Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 58

  • 41 910
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 471
Добро утро.

Ааа пак в стихчетата сте подминали Неджля, срамота. Mr. Green 
Пропускат най-важния човек във филма.   Wink hahaha Без него йок Истанбул, йок розово палто и т.н. hahaha hahaha hahaha

алабала&НикиHug
sinite o4i , привет отново.  bouquet

Хубав ден, листопадки. Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 106
Днес дали ще има повторение?Аз си ги гледам Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 627
Ванилия75 Няма да има нито днес , нито утре Confused Иначе и аз си ги следя Mr. Green
Хубави празници на всички  Hug

# 18
  • Мнения: 1 298
И аз ги следя когато имам възможност, но от 2 седмици такава не ми се отдаде. ooooh! Може ли да ми кажете до къде стигна развитието до сега? Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 627
В последните епизоди миналата седмица  ... Ферхунде вече беше разкрита , че майка и е жива , и че имено майка и е убила баща и ... Лейля сложи край на връзката си Оуз но малко след това разбра че е бременна ,но пък той стана все по неоткриваем ... За другите по важни неща не се сещам
Горе долу до този епизод сме стигнали



Сега нали са по 1:40 мин и са по различен начин накъсани
Във Сряда ще започнат със идването на Лейля в къщата на Оуз и ще ги завари със Джейда

# 20
  • Мнения: 1 298
koricimu, много ти благодаря! Hug

# 21
  • Мнения: 106
Ванилия75 Няма да има нито днес , нито утре Confused Иначе и аз си ги следя Mr. Green
Хубави празници на всички  Hug

Да видях в програмата.Но не се сърдя ,логично!Бих се "разсърдила" ако го даваха ,все пак сме в навечерието на един светъл български празник!

# 22
  • Мнения: 1
АлаБала и Ники, мерси!
аз нямам такъв дар слово, но пък ти си успяла точно да предадеш мисълта ми но с рими!
явно сме добър екип!  bouquet
аз имам нещо предвид ти го тълкуваш правилно и ето че се получава нещо успешно Wink

# 23
# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Яяяя, нова тема Mr. Green!
Да се запиша, че да не ви загубя из дебрите форумски  bouquet

# 25
  • Мнения: 265
Добро утро!



Куки много дълъг коментар си написала докато го изчета голям зор видях  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Честит празник!

# 26
  • Мнения: 8 471
Добро утро.

алабала&Ники , мерси за кафето и за закуската.  Hug

ЧЕСТИТ 24 МАЙ НА ВСИЧКИ!



Желая ви хубав ден!  bouquet

# 27
  • Мнения: 66
Добро утро! Честит празник!   bouquet алабала и аз докато го написах този коментар колко пот хвърлих,не е истина.  hahaha

# 28
  • Мнения: 1 335
Запис и честит празник. Макар не оценяван от много деца. Жалко, че такива големи празници се възприемат като поредния почивен ден.

# 29
  • Мнения: 4 569
здравейте

Дано изпишем темата по-бързо!

Общи условия

Активация на акаунт