Първа Пролет пукна , Варненче с малко багерче към морската градина хукна :)))

  • 55 968
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 777
На мен ми беше добре в Джъмбо, но пък нямаше много хора. Така като гледам и все по-малко ще стават. Лично мнение.

Момичета, писах в темата за колективно пазаруване, но да отбележа и тук, че имам ваучер за почивка за двама в Еленския балкан - две нощувки с две закуски за 60лв за двамата общо, деца до 6г се настаняват безплатно. Просто има вероятност да не мога да го използвам. Ако имате интерес пишете ми лс.

# 46
  • Мнения: 101
flower, къде се изгуби толкова време ? Наистина много отдавна не си влизала тук. Предполагам че покрай грижите за малката пък и каката не ти остава много време Simple Smile

Така си е! То и на ясла не се задържа много каката, през седмица е болна! Да се похваля, че съм свалила 9 кг. вече, но освен диета, ходя и на едни процедури, та може и от там да има някакъв ефект  Laughing

Ох, бебката ревна гладна ........ изчезвам за сега  Hug

# 47
  • Варна
  • Мнения: 777
И да споделиш за процедурите после  Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 30 142
И да споделиш за процедурите после  Wink

+1  Peace

# 49
  • Лондон
  • Мнения: 56
И аз съм любопитна за процедурите и диетата. Родих през Март и имам 20 килца за сваляне + ужасен целулит.  Cry

# 50
  • Мнения: 1 554
И аз съм любопитна за процедурите и диетата. Родих през Март и имам 20 килца за сваляне + ужасен целулит.  Cry

честито бебе  bouquet

мисля,че на този етап няма какво да ги мислиш кг ,гушкай си малкото човече Wink

# 51
  • Мнения: 2 922
eya, честито бебче!   bouquet

# 52
  • Мнения: 21
Здравейте момичета
Бих искала да се присъединя към вас
Аз също съм от Варна и имам момченце на 2 годинки Grinning

# 53
  • Варна
  • Мнения: 777
Добре дошла!  Hug

# 54
  • Лондон
  • Мнения: 56
Благодаря ви!  Hug

# 55
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен!
Някое хубавко лятно училище да ми препоръчате може ли  Wink
За сладури, които ги очаква 1 клас наесен.
Да е във или много близко до Варна, за 10-15 дни примерно  newsm78

# 56
  • Мнения: 101
Приспахме се и наминах пак да видя как сте Simple Smile
За процедурите - ходя на кавитация /дето разбиват мастните депа с ултразвук/ Четох доста противоречиви мнения, но на мен ми действат добре. Още по-добре е  ако се комбинират и с антицелулитен масаж, но аз трудно отделям време и за двете. Купувам си ваучери от сайтовете за групово пазаруване, че иначе ми идва скъпо. Без диета обаче няма как да се случи чудо. Освен това ме посъветваха да ям грейпфрути, защото не позволявали на мазнините да се натрупват. Подобно действие имал и ананасът.

eya - ако кърмиш процедурите не се препоръчват, защото се отделят токсини, които могат да се предадат с кърмата на бебчето /това съм чела, не знам колко е вярно/

Това е в общи линии за моето отслабване. Имам още какво да искам, но то мойто вече е лакомия, щото съм решила да си върна моминските килограми  Mr. Green За сега възстанових тези, които бях преди второто раждане.


Някоя мама май беше писала, че е от кайсиева градина? Аз също съм от там, така че вероятно се познаваме /поне визуално/. Отличавам се с жълто-черна /леко поизбеляла/ количка Кангаро Виктория и след 5 часа обикновено съм в компанията на едно некотнролируемо, почти 3 годишно девойче. Който ме познае да свирка Simple Smile

# 57
  • Мнения: 135
flower, здравей! Grinning
Аз съм от Кайсиева градина, сигурно сме се засичали.
И аз се разпознавам лесно, сина ми обикновено доста се старае да приковем всички погледи. Laughing

# 58
  • Мнения: 143
Здравейте момичета!
Аз  отдавна не бях писала,привет на новите попълнения!  bouquet

Гледам за отслабване говорите аз скоро приключвам с 90дневната диета и до тук съм свалила 9кг.  Peace
DZ ме запали по нея и се чувствам чудесно,стигнах килограми които не съм виждала от преди да се оженя т.е.10г. Wink Mr. Green

Чакайте дави питам къде да намеря колело триколка с дръжка за бутане освен Рая,Вега и Джъмбо newsm78

# 59
  • Мнения: 2 096
Aqudo - Влъхви имат интересни неща като за вас.. погледни в сайта им..

Общи условия

Активация на акаунт