На море в Турция - тема 14

  • 97 827
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 3 414
Не сме оспамили още нищо Mr. Green Mr. Green
И аз отново във филмите ми:не намерих мнение някой да е ходил с влак до Анталия Grinning попаднах на статия че до 2023 ще има скоростен от Истамбул до Анталия,но сега въобще имали някакъв влак?
за тогава се надявам децата на Китен аз в корнелия

# 511
  • Мнения: 7 605
Иве, с влак?  Shocked Няма до Анталия в момента. Има до Денизли, което е сравнително близо до Кушадасъ (до Памукале е).

# 512
  • София
  • Мнения: 3 414
Да този го видях.Ами по добре влак от колкото завои и повръщаши деца.
Този транспорт не е обсъждан,а не е за пренегбрегване от към сигурност.
Другото което гледах и се сетих,но немога да намеря нещо което да си преведа е ферибот от гърция.
Галактик,разпитвам си,не си изключвай телефона,няма да те тАрмозя Joy Hug

# 513
  • Мнения: 7 605
Аз съм ходила с ферибот от Гърция до Турция, по-точно от остров Самос до Кушадасъ. http://www.gtp.gr/RoutesFormInt.asp ето тук можеш да провериш за маршрути всякакви  Peace Но дали децата ще го понасят по-добре, не знам.

# 514
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 774
Тази баклава голяма драма Laughing

Като кухня и сладкиши моите фаворити са Делфин ботаник и Амара клуб Марин. Peace

# 515
  • Мнения: 1 732
Тази баклава голяма драма Laughing
Като кухня и сладкиши моите фаворити са Делфин ботаник и Амара клуб Марин. Peace
Амчи как... Mr. Green
То все една да дойдеш в България и да няма шопска салата!

# 516
  • София
  • Мнения: 1 740
Galactic Voyager  а дано, че в Аквата приоритет си беше аквапарка, ама в Делфина очакваме само ядене, кеф и забавления Simple Smile

# 517
  • Мнения: 258
Момичета от колектива са пуснали следната оферта за Невероятната почивка през септември! В райско кътче на супер цена... 7 дни ALL INCLUSIVE в хотел "Kaya Prestige Sunshine" 4****, в Чешме, Турция. Имате ли мнение дали си заслужава и пътувалили ли сте с тази агенция която я предлага

# 518
  • София
  • Мнения: 3 414
Немога да се справя с фериботния транспорт Twisted Evil Twisted Evil

# 519
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 774
Момичета от колектива са пуснали следната оферта за Невероятната почивка през септември! В райско кътче на супер цена... 7 дни ALL INCLUSIVE в хотел "Kaya Prestige Sunshine" 4****, в Чешме, Турция. Имате ли мнение дали си заслужава и пътувалили ли сте с тази агенция която я предлага
Фирмата е ок. Но имате доплащае за транспорт задължително и т.н. Проверете нормалните оферти, дали няма нещо на подобна цена. Peace

# 520
  • Мнения: 497
Момичета от колектива са пуснали следната оферта за Невероятната почивка през септември! В райско кътче на супер цена... 7 дни ALL INCLUSIVE в хотел "Kaya Prestige Sunshine" 4****, в Чешме, Турция. Имате ли мнение дали си заслужава и пътувалили ли сте с тази агенция която я предлага
Фирмата е ок. Но имате доплащае за транспорт задължително и т.н. Проверете нормалните оферти, дали няма нещо на подобна цена. Peace
И аз я гледах тази оферта. Чудя се дали снимката, която са дали е на този хотел newsm78  Според картата тук хотелът не е на брега Rolling Eyes

# 521
# 522
  • София
  • Мнения: 2 435
Абе, не знам, но тази година като цяло дори в хубави хотели нещо куца. Човек да се отчая направо.  Shocked
Да!Прави впечатление занижение на нивото,явно се побългаряват !
Баклава никъде не е имало /Кушадасъ,Айвалък,Дидим/
Дори сега в Дидим ,като плодове предлагаха само кайсии и джанки ,
липсва изобилието на диня,пъпеш,смокиня и др.
450 , хотелът е супер !Къде се намира в Анталия?
При нас имаше пъпеши, дини, джанки, кайсии и ябълки, като плодове, имаше и баклава Титан гардън - Алания

# 523
  • Мнения: 327
Ейййй,момичета с тази баклава .....Това ще си е направо наказание,ако няма.
Да взема да си хапна, още докато съм си в Холандия.
Тук поне турски магазина бол.

# 524
  • София
  • Мнения: 3 414
Видях че тез имат промоции за плащане до 8.7
Я кажете че само с делфините не съм запозната Joy три ли има разликата каква е в обслужването и хотелите?цените са ми ясни Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт