Електрическа помпа за кърма Medela или Tomme tippe?

  • 686
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте,
най-вероятно темата ми не е за тук,моля ако модератор прецени да я премести

Чакам второто си бебче и т.к. предния път нямах успех с кърменто сега съм решила да си взема електрическа помпа за кърма за да мога да стимулирам лактацията ако е нужно. Спряла съм се на Medela - http://bebeto.me/products.php?product=%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D … %93-Mini-Electric

и Tomme tippe  - http://zabebo.bg/products/elektricheska-pompa-za-izcejdane-na-ka … %AE-tommee-tippee

Моля мамите  с опит да ме насочат коя от двете да предпочета Simple Smile
Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 15 379
По-добре е темата да бъде преместена в Кърмаческия подфорум Simple Smile.

Медела са фаворитите при електрическите помпи. Бих се спряла на нея.

# 2
  • Мнения: 638
Ползвала съм ел.помпа на Медела,няма такова удобство!С 2 ръце ти я препоръчвам,моята беше и за 2/те гърди.Но е скъпичка,аз я взимах под наем.Първоначално можеш да си настроиш помпата за стимулиране на гърдите и после да започва да изпомпва.Може и направо да цедиш.Регулира се и силата на всмукване.

# 3
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Аз се цедя с Медела. Доволна съм, но нямам база за сравнение.

# 4
  • Мнения: 40
И аз така си мислех че Медела е по-добрия избор, а който ползва Медела Мини може ли да каже наистина ли е толкова шумна колкото казват?

# 5
  • Мнения: 305
Подкрепям Сесилия.   И с двете деца ползвах Медела. С първото беше Медела Мини Електрик плюс за двете гърди. Когато второто беше на 15 дни  успях да  изпусна електрическата част  по стълбите у нас  Blush  и се наложи да си купя нова помпа още същия ден.... Имаха само медела фреестайл  и много лесно направих избора Simple Smile . Все още се цедя с нея. Вярно е, че са скъпи, но според мен това са едни от най-добрите покупки, които съм правила. При мен се получи така, че и двамата са кърмени само от шише, т.е. пада голямо доене  Wink  .... Тук в родилните отделения има май само Медела и май има защо. ...
ПС. Не ги намирам шумни.

# 6
  • Мнения: 3
Медела, аз ползвах ръчната, а една приятелка Mini Electric. Нямам никакви забележки.

Общи условия

Активация на акаунт