Сил-ден и нощ

  • 8 115
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Някой използвал ли е хранителната добавка за редуциране на теглото?Препоръчаха ми я,понеже е изцяло билков продукт и имало ефект.

# 1
  • Мнения: 218
И аз чух за Сил ден и нощ,че имал добър ефект при отслабване,някой пил ли го е?

# 2
  • Мнения: 7
Да попитам и аз има ли ползвали този Сил? С нетърпение очаквам отговор, че не срещам мнения за този продукт.

# 3
  • Мнения: 218
Никой не отговаря,явно никой не го е пир този Сил ден и нощ.Аз си мисля да го купя да пробвам,хранителна добавка,ако не помогне,поне няма и да навреди.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз съм го пила. Нямаше абсолютно никакъв ефект. И не е билков. Натурален да, но не билков. Не си давай парите излишно.

# 5
  • Мнения: 7 737

и аз съм го пила и при мен - никакъв ефект

# 6
  • Мнения: 6
Една приятелка беше го пила тоя Сил, ама няма никакъв ефект.В началото казваше, че не изпитва глад ама по скоро е било внушение .. а ииии цената сама говори по себе си Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4
И аз се присъединявам към мнението на повечето досега.
Тоя СИЛ е пълна измишльотина, аз го пих в продължение на 4-5м. като спазвах и определени ограничения, ама ефект - никакъв. Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 13
и аз съм го пила преди години и ефекта беше нулев за съжаление.по-добре се насочете към нещо, което е с повечко положително отзиви по форумите, ако държите да приемате някакви добавки;)))))))))

# 9
  • Мнения: 218
Благодаря ви,но аз вече си купих СИЛ,обикновен обаче,защото този ден и нощ го нямаше.Пия го от седмица,но едва ли ще има ефект,внимавам и какво си хапвам разбира се....ама като чета из форумите няма да свърши работа.Ще пиша пак,ако имам някакви резултати!

# 10
  • Мнения: 0
 alert Освен че не влияе на килограмите този боклук може да те скапе като цяло. Две мои приятелки го пиха и направо си бяха загубили главите, хем не бяха на някакви диети или нещо такова. Постоянно забравяха разни неща, бяха много разсеяни и въобще не можеха да си задържат вниманието над нищо дори за 5 минути. Оправиха се около 2 седмици след като им прибрах хапчетата. Така че, ако си държите на здравето  се откажете от тази добавка.

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте, аз пия Сил ден и нощ от 2 месеца. За сега не ми се е махнала главата а само 7 излишни килограма. Не знам защо при вас не действа , но аз съм доволна и смятам да продължа да го взимам.

# 12
  • Мнения: 218
Аз пих Сил ден и нощ 8 седмици и свалих 6 кг.Спрях го,защото трябваше да пия куп други лекарства зарад мои стари болежки,но сега съм добре и мисля пак да си го взема.Само да кажа,че през петте месеца,в които не съм го пила съм си върнала само 1 кг. но пък и внимавам да не прекалявам с храната!

# 13
  • Мнения: 52
Здравейте! Моля да споделите действат ли таблетките ден и нощ?

Общи условия

Активация на акаунт