Слънце щом изгрее, мама в парка с МАРТенчето ще вилнее!-тема 3

  • 30 112
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 160
Измерих я в дупето с живачен термометър(нали уж са най-точни)- 38,5. Значи си има 38.
Заведохме го при педиатърката. Каза, че му е леко зачервено гърлото.
Каза да даваме Tylol и Nurofen, като го редуваме през 5 часа. Ако продължава да има Т, може да даваме през 3 часа. Изписа ни също и витамин С. Утре в 12:30 иска да го види пак.
Дано да се справим без други лекарства. Предполага, че е нещо вирустно. Аз се чудя дали не сме го простудили нещо. В неделя бяхме навън и доста подухваше по едно време.
Сега пак спинка милото ми съкровище

# 706
  • Мнения: 1
Здравейте мами!Благодаря на мамите за съветите!Ще ви послушам:)Прочетох доста по моя въпрос в нета и започвам да действам по всякакви начини и дано да се получи Praynig
Що се отнася до кенгуруто аз купих доста рано,а педито ми каза да го слагам след 2 месец,но така или иначе ни се събират точно 3 или 4 пъти да съм го слагала.Лека вечер на всички Wink

# 707
  • Мнения: 1
redreny2000 Дано се оправите бързо и без много притеснения и други лекарства Hug

# 708
  • Мнения: 1 761
redreny2000 ние сме пак с 37,6 в момента и нашето педи каза че имало вирус за 3-4 дни с висока Ти минавало, ох ще се побъркам вече ако не е единия почва другия!
Пиши как сте да се следим тази вечер

# 709
  • Мнения: 107
На който не му се бутат колички (като мен например) си имат мъже с кенгуру  hahaha
Разнасяме малкия в Метро , Кауфланд , Карфур и др. без никакви претеснения. Много му харесва!
Нашето кенгуру е ето такова



БРЕЙЙЙЙ КАКВА ГОЛЯМА СНИМКА  Shocked

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Мама Веси, по колко сребърна вода слагаш в нослето?

# 711
  • Мнения: 2 214
Измерих я в дупето с живачен термометър(нали уж са най-точни)- 38,5. Значи си има 38.
Заведохме го при педиатърката. Каза, че му е леко зачервено гърлото.
Каза да даваме Tylol и Nurofen, като го редуваме през 5 часа. Ако продължава да има Т, може да даваме през 3 часа. Изписа ни също и витамин С. Утре в 12:30 иска да го види пак.
Дано да се справим без други лекарства. Предполага, че е нещо вирустно. Аз се чудя дали не сме го простудили нещо. В неделя бяхме навън и доста подухваше по едно време.
Сега пак спинка милото ми съкровище
преди колко си сложихте пневмококовата ваксина?

# 712
  • София
  • Мнения: 160
Измерих я в дупето с живачен термометър(нали уж са най-точни)- 38,5. Значи си има 38.
Заведохме го при педиатърката. Каза, че му е леко зачервено гърлото.
Каза да даваме Tylol и Nurofen, като го редуваме през 5 часа. Ако продължава да има Т, може да даваме през 3 часа. Изписа ни също и витамин С. Утре в 12:30 иска да го види пак.
Дано да се справим без други лекарства. Предполага, че е нещо вирустно. Аз се чудя дали не сме го простудили нещо. В неделя бяхме навън и доста подухваше по едно време.
Сега пак спинка милото ми съкровище
преди колко си сложихте пневмококовата ваксина?
г-жа Стихийно бедствие, сложиха ни Синфлурикс на 01.06. Тогава вдигна о 37,4 и след това си беше добре. Беше преди 6 дена, не би трябвало да е реакция от нея. Освен това и се позакашля малко.

# 713
  • София
  • Мнения: 160
redreny2000 ние сме пак с 37,6 в момента и нашето педи каза че имало вирус за 3-4 дни с висока Ти минавало, ох ще се побъркам вече ако не е единия почва другия!
Пиши как сте да се следим тази вечер
mama bobo в момента е 37,6. Преди 2:30 дадох Tylol. В 21 часа ще дам Нурофен.

# 714
  • Мнения: 30
Измерих я в дупето с живачен термометър(нали уж са най-точни)- 38,5. Значи си има 38.
Заведохме го при педиатърката. Каза, че му е леко зачервено гърлото.
Каза да даваме Tylol и Nurofen, като го редуваме през 5 часа. Ако продължава да има Т, може да даваме през 3 часа. Изписа ни също и витамин С. Утре в 12:30 иска да го види пак.
Дано да се справим без други лекарства. Предполага, че е нещо вирустно. Аз се чудя дали не сме го простудили нещо. В неделя бяхме навън и доста подухваше по едно време.
Сега пак спинка милото ми съкровище
преди колко си сложихте пневмококовата ваксина?
г-жа Стихийно бедствие, сложиха ни Синфлурикс на 01.06. Тогава вдигна о 37,4 и след това си беше добре. Беше преди 6 дена, не би трябвало да е реакция от нея. Освен това и се позакашля малко.
Дано да не е,защото иначе е много неприятно.Лежали сме в болница на 1г.,в следствие на ваксина(ваксина срещу морбили, паротит и рубеола),въпреки че всички лекари отричаха,т-ра 40 градуса 6 дни след ваксината,която я поддържаше постоянно,ускорена утайка 35мм  и в последствие пиелонефрит #Crazy,никой нищо не казва от къде,защо Shocked,само знам че лекарката преди да и я сложи не я е прегледала по добре,отшумяваше и простудата и нея е била доизлекувала.Не искам да плаша никого,просто гледайте децата да са абсолютно здрави преди да им се сложи Naughtyкоято и да е ваксина

# 715
  • София
  • Мнения: 160
Измерих я в дупето с живачен термометър(нали уж са най-точни)- 38,5. Значи си има 38.
Заведохме го при педиатърката. Каза, че му е леко зачервено гърлото.
Каза да даваме Tylol и Nurofen, като го редуваме през 5 часа. Ако продължава да има Т, може да даваме през 3 часа. Изписа ни също и витамин С. Утре в 12:30 иска да го види пак.
Дано да се справим без други лекарства. Предполага, че е нещо вирустно. Аз се чудя дали не сме го простудили нещо. В неделя бяхме навън и доста подухваше по едно време.
Сега пак спинка милото ми съкровище
преди колко си сложихте пневмококовата ваксина?
г-жа Стихийно бедствие, сложиха ни Синфлурикс на 01.06. Тогава вдигна о 37,4 и след това си беше добре. Беше преди 6 дена, не би трябвало да е реакция от нея. Освен това и се позакашля малко.
Дано да не е,защото иначе е много неприятно.Лежали сме в болница на 1г.,в следствие на ваксина(ваксина срещу морбили, паротит и рубеола),въпреки че всички лекари отричаха,т-ра 40 градуса 6 дни след ваксината,която я поддържаше постоянно,ускорена утайка 35мм  и в последствие пиелонефрит #Crazy,никой нищо не казва от къде,защо Shocked,само знам че лекарката преди да и я сложи не я е прегледала по добре,отшумяваше и простудата и нея е била доизлекувала.Не искам да плаша никого,просто гледайте децата да са абсолютно здрави преди да им се сложи Naughtyкоято и да е ваксина
Ние си бяхме здрави преди ваксината. Вие тази Т я вдигнахте веднага след ваксината или след известно време?

# 716
  • Мнения: 30
redreny2000 ,честно да ти кажа не помня,беше преди 7г.,но мисля че беше дни или седмица след това(сега питах и мъжа ми,но и той не си спомня),нооо не се притеснявай  Hug и не търси връзка с температурата на Виктор,може би просто е настинал.Заговорихте за ваксини и т-ра и затова реших да ви кажа какво ни се случи,при недоглеждане от страна на лекаря,не искам да те плаша,а и той е бил напълно здрав както каза ти Peace

# 717
  • Мнения: 40
УФФФ, отворихте много болна тема, за6тото при лекарката на малката винаги има по 100човека и според мен не доглежда дали децата са абсолютно здрави, а аз знам че е важно и не ми се иска да й се слагат тези ваксини ей така. Даже утре 6те ходим да се "разбираме" какво 6те правим с ваксините и този медикамент, който тя приема за бъбреците. Аз не искам да й ги слагам докато го пие,особено сега тези които са "живи" ваксини, ама как да се оправя с лекарката  Shocked Тя не доизслушва, а винаги много бърза и аз я ползвам само за основните не6та...  newsm78

Г-жа Стихийно бедствие - ти беше казвала мисля, че няма да слагаш ваксините, но как се оправи с лекаря?

# 718
  • Мнения: 1
УФФФ, отворихте много болна тема, за6тото при лекарката на малката винаги има по 100човека и според мен не доглежда дали децата са абсолютно здрави, а аз знам че е важно и не ми се иска да й се слагат тези ваксини ей така. Даже утре 6те ходим да се "разбираме" какво 6те правим с ваксините и този медикамент, който тя приема за бъбреците. Аз не искам да й ги слагам докато го пие,особено сега тези които са "живи" ваксини, ама как да се оправя с лекарката  Shocked Тя не доизслушва, а винаги много бърза и аз я ползвам само за основните не6та...  newsm78

Г-жа Стихийно бедствие - ти беше казвала мисля, че няма да слагаш ваксините, но как се оправи с лекаря?

Ами смени лекарката тъкмо сме в подходящия месец за това Simple Smile
А ваксините май могат само да се отлагат, но не и да не се слагат въобще на бебетата.

# 719
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Могат и да не се слагат изобщо. Само че е доста сложно, защото лекарите не се навиват да си слагат главата в торбата. А и без ваксини не приемат в ДГ  Crazy Не че тези, дето не ги слагат им пука от тоя факт... Simple Smile
стефанова, ти ли писа, че не можеш да се справиш с аспиратор? Аз работя само с Бейби Вак и няма грешка  Peace Заслужава си инвестицията от 20тина лв  Peace
Ние нали сега бориме заден ринит... а утре ще ходя до личната евентуално да му бие ваксините и да питам дали ще ми даде направление за изследване на носен секрет или пак ще трябва сама да си действам и сама да си лекувам детето  Tired

Общи условия

Активация на акаунт