Отговори
# 330
  • Мнения: 6
Здравейте,
благодаря на Пит и SenioraDi за отзивчивостта Simple Smile ! Извинете ме за закъснелия пост. Пих няколко дни зелен чай, започнах да ходя нормално до тоалетна и започнах да смъквам. Не знам дали от чая или от режима, но нещата започнаха да се подобряват-1кг. за седмица  Grinning Не свалям като с магическа пръчка, но в крайна сметка не е и това идеята.
А да си призная- май бях намалила приема на вода. 
Здравейте , и аз съм от няколко дни на режима на Огнян Стефанов , но не мога да разбера защо трябва да се приема толкова много храна например зеленчуците по 800 гр на едно ядене . ? Не може ли по малко ?

# 331
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Sisi 78, първо ако мога да те попоравя- тоя мошеник Симеонов няма режим, и изобщо цялото име на тази тема "Симеоновска диета" е пълен абсурд  ooooh!

За да ти се изясни по точно защо трябва да се яде на 5 часа, трябва да прочетеш книгата на доктор Сиърс, която Огнянчо използва, за да взима парите на хората. А най-лесно ще ти е да погледнеш в сайта за зоната, където ще намериш отговорите на много въпроси Simple Smile

# 332
  • Мнения: 15 538
Здравейте момичета. Минавам само, за да попитам - може ли да се похвалите с някакви постигнати резултати, както и да споделите за колко време сте успели да ги свалите, че си търся диетолог и събирам мнения - благодаря ви  Peace

# 333
  • Мнения: 3 118
Здравейте момичета. Минавам само, за да попитам - може ли да се похвалите с някакви постигнати резултати, както и да споделите за колко време сте успели да ги свалите, че си търся диетолог и събирам мнения - благодаря ви  Peace
Аз за Н-ти път ще споделя - 13 кила за 3 месеца.
Режимът е Зоната, Симеонов не ти трябва.

Провери горния на твоя пост с линк към сайта за Зоната.

Между другото сега пак съм на Зоната - имам да свалям 6-7 кила. Вече опуках две.  Simple Smile

# 334
  • Мнения: 75
Привет мами ,искам да Ви кажа че аз преди 5 гд отслабнах с този режим за 3м-25 кг с фитнес и балансирано хранене
Сега сле раждане кърмене и т.н и най вече стрес и нерви качих 30 кг от 1 седмица съм на режима и мога да кажа че има резултат ,,....всеки организам е различен
Сега съм решила малко фитнес и Ел карнитин да пия за стопяване на мазнината...

# 335
  • Мнения: 39
Здравейте,преди 5 години ползвах услугите на Симеонов.Останах очарована.За съжаление след второ раждане качих много.Пробвах стария режим,но не става.Открих една жена,която ползва неговата схема изготви ми нов режим на половин цена от това което той предлага.Вече 2 седмици и ефекта е страхотен.

# 336
  • Мнения: 3 118
Здравейте,преди 5 години ползвах услугите на Симеонов.Останах очарована.За съжаление след второ раждане качих много.Пробвах стария режим,но не става.Открих една жена,която ползва неговата схема изготви ми нов режим на половин цена от това което той предлага.Вече 2 седмици и ефекта е страхотен.

Ей, думи нямам!
Аз изготвям на 1/3 цена! Който иска, който не иска да ползва vzonata.com   Wink
 

# 337
  • Мнения: 14 629
Спомням си,че този Симеонов ''лекуваше'' диабет преди няколко години.Сега скромно само за отслабване го използват.

Общи условия

Активация на акаунт