СниМки оТ мОя прОщъПулНик...аЗ сЪм ВикТориО

  • 1 476
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Викич, браво на теб!!!
Мафиотче а? Ама да знаеш, че трябва да си дойдеш по-към Европата, че тук са по-по-по мафиотите Mr. Green
Браво и на мама за питката - чухме била и много вкуснааааааа. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 7 430
Благодаря на всички ви за това, че ме харесвате Wink  bouquet...както и на мама питката Hug

.... Hug Диди, дай рецепта, ако ти си я правила  Praynig

Разбира се, че ще дам...ако искаш на ЛС Hug


....но мойта мама със сигурност няма да ми направи толкова хубава питка.... Rolling Eyes...тя не ги може теzи работи.... Embarassed...

А не Naughty моята до скоро също само пържени картофки и яйца умееше, но сенаучи Mr. Green

"Когато човек има желание всичко става...
Питката е направена с много любов и радост"
Препоръчвам ви я Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 854
Викич, много си джиджан, пич Heart Eyes, особено онази "голичката снимка", дето тате те дьржи.....сигурно на момиченцата са им останали очите Grinning...да ти изям червените панталони Hug и сладуранската вратоврьзка!!!!!!
Както винаги - засмяни, потопени в топлата атмосфера на бьлгарските си приятели. Питката с крачетата е много примамлива....сигурно е бягала, бягала докато сте я гонили и стигнали да я хапнете Wink
А сега да питам мама нещо аз - Дуцка, какви са табиетите на един прощьпулник, как знаеш какво да правиш и какви церемонии да спазваш? Аз на такова сьбитие никога не сьм била и ми е любопитно Embarassed

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дидон4е,пу пу да не му е уроки на малкия джентълмен с вратовръзката ама е голям бонбон ( на мама се е метнал  Heart Eyes , е и на тати де  Hug)
Много готини снимки. Зна4и каро мафиозо Ще става,4е и Викторио се казва,абе вси4ко е перфектно. Sunglasses
Дидка,пит4ицата е разкоШна с тия кра4ета,направо ми обра то4ките. А ти си лъ4езарна както винаги  Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 629
.... Hug Диди, дай рецепта, ако ти си я правила  Praynig

Разбира се, че ще дам...ако искаш на ЛС Hug

Добре, Диди. Чакам да ми пуснеш рецептата на лични, когато имаш възможност   bouquet Тази питка става ли за Бъдни вечер или не е постна?

# 20
  • Мнения: 2 257
вече трябва да съм самостоятен мъж Mr. Green

хванах GSM-а и мама отрече МафиОт newsm78

Викторе, Виктореййййй, мамин сладък! А кви са тия бири, дето ги надигаш, бе рожбо?  Laughing  Ма каква вратовръзка си опънал, ма какъв си ми сладък мамин, оле, оле, леко само с мафиотките, че така както си се зализал и какъвто си красотен, мама ти ще има да бере ядове със снахите! Heart Eyes Heart Eyes baby_neutral baby_neutral Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 06 дек 2005, 05:13 от G&J

# 21
  • Мнения: 4 212
Мили4ък Вик4о, то4но правилният предмет си избрал. Човек на високите технологии ще станеш Hug  Heart Eyes.
Виждам само хубави хора на снимките, един 4удесен купон и забавление.
Да кажеш на мама, 4е е най хубавата и добрата.
Целувки на теб и мама  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 734

Викторио много си готин , но ти си знаеш! Пожелавам ти скоро да се научиш да набираш БГ по мобилния и да се обаждаш на бабите и дядовците Flutter Party

Мама е най сръчната булка;) Кога успя питка да направи, къщата да украси и прическата да изсуши! Wink
Живи и здрави !

# 23
  • Мнения: 217
Викич,супер си,особено с тази вратовръзка HugЧовек на технологиите,няма да се излагаме я WinkАма с такава оправна мама няма начин да не стане купона GrinningИ да внимаваш с бирите,ей Flutter

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
браво на теб Hug
и да кажеш на мама ,4е не само мафиоти ги ползват тия мобифони!може агент на някоя звезда да станеш Wink

Общи условия

Активация на акаунт