Песен за огън и лед:When you play the Game of Thrones, you win or you die-тема 2

  • 43 613
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 488
Аз защо си мислех че Лиза е дебела  newsm78

И аз имам бегъл спомен да е пълна и отпусната като желе...

# 16
  • Русе
  • Мнения: 11 925
   Сцената между Робърт и Церсей, може би ще замести сцената между Ед и Церсей.  newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз защо си мислех че Лиза е дебела  newsm78

И аз имам бегъл спомен да е пълна и отпусната като желе...
Точно такава е описана Simple Smile Не е бегъл спомен, защото аз онзи ден приключих 2 том.

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 11:26 от Приятно ми е - Богиня!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 830
Благодаря за темата    bouquet

Аз нещо не мога да се ориентирам на тази карта - http://viewers-guide.hbo.com/game-of-thrones/,  къде се намира Орлово гнездо  newsm78

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Аз пък току що се загледах в Уикито на Песен за огън и лед и се натъкнах на инфо, което не исках да разбирам още  Sad

А иначе ми допадна тази серия, предната ми беше леко мудна, тази беше за мен достатъчно динамична. Само дето не дадоха любимеца ми Джон Сноу, но ще го преживея.

Да ви питам тези, които вече са чели книгите- дотук филма до кой том покрива действието? За да се забързам с четенето....

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Да ви питам тези, които вече са чели книгите- дотук филма до кой том покрива действието? За да се забързам с четенето....

Първи том.

# 21
  • Мнения: 109
Благодаря за темата    bouquet

Аз нещо не мога да се ориентирам на тази карта - http://viewers-guide.hbo.com/game-of-thrones/,  къде се намира Орлово гнездо  newsm78

виж така изглежда континента,  отстрани  в ляво е даден в по-голям мащаб с червени капки. като кликнеш на капката показва кое какво е, същото се получава и с червените надписи отдясно.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 830
Аха, сега е ясно, благодаря Simple Smile

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Miriel    bouquet

# 24
  • Мнения: 534
Запис.   bouquet
'ЗИмайтИ си значката и ма'айтИ от главата!  Mr. Green Heart Eyes

# 25
  • Мнения: X
Ох, тоя Шон Бийн ..  Blush

# 26
  • Русе
  • Мнения: 11 925
'ЗИмайтИ си значката и ма'айтИ от главата!  Mr. Green Heart Eyes
   Ама със значката, и главата  Twisted Evil

# 27
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз с един гол запис да влезна в темата  bouquet  bouquet  bouquet

Много интересна карта Амидала ще я разгледам подробно Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 904
Ето още един хубав линк, от който може човек, който не е чел книгите, да се ориентира доста добре кой кой е в сериала и от кой род произхожда:

http://viewers-guide.hbo.com/game-of-thrones/#!/guide/houses/

# 29
  • Мнения: 3 405
Момичета, приемате ли нови ентусиасти?   bouquet

Аз съм новачка - загледах сериала по ХБО и се омагьосах, сега започвам и книгите, защото нямам търпение.
 Иначе, сериала ми действа като наркотик - онзи ден изгледах целия маратон по тв - всички серии накуп, една след друга - после цяла нощ сънувах Шон Бийн  Embarassed

Ще ви следя и ако може ще питам от време на време за подробности и новини от по-напред.

Общи условия

Активация на акаунт