На море в Турция - тема 14

  • 97 824
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 212
Да за тях питам - защо страшничко? Турбуленция ли? А предлагат ли сандвичи като България еър. Стюардесите туркини ли са? Предлагат ли за пазаруване нещо в самолета - миналата огдина от самолета примерно си купих  цигари на отиване. Ей такива неща.


Много рязко излитане, много рязко кацане, самолетите доста се поклащаха и турболенция за капак, страшничко си беше.
Предлагат сандвичи - пилешки и с кашкавал мисля че бяха, кафе, сок, т.е има кетъринг. Предлагат и неща за пзаруване.
Според мен полетът с България Ер е по-добър вариант, не че съм им фен и на тях де, но часът на връщане е по-удобен, може да ползваш половината събота за плаж, докато със Скай директно след закуска се трансферираш до летището.

# 211
  • Мнения: 7 605
Много рязко излитане, много рязко кацане, самолетите доста се поклащаха и турболенция за капак, страшничко си беше.

С две думи - като Еър Виа  Laughing

# 212
  • София
  • Мнения: 2 439
Фреш благодаря ти  bouquet Страшничко звучи наистина Sad Ако и при нас е така бая ще се изпотим. Малкият много харесваше сандвичите на България еър, които раздаваха безплатно и затова питам за сандвичи Laughing При турците да разбирам, че всичко е платено така ли? Турци са нали?
Платили сме си с тях, а полета на България се появи по-късно.

# 213
  • Мнения: 212
Авиокомпанията е турска, имаше и стюардеси туркини и стюардеси рускини, кетърингът е безплатен, не трябва да плащаш за храна.
Дано вашите полети са по-комфортни, на отиване една от стюардесите направо тичаше към една от седалките и се закопча веднага, на връщане преди снижаването друга провери дали всички са със затегнати колани, което сефте ми се случва.

# 214
  • Мнения: 7 605
на връщане преди снижаването друга провери дали всички са със затегнати колани, което сефте ми се случва.
Shocked сериозно ли за 1ви път ти се случва? Това се прави при всички полети, проверяват и облегалките и масите.

# 215
  • София
  • Мнения: 2 439
на връщане преди снижаването друга провери дали всички са със затегнати колани, което сефте ми се случва.
Shocked сериозно ли за 1ви път ти се случва? Това се прави при всички полети, проверяват и облегалките и масите.


Винаги досега като сме пътували независимо къде и с коя авиокомпания са проверявали това. Така че това ми се струва напълно нормално. Tatjana миналата година беше препоръчала едно плажно мляко на ДМ - кое беше newsm78

# 216
  • Мнения: 212
на връщане преди снижаването друга провери дали всички са със затегнати колани, което сефте ми се случва.
Shocked сериозно ли за 1ви път ти се случва? Това се прави при всички полети, проверяват и облегалките и масите.


Минават по пътеката и хвърлят по един поглед на другите полети, на които съм летяла, а на този полет доста обстойно проверяваха специално коланите /персонално на всеки пътник/ наби ми се на очи.

Sundance мисля, че беше препоръчала Татяна

# 217
  • Мнения: 7 605
Sundance, да, марката на ДМ  Peace  За нас ползваме белия, сенситив, спрей, за малката спрея от детската серия.

# 218
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ха, от кога България Еър предлагат сандвичи за дестинацията Турция?
Аз съм летяла 2 пъти с тях и все гадни кроасани с карамел предлагаха.

Tatjana, кажи при теб колко струват, ако са по-изгодни, да натоваря колегата да ми купи.

# 219
  • Мнения: 7 605
Tatjana, кажи при теб колко струват, ако са по-изгодни, да натоваря колегата да ми купи.

Идея си нямам, съжалявам. Ако имам път към ДМ ще погледна, но не знам дали ще е скоро. До кога ти трябва отговор?

# 220
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Споко, не е фатално, питах, ако знаеш, няма да се разхождаш заради мен, я.
Колегата е в Карлсруе в понеделник, ще я свърши таз' хубавата работа.

Вчера доплатих по 5 евро на човек за такса гориво.
Вие доплащахте ли?

# 221
  • софия
  • Мнения: 9 590
аз гледам времето тук
http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/hdfForecast?quer … Antalya%2C+Turkey

татяна, каква цена е сено, който показа наскоро? за двама възрастни, началото на септември

# 222
  • Мнения: 7 605
Споко, не е фатално, питах, ако знаеш, няма да се разхождаш заради мен, я.
Колегата е в Карлсруе в понеделник, ще я свърши таз' хубавата работа.

Трябва да я върши днес, в понеделник е празник и нищо няма да работи  Wink



татяна, каква цена е сено, който показа наскоро? за двама възрастни, началото на септември


Не го намирам без полет, той е нов и може-би не са го вкарвали още в системите.  http://www.club-seno.com/en/booking/  питай тук за цени  Peace

# 223
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Данке, данке, Tatjana, за инфото, съвсем забравих за Pfingsten.
Разбрахме се с него, до петък ще ги имам Party

И аз в посочения по-горе сайт проверявам градусите.

# 224
  • София
  • Мнения: 2 439
Вярно Сънденс беше. Тази година съм решила да ги пробвам.
Пипинс досега два пъти сме пътували с България до Турция и двата пъти даваха сандвичи. Виж кроасани не е имало при нас newsm78 Иначе да и ние доплатихме за такса гориво. Какво да се прави.
И мерси за сайта за времето  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт