"Ей,мамчета,не се плашете!- Юнчетата са големи вече.'' тема 24

  • 25 136
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 837
Уф, разплаках се! Да са живи и здрави бебоците! Браво на тях и на майка им, издържаха геройски досега на топло, бързо да наддават и сега и бързо да се връщат вкъщи,  за да радват всички около себе си!



Добро утро!
Симпли, дано си поспала малко, то вече сънят е трудна работа, а сега толкова ни трябва! Ани, иди на зъболекар, за да се види какво е. До раждането може да си има време, зъбите са коварна работа.


Хубав ден Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 07:03 от Ана2

# 736
  • Мнения: 43
Добро утро!
И аз се разплаках -много хубаво ми стана!
Честито на Цвета и на таткото-да ви радват цял  живот 3те душички!
Честито момченце и на Марчелино-да ти е жив и здрав и мнооооого щастие ви пожелавам на цялото семейство!
Деска и Йони -Ч.Р.Д и първа месечинка -да сте много здрави,все така силни и Деска никога оптимизмът ти да не те напуска!
Чин ,малко остава -не се тревожи ,всичко ще е ОК!
Цветич,и за теб много Hug
Пеперудо,страхотно пътешествие си си спретнала -браво!  bouquet
Сигурно изпускам някой newsm78
Аз вече се будя нощем от адски болки в краката -от колената надолу ,а и ръцете -всичко ме боли.
Снощи се скарахме с мъжа ми и днес ми е много криво,просто вече нямам нужда от спорове и разправии,ремонтът хич не върви ,тъй като ние разчитаме единствено на него и приятели ,за да не плащаме за майстори ,че дотук само за материали сума пари са издадени,но се моля бебка да изчака до края на юни ,за да сме готови поне донякъде.
Въпреки,че и аз имам странна интуиция,но засега няма да я споделям-дано ме лъже.

# 737
  • Мнения: 0
  bigdance2 Малеееее как започнахме скоростно да се увеличаваме !!!!
Толкова се развълнувах с новината за Марчелино, а за Цвета вече се разплаках ....Честито и на двете за съкровищата  bouquetТолкова се радвам, че всичко е наред, все така да продължава и занапред!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Симпли Блу отиди на зъболекар да види какво е положението. Ако не е толкова наложително няма да те човърка, но да не е като при мен с венеца, че е просто ужасно. 3-ти ден сега имам вкус на гной в устата, жабуря и се надявам да поотминава вече, но колкото по-рано се проконтролират нещата, толкова по-добре  Peace Мисля, че ти ме беше питала за левкоцитите - абсолютно в норма са, но тогава го нямах този абцес, а просто ми кървяха венците  Rolling Eyes
Аз вчера цял де не седнах, големи обиколки бяха, голямо чудо. Купихме си кана Брита и сме доволни Laughing Laughing Но такива контракции ме хванаха вечерта ужас, много неприятно и като не пия вече магнезия се шашкам допълнително  Grinning

Приятен слънчев ден на всички!!!!  Nature Sunny

# 738
  • Мнения: 26
Лелеее, ей такива новини да има сутрин!
Марчелино, да ви е живо и здраво детенцето, да ви радва и да се гордеете с него цял живот!   bouquet
Цвета, да растат бързо малките грахчета, да се приберете скоро вкъщи всички, да са живи и здрави и много, много щастливи!   bouquet
Не виждам кво пиша вече, не мога да спра да рева  Embarassed

# 739
  • Мнения: 13
Хей, да са ни живи и здрави новите 3 бебчета. Поздрави Цвета! Да са здрави, умни и да растат обичани и щастливи!

# 740
  • Мнения: 49
ЦВЕТА, пожелавам ви много здраве, щастие и разбирателство! А сега най-вече пожелавам малките човечета да наддават бързо и бързичко да си ги отведете у дома! Миличка, а ти как си! Искрено се надявам, че радостта е изместила всички останали емоции!

ЧИН, и да казваш и да не казваш дата, съм убедена, че в момента всяко от нас тръпне в очакване за "колежката си" и това е много хубаво, защото мислим като едно цяло!

СИМПЛИ, милата, отивай на зъбар!

# 741
  • Мнения: 38
Ей, честити бебчета, мамчета героини. Цвета, Mарчелино, да са ви живи и здрави малките душички.
Много, много прегръдки от мен. Hug

# 742
  • Мнения: 547
Хи,Хи.Браво на малките муцунки на Цвета.Да са ви живи и здрави и да бъдат най-щастливите и обичани дечица. Hug

# 743
  • Мнения: 36
Добро утро събуждам се и какво да видя бебеееееетаааааа.
Честити на Марчелино за нейният юнак даса живи и здрави и скоро да се прибират в къщи.
Честито и на Цвета браво мила и ти си нашият герой с тези три ангелчета да сте живи и здрави .Цвета дано и ти да си добре и да се възтановяваш бързо.
Чин ти нали каза че вчера е имало операция на която са били всички доктори в МД това да не е била нашата Цвета.Между другото като го написа аз веднага се сетих за нея че нали лежеше там.

# 744

Общи условия

Активация на акаунт