На море в Турция - тема 14

  • 97 776
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
момичета снимките на zigizagi ги има в Snimka.bg ,в албума за Турция,а паролата е turkey i pak turkey  Grinning

# 241
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Като чета мнението на zigizagi за х-л Делфин Ботаник, се втрисам, честно, защото останах с впечатлението, че е нещо супер (предвид суперлативите, писани тук).
Самият факт, че ако приличам на рускиня, ще бъдат по-любезни към мен, ми е достатъчен, за да не избера почивка там.
Ако наистина държат на клиентите си, то няма да има това делене на гостите на хотела.

Изразявам единствено и само собствено мнение, моля, не приемайте нищо лично - тези, които са почивали там, или ще почиват.

# 242
  • Мнения: 10 614
момичета снимките на zigizagi ги има в Snimka.bg ,в албума за Турция,а паролата е turkey i pak turkey  Grinning
Да, там са, не знам защо не съм ви дала свестен линк. Ние не пушим, но другите коментираха цените на цигарите и затова ви дадох пример.
По отношение на коментара на Пипинс - просто руските гидове се мотаеха из целия хотел, предлагаха разни неща и се грижеха за туристите си. На пристигане им подаряваха рекламни чанти на хотела например, а ако са пропусали - по-късно им ги слагаха на вратите на стаите. Та различното отношение се състоеше в това. Иначе никой от персонала не е  бил по-малко любезен с нас. Напротив - като ме видеха ми говореха на руски, като им отговоря ме питаха дали не съм украинка, а после се смееха - комшу, комшу и питаха как е в България.
Това е най-добрият хотел, в който сме почивали. Аз не съм ходила много по чужбина, но мъжът ми пътува много в Европа, винги поне 4 звезди, и каза, че този хотел като територия и обслужване няма аналог в неговия опит.

# 243
  • Мнения: 7 605
.

Последна редакция: нд, 12 юни 2011, 12:28 от Tatjana

# 244
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
момичета снимките на zigizagi ги има в Snimka.bg ,в албума за Турция,а паролата е turkey i pak turkey  Grinning
Да, там са, не знам защо не съм ви дала свестен линк. Ние не пушим, но другите коментираха цените на цигарите и затова ви дадох пример.
По отношение на коментара на Пипинс - просто руските гидове се мотаеха из целия хотел, предлагаха разни неща и се грижеха за туристите си. На пристигане им подаряваха рекламни чанти на хотела например, а ако са пропусали - по-късно им ги слагаха на вратите на стаите. Та различното отношение се състоеше в това. Иначе никой от персонала не е  бил по-малко любезен с нас. Напротив - като ме видеха ми говореха на руски, като им отговоря ме питаха дали не съм украинка, а после се смееха - комшу, комшу и питаха как е в България.
Това е най-добрият хотел, в който сме почивали. Аз не съм ходила много по чужбина, но мъжът ми пътува много в Европа, винги поне 4 звезди, и каза, че този хотел като територия и обслужване няма аналог в неговия опит.
Е не мога да ги намеря тези снимки и това е....влизах в раздела за Турция,търсех и не видях албума на Делфин Ботаника на Зигизаги! Sad

# 245
  • София
  • Мнения: 2 437
rosinauzunova  - http://turkey.snimka.bg/sea/delfin-botanik-2011.599529
 Много хубави снимки!

Марги, не знаех че сте ходили в Турция, я разкажи за Ликиа Анталия! Как ви пуснаха в другите хотели да снимате?  Thinking
Кога е ходила Марги newsm78 Нещо и аз съм пропуснала и къде са нейните снимки - не ги видях в албума май.

# 246
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Благодаря,мамаМони!  bouquet
Страхотни снимки,красота..... Heart Eyes

# 247
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
zigizagi, радвам се, че все пак сте доволни. Как беше храната в ресторантите? Аз съм с добри впечатления.

За отношенията - по нашето Черноморие го има същото към немските туристи наример. Всъщност е доста непрофесионално, ако го прави персоналът. Виж ако това са си представители на туроператорите  в хотела е друг въпрос.

# 248
  • Мнения: 10 614
http://turkey.snimka.bg/sea/delfin-botanik-2011.599529.23857138
Добавих още снимки, дано този линк да работи.

Доволни сме, определено бихме отишли пак и то за повече време. малкият каза, че иска там да живее завинаги Simple Smile. Описах някои негативни неща, за да съм обективна. Все пак кусури винаги могат да се намерят  Hug. Определено разликите в третирането на туристите идваха от туроператора и това е нормално, руснаците са там за два пъти повече време, харчат много пари за допълнителни екскурзии, масажи и тн., което никой от бългаите не направи по време на нашия престой. На нас ни предложиха масаж, от 400 евро свалиха на 120 за 4 масажа по 1 час Simple Smile.
Но нека някой който е бил там да сподели дали лесно си е направил резервация за а-ла карт. Все пак в момента, в който споделих, че не успяваме, веднага ни направиха и то не за един, а за два. Имаше възможност и за трети, но за събота вечер, а ние си тръгвахме.
Храната беше хубава, особено ми харесаха тестените им неща и сладкишите. Следобед обикаляше един младеж с количка с вкусотии, които наричаха симид - сусамено кравайче с кашкавал и едни пържени пурички (калорийни бомбички). Имаше плодове - дини, пъпеши, ягоди, портокали. На закуска фреш портокал, всякакви мюслита, кисели и плодови млека. За алкохола не мога да кажа, пихме само бяло вино и бира. Има страхотни безалкохолни коктейли. Руснаците пиеха шампанско от сутринта Simple Smile.

# 249
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
миналата година когато  бях ме там ,нашият гид също беше рускиня,но на тръгване ни подариха от тези рекламните чанти за плаж,а за а-ла карт ресторантите ,още на следващия ден сутринта си резервирах ме за цялата компания от 17 човека  и  за шесте а-ла карта,но най- ни допадна турския и японския  Grinning

# 250
  • EU
  • Мнения: 164
Здравейте  момичета Hug
Не съм ви чела отдавна ине съм писала от цяла вечност  Laughing
Добре дошли на всички които вече са се върнали разгледах снимките на zigizagi и за пореден път си казвам, че трябва да отидем в този хотел  Heart Eyes
За това лято или по-скоро края на лятото направихме резервация в  малко селище Турунч, близо до Мармарис в хотел Турунч 4* за 10 дена 1260 евро за 2 възрастни и 2 деца. Ще пътуваме на 17.09 от Варна със собствен транспорт, ако има и други пътуващи по това време ще се радвам да пътуваме заедно  Peace

# 251
  • София
  • Мнения: 2 437
Искам да питам какво ще кажете за посещение на Делфинариум. Доколкото си мисля ние като почиващи в Анталия може да отидем до този в Белек така ли е? Заслужава ли си? Ще ми се да заведа детето да види делфините мисля, че вече е достатъчно голям и разбира.

# 252
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Последен мой коментар във връзка с х-л Делфин Ботаник - хотелът е 4+ звезди, а не 5-звезден, по критериите на holidaycheck, които напълно покриват моите критерии Peace

http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Delphi … ik-hid_30776.html

# 253
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Последен мой коментар във връзка с х-л Делфин Ботаник - хотелът е 4+ звезди, а не 5-звезден, по критериите на holidaycheck, които напълно покриват моите критерии Peace

http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Delphi … ik-hid_30776.html

Като цяло обаче отзивите са доста добри.  Peace И хотелът не е много скъп.

# 254
  • Мнения: 7 605
Тези 4 1/2 звезди не са оф. категория, а преценката на ТО. Оф. категория е 5звезди, но тъй като има 5 звезди и 5 звезди, туроператорите ги пишат както ги виждат те. Има хотели с оф. категория 5 звезди, които в каталога имат само 4 дори  Wink

Общи условия

Активация на акаунт