SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 488
  • 727
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 630
Леле... wild is the wind

# 271
  • Мнения: 292
Първо преди да забравя (отново) .....

Честит празник на всичките които се чувстват малко или много деца ... които не са сломили детския дух в себе си, заради сивото ежедневие (като моето).
искам да ви почерпя с една много, много любима моя песен и филм от моето детство ...



И сега ..... Импалка, като казвам, че си като енциклопедия СПН, го казвам с много любов и най добри чувства, именно заради това.
Благодаря ти за изчерпателния отговор.
Лилинце мила, питай питай, глава не боли ... и аз ако мога ще отговарям ....  Whistling

Последна редакция: ср, 01 юни 2011, 16:15 от bichito

# 272
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Бичито, знаеш ли колко те обичам?!! Heart Eyes

  bouquet за клипчето. Това ми беше безкрайно любим филм като малка. Един от най-забавните моменти, който помня е, когато момченцето (не му помня името) открадна една рисунка и я представи за своя. Учителката го похвали и го накара да направи портрет и на друг от класа и накара ученичката Кукушкина да излезе и да седне пред дъската. И този хубустник, естествено, така я нарисува, че не е за приказка  hahaha

# 273
  • Мнения: 2 040
Малиии, Дейна, куфарната история кърти и извозва!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Честито ти списание!  Hug

Със закъснение да пожелая честит празник на всички малки и големи  Grinning деца!  Hug

Аз цял ден бях на вън да празнуваме, каталясах от веселби  Laughing

Поздрав с нещо много старо

# 274
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Добре само 9страница,много добре,нямаше много за четене,но ми се наръби ***** Joy Joy Joy Joy

Първо да честитя празника на всички не пораснали деца и да продължават да си бъдат все така,луди глави  Crazy Joy Joy Joy

Да се похваля,че имам днес 6тичка с първия ми изпит Crazy,да продължавам все така Mr. Green

Еми честита работа и от мен Hug Hug Hug Hug

Беллла най-накрая се завърна,липсваше с това гиф избухване Crazy Hug Hug Hug Hug

Дес обаче никой не отрази Ерик забеляза ли Mr. Green Joy Joy Joy Joy,много-добре tooth tooth tooth Четеш ти ма по 2 реда се включваш,виж ме мен избухвам мощно и пълно с глупости постче Blush


Объркала съм  Rolling Eyes  Дейна, извинявай  Wink

След като го употребя един-два, пет-шест пъти ще разбера и как се казва Crazy .

Chris Hemsworth , употреблявай с удоволствие и без мярка  bowuu

Кви са тия работи дето,чета почна лятото и почнахте да хайманосвате,не го очаквах от вас Naughty Joy Joy Joy  
Би трябва да ги научиш за новата думичка със стоножките,ма да не станат с 10000 краченца,че ще стане опасно Joy Joy Joy Joy

# 275
  • Мнения: 6 391
Добър Фечер Hug !
Едва сега успях на изчета цялата история с влака. Много забавно Laughing ми беше, представих си всичко все едно съм била там. За другият път да си знаят - предлагам се официално за шофьор из Авропата на J2... и съпруги, ако се налага Tired , в краен случай. Пари не искам, дори за бензин, ще си сложа съответно ръкавици и шапка, за униформа и изобщо дрехи - ще си помисля Whistling . Kaкво искам в замяна? Почти нищо Innocent - само да спим в една стая или, във втория случай, в мъжката стая (сега, 'що ще спят отделно, а не семейно - не знам, тяхна си работа). Няма с пръст да ги пипна - обещавам. Остава да навия Милото Heart Eyes да ми даде колата си, понеже е по-голяма, но мисля че няма да ми откаже.

Злате,
Чуден подпис Grinning . Изпълнявам веднага подред smile3519 .

Последна редакция: ср, 01 юни 2011, 21:05 от Impala

# 276
  • Мнения: 1 775
Дес обаче никой не отрази Ерик забеляза ли Mr. Green
Аз го отразих, но мълчаливо Laughing Иначе съм му голяма фенка на шерифчето Heart Eyes
И обемистия бог с влечение към чукането отразих, даже ходих на кино специално заради него Flutter
Плами, честита ти 6-ца Hug Явно качествено си поляла изпита, щом е такъв резултата Laughing

Най-накрая разбрах историята със спирането на влаковете Laughing Ех, ама каква любов, всички влакове спряло заради нея момчето Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 0
Стиче ти си по шерифите  Wink

Четеш ти ма по 2 реда се включваш,виж ме мен избухвам мощно и пълно с глупости постче Blush

Ами като си безсрамница  hahaha  Hug
Голяма прилика Джаред и Муфаса  :twins:  Laughing
Снимките на Миша от Rising con  са много готини  Heart Eyes
Още нещо щях да казвам,ма ни моа са сетя  smile3538

# 278
  • Мнения: 6 391
И обемистия бог с влечение към чукането отразих, даже ходих на кино специално заради него Flutter
Наистина ли има такова влечение Flutter , а, а? В смисъл, ако не е придирчив и замижи повечко дали ще ми се прежали? Още не мога да реша дали го харесвам, но има шансове Whistling .
Всъщност потърсих негови 'цивилни' Grinning снимки, но с научна цел - за да онагледим Бьорн в епизода и ето кои подбрах:

Цъкайте и кажете коя е най-подходяща (например първата Joy ) или потърсете вие - аз не успявам да се съсредоточа. Според описанието трябва да има дълга коса и брада, но по-високо от врата ме стигам ooooh! и не мога да преценя, не съм обективна.

Последна редакция: ср, 01 юни 2011, 22:40 от Impala

# 279
  • Мнения: 0
Този не ми харесва,но на предпоследната снимка изглежда готин(сигурно защото не се вижда  Mr. Green ) Иначе на мен най-подходяща ми се струва първата  Peace

# 280
  • Мнения: 3
Mного придиряте  Joy   Става момчето, става и още как! 

Дес, къде ти е Ерик-а  Grinning  Злате, как не ти дожаля да разтреперваш всеки път по-голямата част от женското присъствие тук  с този подпис  Rolling Eyes  Joy

# 281
  • Мнения: 2 040
Лили, ич ми не е жал  Twisted Evil

# 282
  • Мнения: 0
Ей тука ми е Лиле  Grinning http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=585620.180 след твоя Келън

Злате верно подписа ти е убиец.Смятам да му изпълня едното желание-Fuck me  Sunglasses

# 283
  • Мнения: 116
Добро утро







и нещо забавно
 hahaha


и нещо не по темата, но много ми хареса


П. С. Злате, моля те, пиши поне по ет поста на страница, искам да гледам този подпис... непрекъснато.... ррррррррррррррр
аз още не съм си избрала нов подпис и аватар... приемам предложения Simple Smile

# 284
  • Мнения: 2 040
Добро утро!


Радвам се, че подписа ми ви харесва, но само аз ще изпълнявам нарежданията на Тренера  Naughty.

Общи условия

Активация на акаунт