На море в Турция - тема 14

  • 97 774
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • EU
  • Мнения: 164
Petya страхотни снимки  Grinning и аз чакам с нетърпение разказа ти за SILENCE BEACH RESORT ,че септември и ние отлитаме за там  Grinning

Suzza ще пуснеш ли малко снимчици   bouquet а и всичко каквото споделиш за хотела,ще съм ти  много благодарна  Hug
Наистина изглежда добре  Heart Eyes
Ако не е тайна може ли да кажеш колко ви излиза с полет от варна и за какаква стая?

# 271
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Ама тази цена 2 лв на какво на люлка,за вход???
Моите откачат за такива,ама и баща им да се вози с тях Mr. Green
Това с големите ресторанти и на мен ми беше мъка,баклавите бързо ги запомних Wink иначе ако сме две семици ще ги запомня ...и в преносния смисъл с кг нагоре Simple Smile

За билетите в лунапарка - има пакети, например за 8  евро 10 билета, за 12 евро - 15 билета, т.н.
Ние също всяка вечер бяхме в луна парка, и всички се возихме на какво ли не.
lora, няма какво по-различно да видиш на моите снимки  Mr. Green,. Какво те интересува за хотела, питай, ще пишем  Simple Smile

# 272
  • София
  • Мнения: 3 414
Значи купуваш един билет за един човек и си ползваш каквото поискаш и колкото искаш в лунапарка???Правилно ли разбрах

# 273
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Не, билета е за съоръжение, както на всякъде  Peace

# 274
  • София
  • Мнения: 3 414
АААА не е за нас.Иначе страхотно изглежда хотела

# 275
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
evi99  2435лв ни излезе за двама възрастни и дете на 3 години със ранно записване,платих ме си април месец за стандартна стая  Grinning това е цената със летищните такси,но малко имат повишение и имаме да доплаща ме по 8 евро на човек за сега,ще видим до септември  Heart Eyes

Suzza за а-ла карт ресторантите лесно ли запазих те места,на открито навсякъде ли се пушеше в комплекса,че моят мъж е заклет пушач,за билетите тъй като дават 3 на човек,за нащо семейство са общо 9 или за 9 люлки,нали така  Embarassed а за снимките може и почти еднакви да са,но толкова обичам да разглеждам снимчици  Grinning

# 276
  • в матрицата
  • Мнения: 952
lora, за а-ала карт ресторантите нямаше никакъв проблем със записването, то всъщност става на един компютър с карта за стаята. Ние ходихме на мексикански, хареса ни. За пушенето, да на откритите места се пуши, има пепелници , в закрития ресторант не се пуши, но това е логично. За билетите , да 9 билета, за 9 съоръжения, но ние на пример на виенското колело, се качвахме 3та с детето, но им давах 2 билета, т.е детето да е безплатно, това  вървеше и на една гъсеница - влакче, а на блъскащите се колички, там е нормално, ако сте 2ма в кола, да се даде 1 билет.

# 277
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Благодаря ти  HugТаласо центъра посетих те ли го, на виличките в комплекса  басейните могат ли да се използват или са само за гостите на вилите Embarassed,покрай хотела има ли пазарчета или магазини и до СИДЕ и МАНАВГАТ ходих те ли ,има ли нещо интересно,защото миналата година ходих ме до АЛАНИЯ и имаше доста хубави магазини  Grinning

Предварително се извинявам за многото въпроси  Hug



evi99 на вас също  Grinning

Последна редакция: пн, 13 юни 2011, 15:09 от lora

# 278
  • EU
  • Мнения: 164
lora благодаря за отговора, желая ви хубава почивка  Simple Smile
Аз пак да питам някой ще пътува ли с кола септември 17?

# 279
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
на25.06. заминаваме цялото семейство за sueno hotels beach side за 1седмица,
никъде не намерих мнения за този хотел или някаква по-подробно информация,
ако някой е ходил ще съм благодарна за по-вече инфо
и по-специално за съвети относно пътуването.
Притеснявам се, че ще бъдем с бебе на 1г и3м. и незнам как ще и понесе полета,
четох, че обикновенно закъсняват полетите, ако има по-голяма закснение полета,
дали ще ни изчакат "посрещачите" от хотела на летището?
предварително ли трябва да обменим валута в бг, в турски лири ли трябва да бъде,
горе-долу каква сума трябва да имаме в нас за престоя.
хем се радвам за пътуването, хем ми е притеснено, основно за дечковците,
ще съм благодарна на всякакви съвети.

# 280
  • Мнения: 10 614
Посрещачите би трябвало да ви чакат. Аз бих те посъветвала да си вземете долара. При нас всички цени бяха в евро и долари, но при сегашния курс беше по-изгодно да се пазарува в долари.
За самолета - вземи вода, като започне да набира височина давай да пие на малки глътки, за да може да преглъща - така ще намали неприятното усещане в ушите.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 414
Залагалка също,за голямото дъвка ще свърши работа.На мен най изгодни ми беше в лири,после в долари и накрая евро.Ще ви чакат посрещачите,къде да идат без цял самолет гости Laughing

# 282
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Благодаря ти  HugТаласо центъра посетих те ли го, на виличките в комплекса  басейните могат ли да се използват или са само за гостите на вилите Embarassed,покрай хотела има ли пазарчета или магазини и до СИДЕ и МАНАВГАТ ходих те ли ,има ли нещо интересно,защото миналата година ходих ме до АЛАНИЯ и имаше доста хубави магазини  Grinning


lora, в та-ласо центъра не сме ходили, т.е. посещавали, иначе бяхме  да разгледаме. Там е и вътрешния басейн, който така е направен, че гледаш хората в басейна като през стъклена стена, която е горе долу на едно ниво с дъното на басейна. Зад хотела се намира един " BAZAR", но ние не сме ходили да разглеждаме. Знам, че в Сиде има някакви развалени, имало и интересна река с водопади до Манавгад, но не сме ги виждали. Със сигурност няма да скучаете и да стоите само в хотела  Peace

# 283
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
миналата година наши приятели бяха в Sueno hotels beach Side и бяха много доволни ,тая година смятам само лири да си обменим,че е по лесно за смятане,1лира -1лев горе долу,миналата година мойта дъщеря беше на 2 годинки и дадох да си смуче бибката и нямаше проблем,но голям зор видях ме със колана ,не даваше да я закопчеем  Grinning

# 284
  • Мнения: 54
Посрещачите би трябвало да ви чакат. Аз бих те посъветвала да си вземете долара. При нас всички цени бяха в евро и долари, но при сегашния курс беше по-изгодно да се пазарува в долари.
За самолета - вземи вода, като започне да набира височина давай да пие на малки глътки, за да може да преглъща - така ще намали неприятното усещане в ушите.
Залагалка също,за голямото дъвка ще свърши работа.На мен най изгодни ми беше в лири,после в долари и накрая евро.Ще ви чакат посрещачите,къде да идат без цял самолет гости Laughing
миналата година наши приятели бяха в Sueno hotels beach Side и бяха много доволни ,тая година смятам само лири да си обменим,че е по лесно за смятане,1лира -1лев горе долу,миналата година мойта дъщеря беше на 2 годинки и дадох да си смуче бибката и нямаше проблем,но голям зор видях ме със колана ,не даваше да я закопчеем  Grinning
Благодаря на всички за съветите.
Преди 1-2 месеца махнахме залъгалката, та че ще си приготва водичка,
дали ще има проблем  ако я кърмя?
Горе-долу каква сума трябва да приготвим - ориентировъчно?

Общи условия

Активация на акаунт