По разходки потеглили са всички, ЯНУАРЧЕТА с грейнали очички /12/

  • 23 941
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 251
 Добро утро!
 Тонче, Мила и Ви Фреш, благодарности и от мен за свежото и приятно събуждане   bouquet
 Честит Празник на всички именници!   bouquet
 Хубав ден и слънчево настроение!
 

# 721
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
ViFresh,МилаИванова   bouquet

Честит празник на всички които празнуват днес!!!Много щастие и късмет желая!!!

# 722
  • Русе
  • Мнения: 633
Честит празник на всчики празнуващи днес   bouquet Пожелавам много здраве, щастие и любов!


Позагубих се, но ще ми простите - гледам да сме все навън. А когато сме в нас все с хаоса се боря  Mr. Green


П.П. Мисля да пробвам днес да й дам лъжичка сок от ябълка  Rolling Eyes ( дали ще сгреша ? )  newsm78

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 10:48 от *Elina*

# 723
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Привееет.
Искам да ви споделя, че смених биберона с 3ка на Авент и количеството изядено мляко се увеличи с 60 мл, много съм доволна, детето не се цапа и не се дави.
Бях поръчала органични пюрета от сладък картоф, първите 3-4 лъжички бяха страхотно удоволствие за Лия.
Приятни разходки от нас. Ние все сме някъде и за това поизчезнах.

# 724
  • Мнения: 2 631
Привееет.
Искам да ви споделя, че смених биберона с 3ка на Авент и количеството изядено мляко се увеличи с 60 мл, много съм доволна, детето не се цапа и не се дави.
 

Ние пък сме още с единичка, че иначе млякото му изтича от устата и целия се омазва...  Crazy

# 725
  • Мнения: 295
Честит празник на всички,които днес празнуват!Здраве ,щастие и късмет в изобилие!

# 726
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Колко дълго и по какъв начин се съхранява домашно приготвено пюре? newsm78

# 727
  • Мнения: 142
И ние сме с 1-ца, но аз и кърмя и ме е страх ако от шишето и се види много по лесно да не го предпочете.
и един въпрос, който е обсъждан, но се чудя каква вода да преварявам. От чешмяната забелязах, че по дъното на съда се задържа варовик, а минералната знам че не се вари. Какво да правя?

# 728
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Биричка, по колко изяжда с 1цата

# 729
  • Мнения: 2 631
Ми колкото му направя Simple Smile
Аз си го храня както са ми казали, и от няколко дни е на по 150мл. на ядене.

Камелия, или продължаваш да преваряваш и после прецеждаш чешмяната вода, или даваш розов Девин. Аз поне така правя...

# 730
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Преварява се само чешмяна вода.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106708.0

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 11:41 от ViFresh

# 731
  • Сливен
  • Мнения: 145
Здравейте момичета. Да почерпя днес Емилия има имен ден Simple Smile

Емили, благодаря за пожеланието. Честит имен ден и на теб. Hug Да си жива и здрава - ти и цялото ти семейство.
Аз в количката слагам възглавничка, тъй като моята е комбинирана само с един кош и тя е под наклон и възглавничката е необходима. Иначе и Емилия се поти и само перя калъфки. Но вече и в кошарата слагам тънка възглавничка. Дали не избързах  Thinking

# 732
  • Мнения: 76
И ние сме с 1-ца, но аз и кърмя и ме е страх ако от шишето и се види много по лесно да не го предпочете.
и един въпрос, който е обсъждан, но се чудя каква вода да преварявам. От чешмяната забелязах, че по дъното на съда се задържа варовик, а минералната знам че не се вари. Какво да правя?

Ние също още сме с 1-ца, защото сме на смесено хранене. Обаче имаме проблем - сина ми яде доста бавно и доста често не изяжда количеството, което трябва да изяде. По съвет на педиатърка смених накрайника на шишето с 2-ри номер и наистина взе да се храни по-бързо, нооо започна все по-често да се цупи на гърдата. И така реших да се върна пак на 1-ви номер. Изправена съм пред сериозна дилема - да приема по-голямо количество АМ и по-бързо или да не се отбие и да си приема и кърма и продължаваме с 1-цата...... Не знам кое е по-добре, вие как мислите?
За водата - аз давам Девин от розова бутилка, преварена, с няколко кристалчета захар.

# 733
  • Мнения: 493
И ние сме с 1-ца, но аз и кърмя и ме е страх ако от шишето и се види много по лесно да не го предпочете.
и един въпрос, който е обсъждан, но се чудя каква вода да преварявам. От чешмяната забелязах, че по дъното на съда се задържа варовик, а минералната знам че не се вари. Какво да правя?
Купуваш си брита, прецеждаш през нея чешмяната и след това преваряваш. Аз така бих правила.  Peace

# 734
  • Мнения: 58
Вода давам трапезна,не я преварявам.
Възглавничка не слагам, въпреки че на предната консултация миналия месец, педиатърката каза,че вече може,заради обиколката на главата и на гърдите.Една нощ спа с нея и я махнах. В количката не слагам.
Размера на биберона на шишето с вода е 2. Беше с 1-ца,но нищо не капеше.Сега поне си пийва малко вода,че в тези жеги... Мляко не давам с шише.
Вчера му дадох 3 лъжички пюре от тиква. Изяде ги,днес се чудя дали да повторя. Все си мисля че му е рано. ама любопитство

Честито на всички празнуващи!
ние сме на 25 дек.от староеврейски произход,превежда се непорочен и произлиза от Емануил (Бог е с нас)

Общи условия

Активация на акаунт