Колко часа прекарва вашето дете на вън в студеното време?

  • 2 411
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 755
....От както застудя нашата градинка опустя и ми е интересно как е при вас.Аз извеждам дъщерями (1г и 6 месеца) два пъти на ден ,сутрин от 10 до 12 като през това време взимаме и храната и слетобед  от 15 до 16 и 30.Интересно ми е къде изчезнаха всички деца на нашата възраст ...
И ние сме на същият режим.

# 46
  • Мнения: 228
Май повечето извеждаме децата и за това си мисля ,ако някой живее в центъра да си направим среща.Аз живея срещу  Университета и ако има желаещи само свиркайте. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 107
Всеки ден излизаме по 1-2 пъти в Южния парк (освен ако не вали или не духа силен вятър), прекарваме общо 3-4 часа навън, но е добре опакован в количката, аз също  Wink
Не съм забелязала сериозен спад в броя на количките с бебоци и малките дечица в парка обаче!

# 48
  • Мнения: 306
И ние сме от всекидневно излизащите. Скука или не, студ или не - навън докато не ми втръсне или не се изнервя. Обикновено излизаме двуразово - и сутрин и следобяд, макар че спим до късно... При всички случаи ни се събират поне по 2-3 часа навън в студа.

Приятни разходки на всички!

# 49
  • Мнения: 3 663
около 3-4 часа на ден, като следобед задължително таня спи навън
дъждобрана го слагам само, ако наистина вали

# 50
  • Мнения: 773
 Разхождаме се по няколко часа. Под един час не съм имала разходка откакто стана на 3 седмици.  Общо взето стоим навън докато не ми стане студено.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 787
Всеки ден по 3-4 часа,независимо от времето.Само гледам да не вали и даа не е много мъгливо

# 52
  • Мнения: 2 673

и аз съм зъзнала в студа, но за сметка на това пък сина ми е достатъчо кален

зареждаш се с повечко търпение, че си е скука като няма никой или един дискмен и кутия цигари /ако пушиш/ - това е

 Grinning

и аз съм на този принцип - важното е детето да е навън , а не цял ден между 4 стени със застоял въздух.

Нали градим имунитета му! А това е един от факторите ,които го изграждат! Престъпление е да не извеждаш детето си ,щото не ти е кеф , щото ти е студено , щото те мързи , щото..........

на мен не ми е студено - много ходя , а така и на двамата ни е интересно. А за скуката-  цигарите наистина си  вървят Wink

По принцип най-малко за час сме на вън , а ако е меко времето много повече Wink

# 53
  • Мнения: 574
Дъщеря ми е родена септември 2002г.Цяла зима сме били навън.Дори и да вали сняг я кърмих без проблем и тя си спеше спокойно.Понеже е с трета сливица студеният въздух и помагаше да диша по-лесно.На следващата година вече не пишаше на гащите и ми се налагаше да свалям по няколко пъти космонавта,за да пиша и дори и в сняг и вятър не изтина.Започна да боледува след като тръгна на ясла,но тогава засилихме бабините рецепти и го преодоля този период.Иначе в цецият квартал знаеха червените и бузи.Шал на устата също не съм слагала,а само на вратлето.

# 54
  • Мнения: 277
Не знам как става тая работа и как да направя така, че да излизаме по два пъти на ден наъвн  Embarassed Иска ми се, но като нахраня Алекс на обяд и го слагам да спи - той спи до 16 - 16. 30 и после за кога да излизаме?!? Иначе преди обяд излизаме към 10 - 10.30 - 11 - в зависимост от времето и кога успея да се приготвя, взимаме си храната от кухнята, мотаем се малко и се прибираме. Общо взето средно по около 1 ч. на ден, понякога повече, друг път - по-малко. Не излизаме като вали, като има мъгла и като е болен.

# 55
Ами... newsm78 колкото мога аз да издържа...ако е добре облечен,естествено Peace

# 56
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
от втората седмица излизаме всеки ден до момента в зависимост от времето от половин час до два часа

# 57
  • Мнения: 2 673
Шал на устата също не съм слагала,а само на вратлето.

то кое ли дете обича  Wink иди ги накарай Grinning

# 58
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
около 1 час сме навън между 12-13 ч.
Шал не слагам на устата.

# 59
  • Мнения: 5 299
Престъпление е да не извеждаш детето си ,щото не ти е кеф , щото ти е студено , щото те мързи , щото..........


Малеее, значи трябва да ме арестуват тогава, и по 3-те точки съм за затвора Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт