ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! (епизод 24)

  • 36 444
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 466
Крен,дано е оздравяло детето и успеете да се насладите на изложбата! Praynig
Бети,дано е отминал вирусът при Косьо! PraynigХубави събития ви предстоят ден. PeaceДа ти е жив и здрав именникът,много да те слуша и обича!  bouquet
stellina,сигурно на твое място и аз щях да си поплаквам. Hug
Иринка,дано Павчо остане доволен от Лъвчетата и тази година. Peace

# 751
  • Мнения: 1 194
Честито на всички, които имат повод за празнуване днес  baloni

Бързо оздравяване на болните, за да могат да се насладят на ваканцията пълноценно.

Тази сутрин като се обадих да чуя Волен ми каза, че четял и съм му прекъсвала процеса на четене Rolling Eyes
Щастлив е на село. Контрола не е толкова сериозен като у нас, цял ден е навън, а скоро май и басейна ще е вече пълен, а това му е напълно достатъчно на него Simple Smile

# 752
  • Мнения: 22 908
Момичета,препоръчайте ми скейт и магазин,откъдето да го купя.Имам предвид нещо качествено ,но не професионално до 100 лева.

# 753
  • Мнения: 14 133
mama L, весела безгрижна ваканция на село на Волен.  Hug
Време ни е за нова темичка.  Wink
ДХ3, късмет в избора на скейт.  Praynig

# 754
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Привет!
Нашият празник за съжаление не протече, както исках аз, Sad но какво да се прави.... Водих ги при педиатъра и наборът и малката са с бронхит, като при нея е по-обострен. Може би, защото правихме инхалации и му давах да смуче едни хомеопатични? Ще пият едно и също двамата, само мл. са различни, за сега антибиотик няма, но в петък сме при нея пак. Praynig Дано да се разминем само със сиропите!
Крен, браво за устояването на нападките и погледите! Simple Smile Аз също се опитвам да устоявам така, но не всеки път ми се получава! Sad
Бързо оздравяване на болните набори! Hug

# 755
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Момичета,препоръчайте ми скейт и магазин,откъдето да го купя.Имам предвид нещо качествено ,но не професионално до 100 лева.
  Има доста добри скейтове з около 90 лева. Гледаха се колелетата и дървото от което са направени. Така ни обясняваха, като избирахме на Светослав. Само,че се отказхме за сметка на нови ролери. Като гледам какво се опитва да направи със стария си скейт ми се изправя косата ,та и него пребрахме за сега.Щ ми се малко да поотрасне за дъската. Но той Светослав е и много дребничък.

# 756
  • Мнения: 1 194
Благодаря ти, chibi  Heart Eyes, да ви се връща! Всъщност ваканцията на село ще е до края на седмицата - после пак малко занималня и така... да не му омръзне Mr. Green

Hrispa76 и нас бързо оздравяване!

Деси, тези май не са лоши http://www.sportdepot.bg/products/velosipedi-skuteri-roleri-skei … dove/skeitbordove

# 757
  • Мнения: 14 133
Аз съм доволна, че засега Сашо се отказа да иска скейт.  Praynig
Като гледам как повечето деца ги карат долу по улиците между колите, настръхвам .   ooooh!
Hrispa76 , дано само със сиропите се разминат дечицата.  Praynig

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 12:31 от chibi

# 758

Общи условия

Активация на акаунт