателите с  някой от хитовете си
аз си спомних каква новина чух няколко пъти днес - сигурно защото е много важна за света -
 Карла Бруни и Саркози очаквали близнаци!
2011 година ще се окаже година на близнаците...
Карла и Саркози да не видят нещо от Гюлназ и Кобра и хайде и те!
Joy Joy

# 22
  • Мнения: 3 467
Аааа, Пепа, мерси. Simple Smile
Това да им е инцидентът, други лоши неща да няма. Praynig

# 23
  • Мнения: 0
Ринка, Благодаря! newsm51
И футболиста ни запленяващ, като темата и като филма!  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 15
За феновете на Бербатов и Манчeстър Юнайтед около 21:21 май имаше  разговор и скеч, по NTV Sport. newsm78

Този мач,  поне на мен ми се отрази като ходене с боси крака по пръст и трева.  Hug

# 25
  • Мнения: 4 535
За мен беше приятен демонстративен мач. Кеф ми беше да гледам Джансел. Това, че го изкараха и после отново вкараха в игра, може да се случи само на такъв мач. Много правила не се спазваха. Отборите имаха договорка да се пазят от контузии и това си личеше през цялото време. Даже имаше смъкнати чорапи и се видя, че някой даже играеха без кори. Факт, че първи наказателен удар беше отбелязан в 40 мин, говори за липсата на двуборство.Няколкото влизания станаха в калабалъка. Всички играеха само с подавания и затова изглеждаше толкова красиво. Чест им прави, че му удариха голямо тичане, особено през второто полувреме. Всички се забавляваха. Аз също. На Джансел много му отива червено Grinning 6:5 си е несериозен резултат в професионалния футбол. Но за непрофесиални футболисти, мачът си беше супер. Обичам си го този Джансел и това е!
Сега се прехвърлям в Манчестър, до полувремето! Съжалявам ако съм засегнала нечии коментар, нямах време да ги прочета.

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 27
  • Мнения: 15

Цитат
Карла Бруни и Саркози очаквали близнаци!
2011 година ще се окаже година на близнаците...

Макар и косвено тази новина има връзка с нашата тема.

Guillaume Canet, род. 11.04.1973 г. , актьора от "Детски игри" кадри от който видяхме и в нашия сериал, преди бившата си съпруга Даян Крюгер и настоящата Марийон Котияр според IMBd e имал романтична връзка с Карла Бруни.

# 28
  • Мнения: 0
Момичета да ви се похваля... Днес гледах филма на Онур Сайлак  "ЕСЕН"- "SONBAHAR". Впечатлена съм от таланта на това момче... и хубав, и талантлив... накрая  при смъртта му доста си поплаках. В "Замунда" го има с бг субтитри... Гледайте го, няма да съжалявате... Не е толкова чаровен като Джани, но и той си има страхотно   излъчване и обаяние...

# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 22:13 от vania_e

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт