Колко часа прекарва вашето дете на вън в студеното време?

  • 2 405
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 577

Престъпление е да не извеждаш детето си ,щото не ти е кеф , щото ти е студено , щото те мързи , щото..........

E, 4ak пък...  Rolling Eyes
Ущърб да, но престъпление!

Престъпление е да не се знае закона на Ом!     Очителката ми по физика.

# 61
  • Мнения: 46 520
"Всички сме за затворааааа ....."
"Черно фередже"  Joy

# 62
  • Мнения: 585
Ами ние сме навън от 11 сутринта до 17 следобед, като се прибираме само да се накърмим по някое време и после пак.
Колкото повече-толкова по-добре  Laughing
А и Жорко така хубаво спи навън.
Лошо ще е като стане съвсем студено - тогава какво ли ще правим  newsm78

# 63
  • Мнения: 3 926
Откакто излизаме на разходки(от около 20-я ден)сме почти винаги за по3-4 часа.Лятото сме излизали към 11 и се прибирахме в 19-20ч.Сега ,като е по-къс деня и по-хладно от12-13ч до към 17.
Точно така правим и ние Grinning Ако не изляза няма съъъънннн. Вкъщи спи максимум 20 минути. Навън го откарва и до 3 часа, че си изпуска и ядене, и всичко Wink

# 64
  • Мнения: 3 356
От един до 3-4 часа.Зависи оттова кога трябва да папаме.
Излизаме обикновенно ранния слетобед.

# 65
  • Мнения: 1 645
Всеки ден излизаме на обед по 1.5 - 2 ч,независимо колко е студено,стига само да не вали.А понякога и сутрин и следобед.

# 66
  • Мнения: 2 255
Миналата зима стояхме навън по няколко часа - сутрин и следобед - почти си спеше навън, но сега като е по-голянм и беснее  Rolling Eyes излизаме за 1,5-2,5 ч. докато замръзне или се накаля и намокри хубаво  #Crazy
Май само в мъгла и в силен дъжд не излизаме, иначе независимо от Т - вън, че в къщи полудява ако не излезе  Joy и скимти на вратата като кученце  hahaha

# 67
  • Мнения: 118
Аз извеждам малкия за по 1 час или час и половина, ако е по-хубаво времето.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Гледам да го извеждам всеки ден, защото като беше на 10 дни и направи задушаване от запушване на на носа (вътрешен канал) и тогава лекарят каза, че е задължително всекидневното дишане на не чак толкова чистия Софииски въздух  Confused Не го извеждам само когато има температура или  е под минус 15 градуса Mr. Green Много съм зиморничава, а напоследък ме мързи, но съм се наплашила явно и нямам спирачки...А и той реве за навън и ако не тръгна на секундата отваря вратата и тръгва сам Hug

# 69
  • Мнения: 2 655
АЛИСИА иска почти рез целия ден да е на вън, но ...
Излиза от 10:00 до към 12:30 часа, дядо и баба я водят в парка, за да играе. Връща се недоиграла и продължава около половин час на двора.
След обяд /като се наспи/ още два часа, а понякога и вечерно време около 19:30 часа иска отново да излиза. Някой от нас става и я извежда да се разходи в тъмното по улицата.
А най-интересна е след като се прибере от разходка, доволна с гооооляма усмивка съобщава, че е била на разходка. Laughing

# 70
  • Мнения: 2 596
Около 2 часа, за да вземем храната и това е. Следобяд с колата и тати ходим на гости.

# 71
  • Мнения: 2 673
"Всички сме за затворааааа ....."
"Черно фередже"  Joy

много забавно, Wink ама май само на 2-3 -ма им е забавно( толкова са не извеждащите децата си) Wink

Престъпление е да не извеждаш детето си ,щото не ти е кеф , щото ти е студено , щото те мързи , щото..........


Малеее, значи трябва да ме арестуват тогава, и по 3-те точки съм за затвора Twisted Evil


да, щото причините са много тъпи и егоистични!

# 72
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Съчетаваме вземането на храната от кухнята с разходката и така около час, час и половина преди обед сме навън. А следобедната разходка зависи от това  кога се е събудил Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт