Песен за огън и лед:When you play the Game of Thrones, you win or you die-тема 2

  • 43 562
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • при него
  • Мнения: 1 231
Бре, заинтригувам е тоя Спартак с тия модели... Joy Ще взема да го изгледам, да не изоставам
с риск да оспамим още малко... ама си заслужава...
http://www.imdb.com/media/rm1233882880/tt1442449
http://www.imdb.com/title/tt1758429/

два различни сезона са, но този от 2011 всъщност разказва действието от по-преди, т.е. е по-предния... уф... не мога да обясня значи...

# 46
  • София
  • Мнения: 2 245
Тази седмица ще има 2 серии!  Sunglasses

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Тази седмица ще има 2 серии!  Sunglasses

Много добре, макар че краят безмилостно приближава Sad

Womi, мисля че само загуби като разбра какво става. Друго си е писателят да те тресне яко.

# 48
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Немаш проблеми, и пак ще обяснявам ако трябва. Laughing Макар че предпочитам да е на чашка, де. Mr. Green  beer

  bouquet  мерси много почна да се вдига мъглата.За бира няма никакъв проблем  Wink

Само кой беше магистър Илирио newsm78(този  дето придружава брата и сестрата Targaryen ли е )



# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Здравейте, записвам се да следя  темата за любимия ми сериал  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 343
Miriel мерси, че ми спести тряскането стига ми тряскането с другите битовизми ама за това утре ще ти кажа по скайп че големи проблеми.
Радвам се че ме информира поне отгоре какво става за да не ме е яд и да не очаквам невъзможни неща. А тоя писател май е доста изтрещял Simple Smile Хич не го слуша главата. Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 10
Тази седмица ще има 2 серии!  Sunglasses
И двете в понеделник ли?

# 52
  • София
  • Мнения: 2 658
Тази седмица ще има 2 серии!  Sunglasses
И двете в понеделник ли?
ей, хубава работа.  Crossing Arms Този понеделник пътувам и няма да мога да гледам нищо чак до следващия понеделник.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Немаш проблеми, и пак ще обяснявам ако трябва. Laughing Макар че предпочитам да е на чашка, де. Mr. Green  beer

  bouquet  мерси много почна да се вдига мъглата.За бира няма никакъв проблем  Wink

Само кой беше магистър Илирио newsm78(този  дето придружава брата и сестрата Targaryen ли е )




Същия е.

# 54
# 55
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Дю добре че питаш  bouquet  bouquet  bouquet,че аз пък съвсем не мога да им запомня имената на всички,та като Севера обясно що годе разбрах Mr. Green

Мири аз си чета не пиша,че не съм им научила имената Blush

# 56
  • Мнения: 4 668
Леле , как съм ви изпуснала  ooooh!
Аз съм се побъркала по сериала , а днес почвам и книгата  Peace
Връщам се да ви изчета и после пак ще пиша .

# 57
  • Мнения: 4 292
Срам не срам, само се записвам. Късно е вече да коментирам предния епизод, но пък си запазвам правото да го сторя със следвашите два, които предстоят.
Аз ще си ги гледам по HBO, не ми се занимава с торенти.

# 58
  • Мнения: 306
А някой да има идея от къде да си изтегля серийките, че не мога да го гледам по телевизията. В Арената са махнати торентите, а в Замундата няма нищо Sad. Щеше ми се и аз да гледам някой хубав фентъзи сериал, а то...късмет  #2gunfire

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А някой да има идея от къде да си изтегля серийките, че не мога да го гледам по телевизията. В Арената са махнати торентите, а в Замундата няма нищо Sad. Щеше ми се и аз да гледам някой хубав фентъзи сериал, а то...късмет  #2gunfire
А някой да беше погледнал няколко мнения по-нагоре?

Общи условия

Активация на акаунт