Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 27"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 30 617
  • 715
  •   2
Отговори
# 555
  • Мнения: 21 201
Тинче, ма как чака нашето момче Фери. Тя сега, като избяга от оня психар и дойде при Емирчо, ще има и целувчица на тази прословута пейка, а не като първият път.

# 556
  • Мнения: 21 201
Момичета, Вие съпоставяли ли сте играта на Хазал в ЗП И в АФК. В ЗП почни не я забелязвам, някак не ми влияе по никакъв начин любовта на Нихал към Бехлюл, но в АФК е друго нещо. А според Вас?

# 557
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тинче, ма как чака нашето момче Фери. Тя сега, като избяга от оня психар и дойде при Емирчо, ще има и целувчица на тази прословута пейка, а не като първият път.

в много форуми пише , че точно на тази пейка ще има целувка, но и много глупости се изписаха

например , че Халил ще я отвлече и , че щял да я удари и Селин /  мениджърката на Чаги/ да я спаси и да я заведе в болницата и после Фери с това  да се оправдае за развалянето на годежа #Crazy

# 558
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета, Вие съпоставяли ли сте играта на Хазал в ЗП И в АФК. В ЗП почни не я забелязвам, някак не ми влияе по никакъв начин любовта на Нихал към Бехлюл, но в АФК е друго нещо. А според Вас?

аз точно в ЗП си я харесах, просто там ролята и е коренно различна

# 559
  • Мнения: 21 201
То остава и тази персона да вкарат във филма и каква ще играе новата изгора на Емир ли? Не ми се вярва, по скоро наистина Фери ще се върне в болницата както беше писала по-рано. То от тази какичка,където постоянно му диша във врата момчето, ще си остане ергенче. Голяма лепка е. А за ЗП на мен филма, като цяло нещо не ми допада, някак си не мога да я разбера тази извратена любов между Б и Б, а и Нихал там ми е някак безлична,разбира се това е мое мнение и спирам за ЗП, защото си има специална тема за филма.

# 560
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
То остава и тази персона да вкарат във филма и каква ще играе новата изгора на Емир ли? Не ми се вярва, по скоро наистина Фери ще се върне в болницата както беше писала по-рано. То от тази какичка,където постоянно му диша във врата момчето, ще си остане ергенче. Голяма лепка е. А за ЗП на мен филма, като цяло нещо не ми допада, някак си не мога да я разбера тази извратена любов между Б и Б, а и Нихал там ми е някак безлична,разбира се това е мое мнение и спирам за ЗП, защото си има специална тема за филма.

не се тревожи , няма да си развалим тона както там Hug

# 561
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
новините бълват постоянно ooooh!

Emir is waiting on the bench, he is very happy, feriha is afraid of Halil but he wiil not do anything wrong. Like she promised, she will go to Emir, They are very happy. Sanem can't handle cansu any longer, she'll go to Levent. Emir, hande , Koray are going to see Sanem , feriha's mom.Emir doesn't know what to do, He thinks that Sanem is cheating on Feriha's dad.
The fashion show>Feriha will finally appear(last) She wears a long dress and she looks amazing. Everyone admires her, especially Emir.Lara will see this! Emir's dad is feeling guilty and thinks about the discussion he had with Emir's mom. He wants to make something right so he'll go to Feriha's home to say that they don't have to pay their debts anymore.

# 562
# 563
  • Мнения: 21 201
Тинче, нали знаеш приказката-мен от небойсе ме е страх, затова казах, че това е мое мнение. Това, което си публикувала сега, се покрива 100 на 100 с предните ти постове и най-вероятно така ще стане. Забелязала съм нещо във филма, а именно: тук всяко действие, всяка мимика, всяка сцена вещае след себе си нещо друго. Ето например на тази пейка, започна всичко макар и не довършено, затова сега ще се развие това между двамата, наблегнаха преди на червената рокля и ето ревю, заангажираха ни вниманието със Санем и Левент и то не случайно, започнаха нов проект за лунапарк и е редно да го посетят. Колко много този филм разтърсва младежките души и с какъв огромен интерес се следи от всички нас, познати и не познати. Ето това се казва качествена продукция, която ти влиза в сърцето без да се усетиш и остава там, носейки насладата от гледането на филма.

# 564
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Наде , червената рокля е къса , а на ревюто казват , че ще е с дълга Peace

# 565
  • Мнения: 21 201
Аз разбрах, имах в предвид, че наблегнаха на рокля и от там правя асоциация с ревюто, а тя червената рокля трябва да е или за на Емир рожденият ден или за вечеря с майка му, защото й беше обещал, че с Фери скоро, ще отидат.

# 566
  • Мнения: 54
Аз разбрах, имах в предвид, че наблегнаха на рокля и от там правя асоциация с ревюто, а тя червената рокля трябва да е или за на Емир рожденият ден или за вечеря с майка му, защото й беше обещал, че с Фери скоро, ще отидат.
Къса, дълга, червена, златиста, няма значение Laughing важното е, че все хубави моменти ни очакват. Heart Eyes

Айде пак тормоз Mr. Green че отдавна не е било. Whistling



Днес сме много малко. Thinking Всички са забегнали нанякъде.

# 567
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сис, за тоз тормоз винаги  bouquet


ама верно никой няма тази вечер Naughty

# 568
  • Мнения: 54
Сис, за тоз тормоз винаги  bouquet


ама верно никой няма тази вечер Naughty

Дъщерите ни се губят hahaha сигурно са на лунапарка. Толкова се точиха да ходят.  Whistling Трябва и ние да си измислим нещо напред във времето, че не може така да изоставаме. Mr. Green

# 569
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

Общи условия

Активация на акаунт