Подсъзнанието може всичко 40 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 054
  • 812
  •   1
Отговори
# 75
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
Нивиана,

Не можем да решим проблемите, като използваме същия начин на мислене, който сме използвали, когато сме ги създавали.“ - Алберт Айнщайн

Ако правите всичко, така както винаги сте го правили, винаги ще получавате това, което винаги сте получавали.




КЛОНКА, енергия и светлина за теб и твоето детенце.

# 76
  • Мнения: 0
Starlight' благодаря  bouquet
Хахаха  Нивиана разпознах се .И аз съм имала такъв случаи.Имаше човек който мнoгoкратно все искаше помоща ми и аз все помагах и вместо благодаря ми се казваше , че все не е достатъчно и аз мога и още и още и още и пак не е достатъчно . Докато един ден казах НЕ край до тука бях .Сега от време на време Вселената ме тества дали съм си научила урока пак за същия човек ,които пак иска „помощ“ .Е научих го да казвам НЕ и че не съм длъжна вечно да давам и в замяна да ми се присмиват колко съм „умна“ .
При един и същ човек при едни и същи обстоятелства резултата ще е еднакъв.
Момичета някои знаели да чете на гръцки –трябва ми човек който да прочете 3 думи на гръцки ? Ето тези :
http://dreamland-bg.com/index.php?topic=119.msg1868#msg1868
предварително благодаря   bouquet

# 77
  • Мнения: 569
Затова си мисля, наистина човек трябва да има доверие в това, в което вярва - Бог, Вселена, Висш разум, кой както го нарича за себе си. НЕ просто да вярва, а да се доверява, да разчита. Значи, ако аз зная, че мога да направя определено нещо, че мога да извърша дадено действие, не ми е нужно да си повтарям, че си вярвам. Всеки път, когато ставам, за да си налея чаша вода, не се окуражавам с думи от типа "вярвам в теб, моето момиче, ти можеш да станеш и да тръгнеш, ще се справиш!" Нито го визуализирам, нито му бая, нито ритуали извършвам, нито го мисля... Mr. Green Просто зная, че мога да ходя. Разбрала съм го отдавна.
Така е и с желанията - няма нужда да насилваме с ВЯРА нещата. Решаваме какво искаме, доверяваме се, че за Бог или Вселената или който и да е, това е като ходенето и знаем, че в подходящия момент ще бъде свършено. Иначе е обидно някак си, както при децата се получава - казваш му"Вярвам ти, маме, много си сръчен, но дай да ти покажа как става, чакай сега, ето, виж...така се прави, айде, давай, направи го, можеш, браво!!!!...." Laughing

Точно тези думи търсех да чуя последните няколко дни. Чета, премислям, осъзнавам и разбирам, с Господ си говоря на ТИ от години, но има моменти когато и това не ми е достатъчно. Толкова хубаво казано! Благодаря ! Hug

# 78
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Privet момичета  Hug

Идвам да попитам и споделя нещо  Rolling Eyes
Чета тук във форума мн. други теми все въЗвишени,природни ...  но не пиша във всички пр.интересни са ми   за веганите , Крион и други такива . Прави ми впечатление че някои се самозабравят  и не се определят вече като хора , човечци  Rolling Eyes
Това малко ми е странно , не мога да си го обясня  Crazy говорят за другите не споделящи избора им/увлечението  като за някаква измет едва ли не , грешници  и т.н.
Вие забелязали ли сте такова нещо или повредата е при мен  Crazy


Ето и примерен цитат
Цитат
Когато си говорихме какво ни притеснява...Ето това ме притеснява - хората.

# 79
  • Мнения: 105

Добро утро!
Нека е светъл и изпълнен с любов денят ви!

Desss Нима все още се учудваш? Grinning  Вярно,всеки има своето право на избор.И всеки избор си носи последствията,избор да направиш даден избор или да не направиш.Цял живот се борим да надделеем над егото,но не осъзнаваме,че без него-няма нищо,няма нас.Ето защо гледам на хора,разграничаващи себе си от всички други, със симпатия-за мен те са като малките деца,които си говорят на някакъв свой измислен език и мислят,че никой не ги разбира и ще ги помислят за чужденци.. Mr. Green Би било силно казано,че са зомбирани или самозомбирани,понеже всеки си има своята истина,пък в крайна сметка щом се дразниш може би има какво да научиш от тях. Wink

Весел и усмихнат ден от мен! newsm51

# 80
  • Мнения: 1 422
.....Ето и примерен цитат
Цитат
Когато си говорихме какво ни притеснява...Ето това ме притеснява - хората.

Дес, винаги има от тези свръхчовеците, но най-често това са хора, изпълнени с много страхове и притеснения, които се боят да се отпуснат, да се разкрият, да сгрешат, защото току виж някой ги посочил с пръст, оценил ги, заклеймил и тях самите, не ги харесал (което всъщност е най-страшното за тях дълбоко вътре - неприемането). Тези, които допускаме, че сме си най-обикновени хора с всичките ни грешки, мазаници, глупости, нараняване на най-любимото и свидното ни от липса на комуникация понякога дори и т.н., успяваме да издрапаме от негатива, просто защото си признаваме именно обикновените си човешки слабости. За много хора смелостта да приемеш, че другите са различни и имат това свещено право на личен избор, дадено им от Господа, е именно гигантско излизане от зоната на комфорта. Необходимостта да обичаш дори и различното, а всичко е различно, плаши.

И за да не стана и аз свръхчовек, един виц, на който бясно съм се смяла тази сутрин....

Посред нощ в една аптека влиза леко разголена жена, застава пред младия фармацевт и казва предизвикателно:
 - От месеци не съм виждала мъж!
Аптекарят се усмихна с разбиране и ведро отговаря:
 - Тука имам едни много добри капки за очи...

Чудесен приказен петък 13-ти, момичета!

# 81
  • София
  • Мнения: 3 648
Вивалди, втората дума е свети, третата е име - нещо като Отеосиос, но такъв в гугъл не излиза.
Можеш ли да ми пратиш файловете? И къде е тази снимка как взимал лисчето?

Според друг, учил гръцки, последното е теолог, но написано на старогръцки.

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 09:52 от Вени*

# 82
  • Мнения: 72
Благодаря за новата тема и аз. Клонка много хубаво казано и аз се убеждавам, че така. Докато не правех нищо, а само се молех или говорих на Бог всичко ми се получваше, откакто зациклих в една област и започнах да правя ритуали, утвърждения и какво ли още не( вече се чудя на себе си какква магьосниц съм станала) нищо и нищо не става както искам.

# 83
  • Мнения: 234
 Hug Бъдете щастливи!!!

# 84
  • Мнения: 3 417
Благодаря за новата тема и аз. Клонка много хубаво казано и аз се убеждавам, че така. Докато не правех нищо, а само се молех или говорих на Бог всичко ми се получваше, откакто зациклих в една област и започнах да правя ритуали, утвърждения и какво ли още не( вече се чудя на себе си какква магьосниц съм станала) нищо и нищо не става както искам.
Е,недей така де. За какво са всичките тия техники тогава,не ме отчайвайте Simple Smile

# 85
  • Мнения: 172
Здравейте мили мои феи!  Heart Eyes Simple Smile Върнах се назад да чета за 25-тия кадър (което ми стана страшно интересно и мисля да опитам , но по-натам) и видях някакъв линк за утвърждения на Луиз Хей , който отдавна е неактивен. Много моля, от сърце, някой ако може пак да качи книгата Луиз Хей - Повярвай в себе си!  Praynig


П.С. Моля да ми простите, че се включвам само, когато искам нещо. Причината е, че съм съвсем в началото и се уча от вас!  БЛАГОДАРЯ ВИ !

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 12:40 от Shakazull

# 86
  • Мнения: 3 417
И аз се присъединявам  към молбата на  Shakazull  и за не знам кой път призовавам някой да обясни за този 25 кадър.Благо-даря!

# 87
  • Мнения: 72
sladurka не се отчайвай, много момичета споделят, че при тях техниките работят, това е мое лично мнение. Hug

# 88
  • Мнения: 385
sladurka, ще се самоцитирам от предната тема:
Някой беше питал за какво служи програмата 25-ти кадър - ето инфо от nikolexa http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=541024.msg16997173#msg16997173 Peace

Много моля, от сърце, някой ако може пак да качи книгата Луиз Хей - Повярвай в себе си!  Praynig

Това намерих аз, дано се отваря и свърши работа- Повярвай в себе си! - Луиз Хей - (Аудио книга) Peace

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 13:52 от Starlight'

# 89
  • София
  • Мнения: 1 724
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт