Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 109

  • 28 645
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 499
    Рими,благодаря.   bouquetКогато наред с футболните получаваш филмово-политически новини
действува релаксиращо ,особенно в тази напрегната и пренатоварена футболна вечер Heart Eyes

# 31
  • PLEVEN
  • Мнения: 1
Момичета да ви се похваля... Днес гледах филма на Онур Сайлак  "ЕСЕН"- "SONBAHAR". Впечатлена съм от таланта на това момче... и хубав, и талантлив... накрая  при смъртта му доста си поплаках. В "Замунда" го има с бг субтитри... Гледайте го, няма да съжалявате... Не е толкова чаровен като Джани, но и той си има страхотно   излъчване и обаяние...
kak se vliza v zamunda neznam zatova pitam

# 32
  • Мнения: 15
Така е Пепа, радвам се,  че ти е харесал, споделяла съм в темата  за този филм,  нестандартен, камерен, само психология и чувства, Онур се справя прекрасно, това е актьор от класа, за това не е нужна визия.  Hug

Цитат
kak se vliza v zamunda neznam zatova pitam

Иска се регистрация, ако нямаш,  аз имам филма на диск мога да го кача в dox

# 33
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 34
  • Мнения: 10 240

Целувката - спомен също действа релаксиращо! Peace
Поне до следващата!
Вече не си спомням колко варианта на тази целувка има Фунда! Hug

# 35
  • Мнения: 0
Римини, най-добре е да го качиш, ако ти е удобно, разбира, се в докса, защото не съэм много очарована от качеството... излезе ми една синтактична грешка, която не можах да отстраня до края на филма и така се ядосвах с нея... Но, бях упорита и го изгледах... По този начин и други ще го гледат, а си заслужава... и той е наше момче...

# 36
  • Разград
  • Мнения: 8 243



 

# 37
  • Мнения: 4 535



Настроението ми е такова Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 14 499
   Ваня, супер си бе момиче. newsm51Даже тези които не са гледали мача ще разберат за какво става дума. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   Благодарение на Кали ,гледах филма с Онур.От този момент гледам на него с други очи. И аз плаках ,без да разбирам .Благодаря ви ,че сега ще го гледам и с превод.Страхотни сте,но преди да свърши мача и Митко  вкара гол просто не съм тук на 100% макар и с два компа Laughing Laughing Laughing
   Надинееее,ти полувремето ли използваш  за да ни пуснеш Кобрата Wink

# 39
  • Мнения: 15
Добра вечер беше, нямаше фрагмани и подсказки, но имаше много други интересни неща, спокойна съм за след края на филма...  може да се окаже дори по интересно Joy hahaha

Добре Пепа, но аз също съм го свалила от замунда, качеството и грешката не мога да поправя.

Опс,  сега погледнах,  че е 1.38 GB, а докса позволява до 1 GB, дали ще подскажете къде може да се качи. Praynig

# 40
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 41
  • Мнения: 10 240
Рими, докса има опция DOX+ , където можеш да качваш файлове до 1,5 GB, но услугата е платена. Thinking

# 42
  • Мнения: 84
Надин,прекрасен клип! Уморена седнах,хем да си почина,хем да видя за подсказка нещо но ти искрено ме разсмя с този клип.Поздравления!

# 43
  • Мнения: 15
Ваня още веднъж моите адмирации за снимките Hug Hug,  учасвал е и Йозгюр Чевик, Нико, изпуснала съм.  ooooh!
Заради това момче и още няколко прекрасни актьори започнах да гледам турски сериал и след това съвсем се заплених с нашия.

# 44
  • София
  • Мнения: 30 191
страхотни снимки  Peace
Ринка,   bouquet за темата

Общи условия

Активация на акаунт