Новия каталог на Ейвън - въпросчета за някои продукти

  • 6 428
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20
Ако имаш предвид Visual Perfection, аз съм много доволна. Матира приятно и наистина поприкрива нЕкои дефекти, от сорта на зачервена кожа и прочие, стига да е е трагично положението, разбира се. Придава по-свеж вид на неотпочинало лице. След като се нанесе, иска да поседи едно 10 минути, преди да се нанесе гримът, ако ще има такъв, за да попие добре.

# 61
  • БГ
  • Мнения: 735
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20 и фдт Невидим воал? Интересува ме дали матират (не ми се ще да лъщя) и доволни ли сте като цяло. Ще ми се да си купя евтин продукт защото определено няма да го ползвам често Rolling Eyes

фд-тена се супер, не лъщи а се слива  с кожата,аз съм много доволна

# 62
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами,не съм близка с представителката Confused,как да я помоля.
Кое е по-добре пудрата или перлите? Само трябва наистина да помисля как ще си уцеля цвета newsm78
Зависи какво търсиш... пудрата(не зелената) покриват, малко или много, перлите придават блясък.

Ами аз незнам какво точно търся Confused. Кожата ми е смесена към мазна,с този блясък няма ли да се лъсна ? Embarassed Embarassed Embarassed

# 63
  • Мнения: 35 968
няма да лъснеш, стой много добре, но моят го подарих, защото ми дразнеше очите
/по принцип плача в буквалния смисъл от кремове с химичен СЗФ, а на Орифлейм и на Ейвин са точно такива, за съжаление/

# 64
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Ами аз незнам какво точно търся Confused. Кожата ми е смесена към мазна,с този блясък няма ли да се лъсна ? Embarassed Embarassed Embarassed
За перлите мисли като за руж, не като за пудра. Ако се напудри лицето с тях, ще добие доста екзотичен вид, тъй като те имат не само блясък, но и цвят...
Аз ползвам перлите точно като руж (и сенки на клепачите за дневен грим). Блясъкът им не е лъщящ.
За основа по-добре вземи тониращ крем или нормален крем+пудра или фдт, щом кожата ти е към мазна; вариант 2 - тоник и крем с матиращ ефект, отгоре им - грим (но тези тоници обикновено са на спиртна основа, така че може да изсушат кожата, освен ако това не те тревожи).

# 65
  • Мнения: 4 371
А някоя от вас ползвала ли е Овлажняваш крем с лек тониращ ефект и фактор 20
Ако имаш предвид Visual Perfection, аз съм много доволна. Матира приятно и наистина поприкрива нЕкои дефекти, от сорта на зачервена кожа и прочие, стига да е е трагично положението, разбира се. Придава по-свеж вид на неотпочинало лице. След като се нанесе, иска да поседи едно 10 минути, преди да се нанесе гримът, ако ще има такъв, за да попие добре.

Aз го имам този крем и изобщо не съм доволна. Кожата ми е смесена и като се намажа с него лъсвам като някоя мазна баничка Sick А и в интерес на истината очаквах да е като един крем на Виши, който е с цвят на фон дьо тен, но си е крем. Не помня как се казваше newsm78 А и никакви дефекти не прикрива Tired Намазха си половината лице с крема да видя има ли разлика в цвета на тена или не, на дневна светлина се гледах и в банята на лампа ходих и никаква разлика няма с ненамазаната ми половина. Кожата ми е матова, ако това има някакво значение Blush

# 66
  • София
  • Мнения: 6 743
Моля да ми препоръчате ФДТ.Може и да не е на AVON  - важното е да е хубав и да не е НЕПРИЛИЧНО скъп  Embarassed
И по принцип колко по-тъмен от кожата е по-добре?И задължително ли върху ФДТ се слага пудра???
Ох,много въпроси много нещо - ще ме извините ама като съм невежа  Blush

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Aз го имам този крем и изобщо не съм доволна. Кожата ми е смесена и като се намажа с него лъсвам като някоя мазна баничка Sick
Дуци, и аз лъщя, но се оказа, че е само първите минути, докато попие добре. В началото го мажех, после прикривах блясъка с пудра и псувах наум к'ъв е тоя тониращ крем...после почнах да оставям да поседи 10 минути, преди да процедирам нататък (перли за лице вместо руж и спирала) и резултатът е доста по-добър, не лъщи. И аз съм със смесена към суха кожа, само леко матова.

# 68
  • Мнения: 4 371
Дуци, и аз лъщя, но се оказа, че е само първите минути, докато попие добре. В началото го мажех, после прикривах блясъка с пудра и псувах наум к'ъв е тоя тониращ крем...после почнах да оставям да поседи 10 минути, преди да процедирам нататък (перли за лице вместо руж и спирала) и резултатът е доста по-добър, не лъщи. И аз съм със смесена към суха кожа, само леко матова.
Бу, целия ден ми седи мазно лицете, най-вече челото hahaha hahaha
Но пък аз не слагам пудра Thinking Ползвам си го за дневен крем. Грешка, исках да го ползвам. По принцип мразя да си купувам козметика за лице от каталозите. И защо ли сега ги направих Confused
Както и да е.

# 69
  • Мнения: 2 596
Ами да ви питам, Ейвън нали нямат острилка за моливи? Гледах, гледах, пък не видях. Купих си ей този молив , а малчо бързичко ми го счупи и сега няма с какво да го подостря. Имам само острилката на Орифлейм, но тя става само за тънки моливи.

# 70
  • Мнения: 7 186
Ами да ви питам, Ейвън нали нямат острилка за моливи? Гледах, гледах, пък не видях.
Имам само острилката на Орифлейм, но тя става само за тънки моливи.

Абе имаха някаква острилка по едно време ама не знам дали става за тези моливи, щото са бая дебели. Аз имам същия молив и острилки на Орифлейм и Цептер ама на нито една не става. Confused Специално него го остря с острие за скалпел- става чудно. Ако не си намериш острилка може да пробваш с това, ако си намериш в аптеката.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 828
Има разбира се,  двойна - за тънки и дебели моливи и е много хубава, има даже клечица за почистване Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 596
Има разбира се,  двойна - за тънки и дебели моливи и е много хубава, има даже клечица за почистване Simple Smile
Добре де, а защо я няма в каталога?

# 73
  • Мнения: 35 968
колкото и смешно да звучи, нито орифлеймскиъе, нито ейвънските стават за дебелите моливи
моите дебели моливи ги остря с острилката на една приятелка, която е Манхатън

# 74
  • София
  • Мнения: 5 828
Има разбира се,  двойна - за тънки и дебели моливи и е много хубава, има даже клечица за почистване Simple Smile
Добре де, а защо я няма в каталога?

Нали знаеш, че няма как да се покажат всички продукти в една брошура, прекалено много са, ще трябва да стане двойно по-дебела  Grinning
В брошура 2 я има, но не е намалена, на редовна цена 3,90 е.

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 17:32 от Amidala

Общи условия

Активация на акаунт