На море в Турция - тема 14

  • 97 932
  • 735
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 515
Дидим Бийч е чудесен хотел, почивахме там преди няколко години. Дано да не са развалили обслужването междувременно. Дидим е по-малък и по-малко познат курорт, не е от ранга на Кушадась. Интересно - има красиви развалини, Дидиамите, препоръчвам да се видят, в града са. Магазините са малко и не са интересни. Няма проблем с пътя, детето ви е голямо. Около 80-100 км след Кушадась. Ние почивахме миналата година в друг комплекс в Дидим - Palm Wings Resort, а малкият ни син тогава беше на година и половина. На 6 месеца го водихме в Карпе Дием в Йоздере. Всичкото това със собствен транспорт. Още за Дидим - районът се развива, тази година е построен и вече открит нов голям хотел с много басейни - Venosa Beach. Наши приятели се прибраха вчера от него, било чудесно. Приятно прекарване, завиждам благородно, че нашата поредна среща с Турция май ще е чак в началото на септември.
Допълвам - по пътя за Дидим, гр.Сьоке, в близост до Кушадась, има голям брой хубави аутлети, на самия път са, ще минете покрай тях - ADIDAS, WAIKIKI, PUMA, NIKE и др.

# 196
  • Мнения: 2 171
summer ,благодаря !
Таня ,и за да приключим диалога - не искам да ме компенсират,а да не проявяват своеволия :
моят случай е по вина на ТО,който умишлено отклонява клиенти и ги поставя пред свършен факт.
Впоследствие се разнищи историята - и с други така се е процедирало,за да може клиентите да се
пренасочат в хотела на негов близък?!!!Доста шум се вдигна и фирмата понесе негативния вот.
Когато частният интерес надделява .....

# 197
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
красива белла, коя е тази агенция, за която пишеш?

# 198
  • Мнения: 2 171
Това е "Олимп тур" - представителят на фирмата в Кушадасъ /Рамадан,няма да го забравя/,
който причини много неприятности на почиващи и срина  доверието във фирмата.
Фирмата разчита на него на местна почва ,а той за да напълни хотела на своя приятел
прилага тактиката "по време на път".Информацията я получихме от мениджъра на
предишния хотел,на когото бяхме обещали  отново да се върнем при тях ,
защото всичко беше чудесно и получихме истинска почивка./Попитахме го защо ни е отказана
резервация за хотела и това го научаваме пътувайки,без да може да се реагира/
Цял сезон е имало подобни изпълнения.Стана ми мъчно за тези трудолюбиви хора,чиито хотел
беше полупразен/българи нямаше,а само немски туристи/
Хубаво е да се споделят подобни "изненади" ,за да са информирани хората.
Постоянен клиент съм и ценя труда на хората,както на кварталната сергия за плодове
и зеленчуци,козметик,фризьор,така и на ТО.
Дано не съм ви оттекчила,но вярвайте ми - усещането е ......
Не пожелавам на никой подобни "изненади".

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета кой хотел ще ми препоръчате в Кушадасъ - Пигале бийч резорт или Канди фестивал?
 Да ви кажа в главата ми е пълна боза вече от оферти и избиране Tired

# 200
  • Мнения: 242
Още за Дидим - районът се развива, тази година е построен и вече открит нов голям хотел с много басейни - Venosa Beach. Наши приятели се прибраха вчера от него, било чудесно.               
Summer beauty, Може ли вашите приятели да споделят малко повече подробности: от кои държави преобладават почиващи, каква е храната, анимацията и др.подобни. Ние ще ходим там от 17.09 /ох, много е далече/ и всяка информация ще ми е от полза. Благодаря предварително!

# 201
  • София
  • Мнения: 121
И наща почивка дойде днес заминаваме за Кушадасъ в хотел Батихан. Приятно изкарване на тези на  които им предстои почивка.

# 202
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
gori70 ,Wild_rabbit  весело изкарване  и лек път:D този ДЕЛФИН БОТАНИК ми е на сърцето,много си го харесвам с нетърпение,ще очаквам да кажеш как е тази година и снимчиците разбира се  Hug

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 12:31 от lora

# 203
  • София
  • Мнения: 676
ndimitrova, пътуваме с кола, с 2-те деца и посоката е директно-Дидим. Там сме от 13.06.
За промо-стаи, на 1-ви етаж не съм чувала. Поне от агенцията не са казали. Дано не сме в тях  Laughing.
Пиши ми на ЛС, да ме подсетиш за подробности.

summer beauty, благодаря, че сподели за Дидим и пазаруването около него  Laughing. Най-вече се зарадвах от хубавите отзиви за "Веноса" .

armira, преди 2г. бяхме в Кушадасъ - "Пигале бийч резорт". Хотелчето е спокойно, стаите гледат към басейна. Само, че обзавеждането и то специално в баните беше вехто, т.е. крановете побелели от варовитата вода. Храната не беше разнообразна.
Има 2 басейна - голям и детски. Вторият е малък.
Кътът за деца не е голям, с няколко играчки е.
Плажа е на 5мин. от хотела, с повече камъчета. Пясъкът е малко.
Добавям, че ние сме ходили през май.

# 204
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Хайде ние отхвъркваме за Ботаник днес - като се върнем другата събота ще пиша има ли разлики от миналата година.   grinning039

# 205
  • София
  • Мнения: 3 414
Каква е цената за двама възръстни с две деца на 4г в дидим?

# 206
  • София
  • Мнения: 2 441
Wild_rabbit лек път и незабравимо изкарване ти пожелавам  bouquet Чакаме отзиви и снимки като се върнеш и специално мен ме интересува как е полетът с новата авиокомпания, с която се пътува тази година натам.

# 207
  • Мнения: 212
Ако за Sky Airlines питаш - ужасен Simple Smile, самолетите са ок, стюардите и стюардесите също, но самите полети си бяха страшнички Simple Smile

# 208
  • София
  • Мнения: 2 441
Да за тях питам - защо страшничко? Турбуленция ли? А предлагат ли сандвичи като България еър. Стюардесите туркини ли са? Предлагат ли за пазаруване нещо в самолета - миналата огдина от самолета примерно си купих  цигари на отиване. Ей такива неща.

И нещо друго се сетих - миналата година някой беше дал много точен сайт за времето в Турция, но не съм го запазила. Може ли пак Praynig

# 209
  • Мнения: 7 605
На всички заминаващи желая една незабравима почивка, ще чакаме впечатленията ви!   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт