Новия каталог на Ейвън - въпросчета за някои продукти

  • 6 456
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 231
Цитат

С черна. Имам снимки в профила.
Цитат
Къде по точно, че и мен откога ме гризе любопитството Embarassed Grinning

# 106
  • Мнения: 2 241
да, аз имам черно и бяло - много мекичък и приятен
в номер 2 ги има на същата цена

Хубав ли е? А бялото блестящо ли е? Аз си бях поръчала лилавия, ама не дойде  Sad

Аз за съжаление си поръчах този с черно и бяло - не ми хареса, бялото никак не е блестящо и стои много неестествено, а и черното е много меко - веднага се размазва и става една... Close

# 107
  • Мнения: 8 470
Бу,както ти е писала Бубанка,ако искаш маска,си вземи нещо от Планет Спа.По-скъпото си е по-хубаво.Не че другите са лоши-ползвала съм и тях-но просто не са нищо особено.

# 108
a neshto za duo senkite znaete li ? http://anew.hit.bg/catalog/p122_123.htm haresvat mi lilavite , no dali e syshtiq cvqt ?veche vsichki senki m symnqvat , zashtoto vse popadam na takiva s golqma razlika .. blagodarq za vnimanieto

# 109
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Майка ми си взе сенки Деним. За цвят - отговарят, но са ужасно малки като грамаж, прецени си...

# 110
  • София
  • Мнения: 10 325
И аз да се оплача  Laughing
Бу, спиралата наистина се оказа пълен провал, днес я върнах... хич не я щади твойта представителка, което не те кефи, директно го връщай  Mr. Green
Аз ползвам хидратираща маска(бразилски дъжд  Mr. Green) и ексфолиант с бял чай. Сега мисля да пробвам новата затопляща, взела съм си тестер и ще докладвам дали ми е харесала.
Случайно открих много добро червило, My Lip Miracle Sequins... поръчах го с намерението да го пробвам и да върна  Mr. Green, пък то се оказа много добро и трайно.
А за сенките... абе друго си е да пробваш преди да купиш... не съм фен на сенките на Ейвън... имат хубави цветове, но всеки харесва различни а те се различават много от картинките.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, дайте мнение за продуктите против пъпки? А дори да се сещате нещо, което не е от AVON , споделете Wink

# 112
  • Мнения: 8 470
На мен пък тази извиващата спирала хич не ми хареса.Ще я връщам.Пробвала съм ги всичките и мога да кажа,че най-простата и най-евтината-тази на Калър тренд ми стои най-добре,отчасти и тази за обем.Вече се чудя на себе си,защо я поръчах-имам 4 различни в момента.Пусто любопитство.Ще взема да си сложа спирачки.

# 113
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Момичета,не ме разбирайте погрешно, но в последно време си наложих да не си поръчвам козметика от Ейвън.От много неща не съм доволна,особено от декоративната козметика и в крайна сметка ми излиза много по-скъпо защото като не ми хареса това,което съм поръчала отивам и си го купувам от магазина.Имам пред вид червила и моливи за очи.Гледам ги на каталога едни ,а като ги получа-друго.Единствено последно взех за подарък на свекърва ми(тя е голям фен на фирмата)кремове за лице с праскова и бадем и шампоан за мазна и тънка коса.От последния тя е много доволна.Но признавам,че като видя нов каталог винаги си харесвам по нещо.

# 114
  • Мнения: 8 470
Елица,споко,аз не те разбирам погрешно! LaughingНо червило се избира само с мостра,аз иначе не поръчвам,защото стават големи галимации.

# 115
  • Мнения: 5 317
Сега мисля да пробвам новата затопляща, взела съм си тестер и ще докладвам дали ми е харесала.

nad_tab ,пробва ли вече маската,хареса ли ти?

# 116
  • София
  • Мнения: 10 325
Сега мисля да пробвам новата затопляща, взела съм си тестер и ще докладвам дали ми е харесала.

nad_tab ,пробва ли вече маската,хареса ли ти?
Още не съм  Embarassed обещавам довечера да я пробвам и да пиша  Sick

# 117
Качих последния нов каталог (02/2006)

http://www.avongd.hit.bg

# 118
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
По-добре се регистрирай и сложи Линк към каталога на Avon в подписа си, вместо да даваш един и същи линк във всяка тема за Ейвън  Rolling Eyes
Повечето теми все пак са с конкретни питанки за определени продукти...

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
я сега да ви се оплача от тази кампания
на първа поръчка аз заявявам 5 продукта и получип 3, а на второ от 2 (различни от първата) не получих нито един. "НЕДОСТИГ", баси . При някоя друга да го има този проблем

Общи условия

Активация на акаунт