Отговори
# 300
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Аз съм мъж и можете да прочетете мои мнения в темата отпреди 1 година, когато свалих 27 кг. от теглото си. От 11 април до 11 ноември. Като през това време бях в Истанбул/баклави и локуми-изкушение/, море- ол инклузив / изкушение/, Великден- изкушение. Но благодарение на режима на Симеонов свалих от 105,400кг. до 78,800кг. В момента съм 80,300кг.
Вярно е, че МОЯТ РЕЖИМ го видях и при други хора. Е, и какво от това.
Вие искате за 50лв. /т.е. 3-4кг. месо/ той да ни съставя на всеки отделен режим ли? И тъй като няма диета, която да е добра за абсолютно всички, затова и на някои от Вас тя не е помогнала. Или пък не са ни достигнали силички да спазваме точно препоръките му hahaha
 Но това не означава да почнем веднага да плюем и да отричаме Симеонов. За мен той е най-евтината диета, която съм правил и единствената с трайни резултати. Peace Peace Peace

Ще отговоря на това, защото не мога да се сдържа!!

Вие искате за 50лв. /т.е. 3-4кг. месо/ той да ни съставя на всеки отделен режим ли? И тъй като няма диета, която да е добра за абсолютно всички, затова и на някои от Вас тя не е помогнала.
Не съм определила аз цената! А Огнянов! Не съм се пазарила. На листите и самият той казва консултация по ВСЯКО ВРЕМЕ!!! Е да ама не - консултация липсва с месец....или изобщо няма, щото така му е изгодно!
Режима съм го спазвала и то на 100% но от един момент нататък вече не работи и вече мога да ти кажа защо.
Тялото се адаптира към режима, защото така сме устроени, адаптивни сме! И вече от личен опит мога да кажа - режим без тренировки е като да ближе сладолед през стъкло!
Да имам друг режим от друг човек. Той сам си е определил цената. Но имам и консултация насреща! За същото време което спазвах Симеонов имам мнооого по - добри резултати и вече съм извън фазата на застой, който г-н Симеонов не можа да преодолее. А на многото ми въпроси или отговаряше - приложи ТЕС, намери еди коя си книга и я прочети и бля бля, или мълчеше!
Е нямам нужда от ТЕС и от утвърждаване на Аз съм дебеле, но въпреки това се харесвам! Защото дебела или слаба аз си се харесвам! И отказвам да влизам във филми за промиване на мозъци!

# 301
  • Мнения: 258
Качила съм режима на Огнян Симеонов! Всеки който иска да сепробва може да го види! Режима не е лично за мен или теб или трети! Листите са еднакви! И когато му се поадне по - заплетен индивид като мен човека се скатава! Аз немерих моето решение и то определено не е това което пропагандира въпросната личност!
За близо 2 месеца на режима свалих само 2 кг и не мръднах от тях. Консултация не ми бе давана. Огнян не отговаря на скайпа, а на телефона е зает и ще се обади след 10 мин!

Преминах на друг вариант - друг хранителен режим + тренировки. Постигнах неверятни резултати!
Никой не е в състояние да ме накара да повярвам на тази личност.

Поради неговата нелоялност публикувам неговия режим, който не е негов Wink

Лист 1
Лист 2
Препоръки
Режим
Може ли малко инфо за новия успешен режим и за мен  bouquet

# 302
  • Мнения: 18
Видях се с една приятелка която скоро е била при Симеонов и видях какъв режим и е дал. Тя има да сваля около 15 кг. и режима няма нищо общо с този тук и моя. Всичко е толкова по различно .... Може би не на всеки се дава едно и също  Simple Smile Хубав ден от мен

# 303
  • Мнения: 15
Здравейте, моля който е ходил при Огнян Симеонов и има информация да ми каже на кои фирми според него хляба е добър, освен на "Слънце и луна". Понеже съм виждала негови изявления в статии, че са няколко фирмите, които предлагат качествен хляб.

# 304
  • Мнения: 7
Видях се с една приятелка която скоро е била при Симеонов и видях какъв режим и е дал. Тя има да сваля около 15 кг. и режима няма нищо общо с този тук и моя. Всичко е толкова по различно .... Може би не на всеки се дава едно и също  Simple Smile Хубав ден от мен
Човекът чете форумите,  Joy!!! Това се казва бизнес ориентация, бързо се адаптира според метода проба-грешка, за съжаление на наш гръб. Не че съм виждала режима на твоята приятелка, но теоретично няма какво по-различно да й даде като базисни елементи, основата на Зоната е една - пропорционална комбинация от протеини, въглехидрати и мазнини, по възможност от естествен непреработен източник. Може пък да е минал към друг тип диета.

# 305
  • Мнения: 3 118
Човекът чете форумите,  Joy!!! Това се казва бизнес ориентация, бързо се адаптира според метода проба-грешка, за съжаление на наш гръб. Не че съм виждала режима на твоята приятелка, но теоретично няма какво по-различно да й даде като базисни елементи, основата на Зоната е една - пропорционална комбинация от протеини, въглехидрати и мазнини, по възможност от естествен непреработен източник.
Подкрепям напълно.  Peace
В днешно време всеки нормален бизнесмен, предоставящ някаква услуга, е редно да сондира инфо от нета и форумите. И според мен повечето го правят, да не говорим че си правят и скрита реклама.
БГ мамма в това отношение е много мощен информатор, благодарение на всички, които споделят опит. На мен почти не ми се е случвало да потърся нещо в гугъл и да не ми изплюе нещо от бг-мамата  Mr. Green

# 306
  • Мнения: 18
Съгласна съм с вас, но таблицата която е дадена не се отнася за всички. Напълно подкрепям, че всичко се базира на Зоната, но когато четеш книгата за нея трудно ти става ясно какво точно трябва да се направи. Този човек е направил улеснен начин за разчитане и подготовката за менюто и ти е много по лесно. Аз честно казано се възхищавам на подобен тип хора, защото са измислили начин с който да печелят пари.
Мога да кажа от личен опит за доц.Байкова, че и тя дава едни  и същи схеми на всички, а заплащането беше на всеки две седмици по 50 лева.
Накрая мога да кажа, че единствения начин да свалиш теглото си е много движение и малко калории  Simple Smile

.......  и още нещо  Simple Smile Направих си сметка ако се храним по схемата на Симеонов, че ти в крайна сметка приемаш около 600 - 800 калории на ден. Е ако при този прием не слабееш при кой ли ще бъде ???

# 307
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
.......  и още нещо  Simple Smile Направих си сметка ако се храним по схемата на Симеонов, че ти в крайна сметка приемаш около 600 - 800 калории на ден. Е ако при този прием не слабееш при кой ли ще бъде ???

Ако приемаш 600 - 800 калории на ден и тренираш двуразово обричаш тялото си буквално на глад! Когато подхванете диетата на Симеонов понеже лишавате организма от въглехидрати, за усвояването на които организма има нужда от вода, вие изхвърляте онова което е в излишек в организма! Не може за седмица да се свали 2 кг и да мислиш че си свалил 2 кг мазнини!
И нешо много важно ако имап да сваляш 15 кг или дори 5 на мястото където са били мазнините, ако не се погрижете да има мускули ще приличате на отпуснати чували!
Аз приемам много повече от 800 калории на ден и слабея  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И изглеждам чудесно, но пък не съм свалила повече от 5 кила  Stop

# 308
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз съм дебеле, но въпреки това се харесвам! Защото дебела или слаба аз си се харесвам! И отказвам да влизам във филми за промиване на мозъци!
Хахаха, ти направо ме разби с това изказване.  hahaha hahaha
за пръв път срещам човек, който се харесва и иска нарочно да развали това, което харесва. Thinking newsm78
Като толкова се харесваш защо правиш диети. Ние не се харесваме и затова се мъчим да не сме дебели, ама ти като толкова се харесваш дебела защо страдаш и сама се вкарваш във филми, а после гроздето било кисело  bouquet

# 309
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ами не съм дебела мазна буца. Изглеждам добре за ръста и годините си, но знам че мога да изглеждам още по - добре. Както изглеждам сега  Crazy
И диетата е начин на хранене, ако диетата е "твоята" то няма да ти се налага да ядеш нещо, което не харесваш, няма да гладуваш, няма и да страдаш  Mr. Green И ако диетат е твоята, то тя ще е успешна. Ако цял живот решиш да си на диета по твоя смисъл, то от постоянно слабеене един ден трябва да изчезнеш, просто защото ще си само кожа и кокали.
Не ми се връзват и твоите приказки - режим ама с плюскане - баклави, сладкиши....ммм колко полезно и здравословно! Добави чипс и кола за разкош   bouquet
Всеки търси нещо в даден режим. Аз не го намерих в Симеонов. Имам режим, имам право да го покажа. Който иска да се провба с него и да си спести 2 часа полезно време. Време през което господина си пише и смята...а ти дремеш кат мисирка и 50 лв Wink

И още един чуден нюанс на контакта с г-н Симеонов ще засегна. Плащах по банкова сметка. Но това не е сметка на господина, не е и фирмена сметка. Така човека не декларира никакви странични доходи. Няма и данък на париците, които му даваме, те са си 100% печалба от шаранчетата  Mr. Green
Човечеца си е направо за малка ревизийка на данъчните...

Последна редакция: нд, 04 ное 2012, 22:02 от Mimito

# 310
  • Мнения: 7
Аз съм дебеле, но въпреки това се харесвам! Защото дебела или слаба аз си се харесвам! И отказвам да влизам във филми за промиване на мозъци!
Хахаха, ти направо ме разби с това изказване.  hahaha hahaha
за пръв път срещам човек, който се харесва и иска нарочно да развали това, което харесва. Thinking newsm78
Като толкова се харесваш защо правиш диети. Ние не се харесваме и затова се мъчим да не сме дебели, ама ти като толкова се харесваш дебела защо страдаш и сама се вкарваш във филми, а после гроздето било кисело  bouquet
Уау, Roje22, ти само поради естетическа конфронтация със себе си ли държиш да отслабнеш? Ми аз пък също съм дебела и се харесвам, не страдам от психическо заболяване заради теглото ми, не се хвърлям от 2-рия етаж заради това. Моят проблем е здравословен, и ако нямаше никакви заплахи за здравето и живота ми преспокойно щях да си трупкам още кг без окото ми да мигне заради това че развалям твоето естетическо възприятие за света и обитателите му! За мен гроздето не е кисело, защото вече не изглеждам убийствено според обществените стандарти, за мен този г-н Симеонов си е чиста проба измамник, ползващ разработен от други хора метод и най-вече поведението му от типа "болен-здрав носи", което отнема моите, твоите, неините и техните финансови ресурси, за да живее живот, за който повечето от нас се справят по утвърдена с десетилетия процедура "работа-заплата". Като всичко е наред при него и е прозрачен откъм процедури, финанси, диплома и съответното образование- нека се хване на работа в някоя частна клиника, там също плащат добре, но за това пък изискват медицинско образование, каквото той не притежава.
Факт е, че при него идват хора със здравословен проблем, доста често повече от един. Факт е, че той е поредния, който се възползва от проблмемни индивиди. Факт е, че след като си оставиш лептата от 60 лв. те пуска по пързалката, пък иди го гони. Неговото отношение не е насочено към разрешаване на проблема. И това е факт. Ако искаш да ми обясниш нещо относно киселинността на някой друг плод - насреща съм.

# 311
  • Мнения: 15
Здравейте, моля който е ходил при Огнян Симеонов и има информация да ми каже на кои фирми според него хляба е добър, освен на "Слънце и луна". Понеже съм виждала негови изявления в статии, че са няколко фирмите, които предлагат качествен хляб.

Няма ли кой да ми отговори??? Уж всички сте ходили при Огнян Симеонов и никой не ми отговаря. Само се заяждате Sad

# 312
  • Мнения: 2 343
Бонус и Тонус - така пише в описанието, че толкова 27 или 28 гр. тежи 1 филия.

# 313
  • Мнения: 15
Бонус и Тонус - така пише в описанието, че толкова 27 или 28 гр. тежи 1 филия.
Мерси много! А знаете ли хляб Вита дали става или и той е от боядисания?

# 314
  • Мнения: 2 343
Нямам представа. От доста време се каня да отбележа какво не спазвам от съветите и мисля, че така е правилно.
Той съветва да се яде обезмаслено кисело мляко, сирене и кашкавал. Аз си купувам кисело мляко 2% и обикновена суроватъчна извара (произведена от цвик след направата на кашкавал) , обезмаслените продукти за мен са боклук, просто не можеш да подквасиш мляко с 0.1% мазнина без добавки на сухо мляко или там, каквото ползват.

Без спорт отслабнах трайно, запазих мускулната маса и вече обличам дрехи от преди да забременея. Повиши ми се концентрацията и тонуса, спя по-добре и по-малко. Изключително съм доволна от диетата, нямам представа защо при някои не действа. Аз постигнах точно каквото очаквах!

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 16:50 от Мира:)

Общи условия

Активация на акаунт