Звезден Стил и Мода

  • 63 362
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Привет в новата темичка!
Много ми харесва роклята на Викито. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 059
Клои Севини в Ив Сен Лоран http://www.vogue.fr/uploads/images/thumbs/201115/chloe320_627412 … north_318x478.jpg, за да се запиша Wink

# 17
  • Мнения: 3 922
Хубава тема, но май не е за този подфорум.
Тук основно се обменят мнения и съвети за външния вид на нас, обикновените хора.
Стилът на звездите е за "Клюкарник"-а - коя с каква рокля била, кой е дизайнерът й и дали й подхожда или не, са си точно клюки. Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 май 2011, 12:38 от Greene

# 18
  • Мнения: 36 100
темата е съгласувана с модераторите на КМ

моля, без 'запис'

# 19
  • Мнения: 146

http://www.imdb.com/media/rm2827848448/nm0735442

Michelle Rodriguez Heart Eyes




Jordana Brewster



Sandra Echeverria


Радинка

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
И една прекрасна Мишел Пфайфър :



И Рииз Уидърспуун:

# 21
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мишел е уникална, жалко че толкова отдавна се оттегли от активен светски живт. Според мен сегашен Холивуд няма актриса с такава красота и изящество Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2
Благодаря  bouquet
Чарлийз Терон май не е trendsetter, но много ми харесва простотата на нейния стил не се натрапва, a хваща окото.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 830
На мен на тазгодишните Оскари много ми хареса Натали Портман.
Не я знам чия е роклята, но много ми харесва.
Хареса ми също и Хелън Мирън, за годините си изглежда перфектно.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 475

А от онази гала страхотно много харесах ето този вид на Ева Мендез, отдавна не съм оставала така безмълвна пред някоя рокля
Уникална рокля!!!
Аз по принцип страшно харесвам Ева Мендес

И в ежедневието

# 25
  • Мнения: 3 677
  Чарлииз е, много красива и с нейната фигура почти всичко ѝ стои добре, а и е доста височка май. това ми любим нейн тоалет Том Форд, когато работеше за Гучи. А, от Ева Мендес това ми е фаворит   Диор на Голден Глоубс 2009
 Натали Портман, на Оскарите тази година, беше в рокля на Родарте, които сътвориха костюмите за "Черният лебед" това са дизайнерките
    Ето едно интервю със стилистът Ерик Деймън, който е отговорен за превръщането на Госип Гърл в сериалът с най-скъпо струващите костюми, които разбира се дизайнерите се избиват да му пращат. Simple Smile И на мен са ми малко кичознички, като че ли първия сезон най ми хареса от към костюми.
   


 
 

Последна редакция: вт, 17 май 2011, 18:27 от меркантилница

# 26
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ева Мендез е страхотна мацка, харесвам я Heart Eyes. Тоалетите от "Клюкарката" са ми безумно цигански...

# 27
  • Мнения: 3 677
  ГАГА в сако на Balmain
  Джоди Фостър + Мел Гибсън  в Армани   много хубав цвят и много елегантно и стои
  на модела
Мел Гибсън за първи път се осмелява да се покаже публично, след срамното му поведение, не случайно е хванал Джоди за ръчичка, нея, никой не би се осмелил да освирка...

  Джоди на фотокол днес
   
Адриана Карембьо  Party горкичката.... и Даутценд

  Бар Рафаели пак Бар и нечовешкото и тяло в Роберто Кавали

Наоми  Heart Eyes
+ Доронин  Heart Eyes  в Азедин Алаиа

Последна редакция: вт, 17 май 2011, 22:56 от меркантилница

# 28
  • Мнения: 3 677
  Риана, целият ѝ аутфит   тук + тези обувки
 Парти на Chopard отново Бар Рафаели     отново в Кавали   Ума Търман в Долче и Габана рокля, която вече е носила.     Наоми в         Емилио Пучи
Роклята на Бар,много напомня на Тази на Жизел, но Жизел е с Версаче

# 29
  • София
  • Мнения: 767

Какво е обула ?  Thinking Не виждам добре от снимката.

Интересна тема, ще я следя с интерес.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт