SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 509
  • 727
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 200
A, не, аз на нецензурни неща не уча - с толкова труд и пот на челото съм ги усвоила Joy .

И все пак ми е любопитно как ти смяташ, че бих ви ограмотила, 'щото снимката, вероятно, ти си я подбрала. Гле'й как ме тормозиш Sad .
като натисна Google search от линка и дам на Images ми излиза ТОВА  Laughing

# 511
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388

 като натисна Google search от линка и дам на Images ми излиза ТОВА  Laughing

 Joy Joy Joy

Бая мащабен ограмотителен процес се заформя  Laughing Аз мислех да се фокусираш върху методиката за повишаване на образователния ни ценз, основаваща се на подходяща леглова база, задоволяване на основни научно - популярни, в частност медицински потребности и пълно оползотворяване потенциала на кандидат - обучаващите се, редувайки теория с практика, практика, практика, като за целта привлечем външни специалисти. Но коя съм аз, та да споря с "Плейбой"  Laughing

# 512
  • Мнения: 292
Ауууу, да давам ли жокер .... че така ме сърбят ръцете да го пусна (много ме кефи, и като цяло епизода), а и ще го познаете веднага  Mr. Green

Срам, срам голям ... Розичка, благодаря   bouquet за наградата, чак ми стана "горещо"  Blush

ПП: ако вече ви е писнало от спама ми казвайте и спирам.

ха някой е посмял да отговори положително на това, ха съм извикала Импала да го прегази, че аз сама не мога !!!

иначе не може да ни писне, само дето някои като мен, никога нищо няма да познаят, и само ни е яд, че награди има само за другите.... Rolling Eyes


И аз ще помагам  newsm66

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 15:18 от bichito

# 513
  • Мнения: 200
Ауууу, да давам ли жокер .... че така ме сърбят ръцете да го пусна (много ме кефи, и като цяло епизода), а и ще го познаете веднага  Mr. Green

ПП: ако вече ви е писнало от спама ми казвайте и спирам.

ха някой е посмял да отговори положително на това, ха съм извикала Импала да го прегази, че аз сама не мога !!!

иначе не може да ни писне, само дето някои като мен, никога нищо няма да познаят, и само ни е яд, че награди има само за другите.... Rolling Eyes


И аз ще помагам  newsm66
А аз ще помоля новият ни бог да го накаже, а това е вече страшно  Laughing

# 514
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ауууу, да давам ли жокер .... че така ме сърбят ръцете да го пусна (много ме кефи, и като цяло епизода), а и ще го познаете веднага  Mr. Green

Бичито, аз пък жокери не давам, но само така искам небрежно да те подсетя, че форумният епизод те очаква с отворени обятия  Grinning

# 515
  • Мнения: 630
в частност медицински потребности
Намекваш, че между нас има луди ли? А?

# 516
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Между нас няма не-луди  Wink А иначе това за медицинските потребности го написах заради асоциацията с медицинските филми  Blush  Laughing

А въпроса на Розето изобщо не го отразих  Laughing защото си е много ясно, че не ни е писнало и това не е никакъв спам  Naughty Розеее  Hug ставам банална, обаче си велика   bouquet

# 517
  • Мнения: 6 391
като натисна Google search от линка и дам на Images ми излиза ТОВА  Laughing
Аматьорки и позьорки Mr. Green Mr. Green Mr. Green .

Галче,
Мога, но не трябва Tired . Ще задържа външните специалисти, обаче: ще се стегна и няма да ги пусна повече.

# 518
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
като натисна Google search от линка и дам на Images ми излиза ТОВА  Laughing
Аматьорки и позьорки Mr. Green Mr. Green Mr. Green .

Аз обичам думата "буфосинхронисти" в преносния смисъл  Laughing

Розеее  Hug ставам банална, обаче си велика   bouquet

Аз таковата... newsm56  Blush
Много благодаря.
Благодаря на всички ви, много сте мили. Надявам се наистина да не съм ви досадила и ви моля, ако това се случи да ми кажете.

# 519
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ще задържа външните специалисти, обаче: ще се стегна и няма да ги пусна повече.

Авъх  Shocked (не помня кой го измисли, но много ми харесва) То лакомо за поемане на знания, бее  Whistling  Laughing

# 520
  • Мнения: 6 391
То лакомо за поемане на знания, бее  Whistling  Laughing
- каза Галчето, съблече се и отиде да плеви/бере ягоди и др.под. нисконавеждащи градинарски дейности. А през това време Градинарят:

"Ъхххх, на батко работливото момиче! Ще се награждаваме..."

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 16:21 от Impala

# 521
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Импалкоо, обичам те  Heart Eyes

# 522
  • Мнения: 2 040
WOw!!! Уау! нова ли е Злате, не съм я виждала, направо паднах! Много е ммммммммммммммм Мишовски!  Two Hearts Two Hearts
Според източника е от 2009, но чак сега е изтекла в нета.

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 16:45 от Злата с метлата

# 523
  • Мнения: 6 391
Знаех си, че след толкова бутане, все някоя от вас ще ми отвърне Joy Joy Joy . Палавница Heart Eyes !

Нови снимки:


И продължават да дъвчат новините около каста за Сезон 7:
От тук:
Question: Can you please interview Misha Collins about his reduced Supernatural role next season? My life may depend on it. —Marcia
Ausiello: We tried, but the dude’s not talking. Perhaps he wants to lay low until the storm passes — assuming it does, in fact, pass. “We have passionate fans,” acknowledges exec producer Sera Gamble. “We have fans that have strong opinions about a lot of things that happen on the show. People ask me if I’m worried about a fan backlash [in the wake of Collins' demotion]. We just want to tell a good story and not be redundant and bring you interesting stories that are fresh. Going into Season 7, we have a new, interesting story that we want to tell to you. That’s what’s front of mind right now.”
 
Question: Now that Misha Collins is no longer a regular on Supernatural, any chance Jim Beaver will get a much-deserved promotion? —Joel
Ausiello: Doesn’t sound like it. “We have a fantastic relationship with Jim,” says Gamble. “We bring him in as the story demands it. He’s basically a fixture on the show as necessary.”


И за Джим Бийвър: тук.

# 524
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Леле  Shocked, Джаред има завидно лицево окосмение! Превръща се в истински Саскуоч  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт