Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 27"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 30 516
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Вили, съгласна съм, и двете си ги менкай hahaha hahaha да не изпадаш пак в неловко положение.
Аз в неловко положение  Mr. Green глупости това никога не е било  Whistling Whistling
Така е, като се замисля Thinking hahaha никога не е било. Заради теб специално си промених стила на общуване hahaha вече съм конкретна винаги. Mr. Green

Ами много ясно какво беше то   #Crazy постоянно бях в невидение  hahaha hahaha

Габи ще ги менкам тъй каза Мамето  Mr. Green ще я слушам че да не се кара иначе няма да ме пуска да ходим при Емир  hahaha hahaha


Ти го каза Stop не съм предявявала претенции. Whistling Аз си пътувам редовно и съм си добре Mr. Green и без Карлсон се справям hahahaкато знам целта.

Сестричката е минала от ангел на наваксващ. hahaha angel4e_f
                                                                                       наваксващ
                                                                                       Новак

Последна редакция: чт, 05 май 2011, 17:17 от ·٠•Sisito•٠·

# 46
  • Мнения: 56
Вили, съгласна съм, и двете си ги менкай hahaha hahaha да не изпадаш пак в неловко положение.
Аз в неловко положение  Mr. Green глупости това никога не е било  Whistling Whistling
Така е, като се замисля Thinking hahaha никога не е било. Заради теб специално си промених стила на общуване hahaha вече съм конкретна винаги. Mr. Green

Ами много ясно какво беше то   #Crazy постоянно бях в невидение  hahaha hahaha

Габи ще ги менкам тъй каза Мамето  Mr. Green ще я слушам че да не се кара иначе няма да ме пуска да ходим при Емир  hahaha hahaha


Ти го каза Stop не съм предявявала претенции. Whistling Аз си пътувам редовно и съм си добре Mr. Green и без Карлсон се справям hahahaкато знам целта.
Ей супер си винаги съм си знаела че имам много печена майка  Hug Hug Hug още от утре почвам да хайтосвам с братчетката  hahaha hahaha hahaha че и нов транспорт имаме  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 54
Вили, съгласна съм, и двете си ги менкай hahaha hahaha да не изпадаш пак в неловко положение.
Аз в неловко положение  Mr. Green глупости това никога не е било  Whistling Whistling
Така е, като се замисля Thinking hahaha никога не е било. Заради теб специално си промених стила на общуване hahaha вече съм конкретна винаги. Mr. Green

Ами много ясно какво беше то   #Crazy постоянно бях в невидение  hahaha hahaha

Габи ще ги менкам тъй каза Мамето  Mr. Green ще я слушам че да не се кара иначе няма да ме пуска да ходим при Емир  hahaha hahaha


Ти го каза Stop не съм предявявала претенции. Whistling Аз си пътувам редовно и съм си добре Mr. Green и без Карлсон се справям hahahaкато знам целта.
Ей супер си винаги съм си знаела че имам много печена майка  Hug Hug Hug още от утре почвам да хайтосвам с братчетката  hahaha hahaha hahaha че и нов транспорт имаме  Mr. Green
Пускам те естествено Hug но самооо Rolling Eyes защото транспортът ви е много хубав hahaha hahahaотдалеч го виждам, че няма да издържи и половината път. Поне до там да стигнете. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 61
Вили, съгласна съм, и двете си ги менкай hahaha hahaha да не изпадаш пак в неловко положение.
Аз в неловко положение  Mr. Green глупости това никога не е било  Whistling Whistling
Така е, като се замисля Thinking hahaha никога не е било. Заради теб специално си промених стила на общуване hahaha вече съм конкретна винаги. Mr. Green

Ами много ясно какво беше то   #Crazy постоянно бях в невидение  hahaha hahaha

Габи ще ги менкам тъй каза Мамето  Mr. Green ще я слушам че да не се кара иначе няма да ме пуска да ходим при Емир  hahaha hahaha


Ти го каза Stop не съм предявявала претенции. Whistling Аз си пътувам редовно и съм си добре Mr. Green и без Карлсон се справям hahahaкато знам целта.
Ей супер си винаги съм си знаела че имам много печена майка  Hug Hug Hug още от утре почвам да хайтосвам с братчетката  hahaha hahaha hahaha че и нов транспорт имаме  Mr. Green
Пускам те естествено Hug но самооо Rolling Eyes защото транспортът ви е много хубав hahaha hahahaотдалеч го виждам, че няма да издържи и половината път. Поне до там да стигнете. Mr. Green
Naughty не ни подценявай транспорта  Crossing Arms
 hahahaимаме голямо разнообразие, а с този е и невероятно изживяване  Joy:

# 49
  • Мнения: 54
Габи, айде няма  Whistling ама да не се оплаквате после, че като го гледам hahaha не бих рискувала. hahaha

# 50
  • Мнения: 61
Габи, айде няма  Whistling ама да не се оплаквате после, че като го гледам hahaha не бих рискувала. hahaha
няма не се бой,
ние с тоя ходим  до въртележката Wink после сме с друг  Joy
 Rolling Eyes май не трябваше да издавам това ooooh!

# 51
  • Мнения: 54
Габи, айде няма  Whistling ама да не се оплаквате после, че като го гледам hahaha не бих рискувала. hahaha
няма не се бой,
ние с тоя ходим  до въртележката Wink после сме с друг  Joy
 Rolling Eyes май не трябваше да издавам това ooooh!

Аха, тя дъщерята се е презастраховала Stop да не би случайно да тръгна след вас hahaha сигурно има няколко прикачвания.  hahaha Само да не ползвате някоя от въртележките за транспорт, не бих се учудила. Mr. Green Няма да разпитвам повече, че много почна да ми разкриваш информация. Whistling

# 52
# 53
  • Мнения: 1 281
Сестричката е минала от ангел на наваксващ. hahaha angel4e_f
                                                                                       наваксващ
                                                                                       Новак
Ами така си е, защото все не съм разбрала и наваксвам с материалите. Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 21 201
Здравейте момичета. Прибрах се  преди малко и гледам много хубави снимки на Чагатайчо, определено обектива го обича. Да се чуди човек, как си няма приятелка. Няма никаква нова информация за филмчето, като затишие пред буря. Четох на предите страници, нещо което не разбрах- майката на Емир щяла да обвини Фери за инцидента и той като се събудел първо нея щял да види. Това инфо за утре ли е?

# 55
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Наде , това за майката са слухове , а за събуждането е фантазия на Габи

# 56
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

наистина страхотен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 56
Габи, айде няма  Whistling ама да не се оплаквате после, че като го гледам hahaha не бих рискувала. hahaha
няма не се бой,
ние с тоя ходим  до въртележката Wink после сме с друг  Joy
 Rolling Eyes май не трябваше да издавам това ooooh!

Аха, тя дъщерята се е презастраховала Stop да не би случайно да тръгна след вас hahaha сигурно има няколко прикачвания.  hahaha Само да не ползвате някоя от въртележките за транспорт, не бих се учудила. Mr. Green Няма да разпитвам повече, че много почна да ми разкриваш информация. Whistling
Габи душко не се притеснявай че си издала инфо от кухнята  hahaha hahaha ама лесно се поддаваш  Whistling Whistling
А за транспорта има толкова вариянти споко даже и въртележка има ама днес ще ходя да я купувам  hahaha hahaha
Ама е права Мамето  Mr. Green (въпреки че е седнала)  Joyче Карлсон малко пуши отзад милия  явно сме го претоварили  hahaha hahaha ами то един път ли беше  Whistling


Тинче
   Hug Hug Hug

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Ще видим утре какво ще става

# 59
  • Мнения: 21 201
Жалко, много жалко Тинче, а аз се изкефик максимално. Явно Емирчо цяла серия, ще спинка. Много ме притеснява факта, като се събуди дали няма пък той да се дърпа от Фери, като магаре на мост.

Общи условия

Активация на акаунт