РУСЕнски вълнения и страсти

  • 35 797
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Чочиии,страшна тема,заглавието къртиииии.... Laughing

# 16
# 17
  • Мнения: 1 207
Записче.

# 18
# 19
  • Мнения: 429
Още като го строяха уж имах вътрешна инфо и казаха, че ще има и хамбургери и понички и кентъки също, но като гледам и трите липсват все още.

# 20
# 21
  • Мнения: 4 841
Моя мъж в неделя ще пътува до София до летището, че ще кара една приятелка и се чудя какво да си изпрося от Софията, хем да му е на път, хем да е нещо, което го няма в Русе. Идеи?  newsm78 newsm78 newsm78

Аз съм в 19бл. Никога не съм влизала в двора на Дом майка и дете и незнаех, че има там люлки. Скоро явно ще се присъединя към вашата компания. Зад МНО-то съм ходила, но доста бедна ми се струва площадката там. Срещу Милениума докато "опознавах квартала, за да го заобичам" ми се стори площадката по интересна, но все още ми е рано с бебето да ходя на такива места. В смисъл нито пързалка, нито люлки ще са му интересни все още. В парка на бебешките люлки милия през цялото време си гледа в краката като го люлях.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 530
В мола знам, че днес ще отворят детското Kenvelo, което трябваше да го отворят още на първи април. Явно всички доста закъсняват със сроковете за откриване на обектите.

# 23
  • Мнения: 758
Моя мъж в неделя ще пътува до София до летището, че ще кара една приятелка и се чудя какво да си изпрося от Софията, хем да му е на път, хем да е нещо, което го няма в Русе. Идеи?  newsm78 newsm78 newsm78
...
Можеш да го накараш да отиде до Джъмбото-някъде по околовръстното било и явно не е проблем, защото моят мъж с камион спира там. Има доста евтини детски стоки - освен дрехи и аксесоари. Ние например сме се обзавели с цял сервиз на Макуин - чаши, лъжица и вилица, чинийка купичка ....
А ако искаш нещо специално за теб  newsm78 нямам идея.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Джъмбо ще строят и в Русе но не по-рано от догодина. Все още са на фаза документи, визи и огледи...

# 25
  • Мнения: 758
Джъмбо ще строят и в Русе но не по-рано от догодина. Все още са на фаза документи, визи и огледи...
ако ще е пародия като Хипо-то  Naughty мерси

# 26
  • Мнения: 100
Джъмбо ще строят и в Русе но не по-рано от догодина. Все още са на фаза документи, визи и огледи...
ако ще е пародия като Хипо-то  Naughty мерси
Хаха.. Да това щях да кажа и аз!

# 27
  • Мнения: 4 841
Джъмбо ще строят и в Русе но не по-рано от догодина. Все още са на фаза документи, визи и огледи...
ако ще е пародия като Хипо-то  Naughty мерси

Такава реклама четох и слушах за Хипото, а като отидох просто бях тотално разочарована. Играчките, които ме интересуваха ги има във вегата на половин цена. От ДМ също не съм очарована, а Пикадили е добре зареден, но всеки път като отида няма никой в магазина. Скоро май няма да ги бъде, плюс това е доста скъпичко там.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Тц. Ще е голям. Искали да е на два етажа, над 5 декара площ на етаж а Пожарната не дава. И сега си водят преговори как да стане номера.

# 29
  • Мнения: 758
Тц. Ще е голям. Искали да е на два етажа, над 5 декара площ на етаж а Пожарната не дава. И сега си водят преговори как да стане номера.
а сега се сетих, че май се говореше за място около Русофилитите (изхода за Варна)

Общи условия

Активация на акаунт