Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 86-та тема

  • 157 964
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в новата 86-та  тема !!!







Моля ви използвайте бутона ИЗВЕСТИ , постове тип ЗАПИС пълнят 5 страници от темата.
Благодаря ви предварително!



Качване, намаляване на картинки и снимки.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 762
Пепика, сложи линк към тази тема в старата, че не се разбира там за новата  Peace

Нямам думи за майсторството ви. Готвя, ама нямам време за снимки. Утре обаче ще се отчета и аз  Hug

# 2
  • Мнения: 112
Благодаря за новата тема!  bouquet
Записвам се с яйчено руло с дип от мечи лук, крема сирене, маслини и разни подправки по идея на пеп-40

# 3
  • София
  • Мнения: 1 832
Хип и аз тук, от пъвите!
Пепика, благодаря за темата!
Луча, много апетитни омлети!
Къпаните питки на Юлия / marabu/ - горещо препоръчвам и картофи с месо и зеленчуци

Песто от мечи лук, връзка магданоз, орехи и микс от сирене. Пълнени чушки с кайма и настъргани картофи! Двойна доза крема сирене и зелена салата с домашно кисело мляко /без снимка/.

# 4
  • Мнения: 3 410
С огромни благодарности към Пепика за темата. И аз като Абет готвя, но нямам време за снимки. Но днес специално за новата тема една салата Табуле с марокански кускус.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  lu4a , това яйчено руло - омлетче ли пердставлява.

А този мечи лук по вашите рецепти,вече го сънувам.  Grinning

# 6
  • Мнения: 112
A m b e r , да омлетче е, само от яйца Wink

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пепика, благодаря за новата тема  bouquet!

Мдаммм, мечият лук е голям хит, ще видим аз до кога ще се въздържам Rolling Eyes...

Луча, Верабел, Тин, вкусно Peace!

Вкъщи - бухти за закуска:


Редовната шопска салатка:


Ориз с телешко месце:


Мислех да ви покажа и десерта, ама Блогър-а нещо се е бъгнал, а исках да пусна рецептата, довечера ще опитам пак.

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 14:27 от mari_eta

# 8
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Бърз запис и от мен.Винаги ви следя,но рядко снимам каквото сготвя.Затова пък тук винаги намирам вдъхновение и нови идеи.Вие сте кулинарни вълшебници и си го знаете,нали!  bouquet
И да не е спам:
пилешки гърди с гъби,домати и майонеза на фурна/рецептата е от интернет,но не си спомням от къде,който си я познае има моите адмирации  Hug/

# 9
# 10
  • Мнения: 921
nas, би ли дала рецептата на бързата манджичка? Веднага ми грабна окото.Много вкусна изглежда.  bouquet

Присъединявам се, аз също искам рецептата за манджиджката, много апетитно изглежда!   chef

Заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=562859.msg17786938#msg17786938

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Бърз запис и от мен.Винаги ви следя,но рядко снимам каквото сготвя.Затова пък тук винаги намирам вдъхновение и нови идеи.Вие сте кулинарни вълшебници и си го знаете,нали!  bouquet
И да не е спам:
пилешки гърди с гъби,домати и майонеза на фурна/рецептата е от интернет,но не си спомням от къде,който си я познае има моите адмирации  Hug/

Може ли по-конкретна рецепта? Simple Smile
Изглежда апетитно. Simple Smile

# 12
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
кифлички с кашкавал просто да ви следя  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 9 108

Записвам се с яйчено руло с дип от мечи лук, крема сирене, маслини и разни подправки по идея на пеп-4о


ама пък е страхотен дип с мечи лук, а  Hug  Имам още малко и се чудя в какво да го вложа вече  Joy

Пеп   bouquet

# 14
  • Мнения: 132
Стига с този мечи лук! Simple Smile Пепи дипа е наистина мнооого апетитен! Искам и аз! Като идея само подмятам кюфтенаца със сирене и подправки или кремсупа.
От мен едно веганско калцоне съобразено с 90 дневната диета и по идея на marabu.   bouquet Да ви кажа, тая диета действа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт