За "веселите" празници

  • 2 809
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 311
Хей,момичета,
аз само да ви кажа че ми дойде което е гот защото това е третата ми менструация след аборта и вече няма нужда да се пазиме с мажо  Simple Smile Не че ако бях бременна щях да го върна но сега поне с чиста съвест ще може да не се пазиме тъй като лекарката ми каза че може да почнеме с опитите едва след този трети М. Хайде сега дружно да си стискаме палци и да се молим за всички нас по коледа наистина да стават ЧУДЕСА и към средата на януари да се похвалиме с по   EFP  newsm17 от мен безброй   love001 за всички вас

# 16
  • Мнения: 2 123
Хайде сега дружно да си стискаме палци и да се молим за всички нас по коледа наистина да стават ЧУДЕСА и към средата на януари да се похвалиме с по EFP newsm17 от мен безброй love001 за всички вас
ХАЙДЕ!От твойта уста в божиите уши! Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 1 941
ДАНО!!! Praynig Praynig Praynig
 Hug

# 18
  • Мнения: 2 035
 Praynig Дано!!! Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 2 257
и аз като теб неспирам да мисля в коя седмица щях да бъда а моята е 39.Напоследък плача постоянно и имам чувството че изпадам в депресия- нещо което не съм си позволявала дори веднага след аборта.
Някъде бях чела, че е нормално жената да изпадне в депресия около датата на раждането, в смисъл, на изгубения термин.... Аз самата лятото, хем си бях в БГ и всичко беше прелестно, бях на морето и около дататата на термина ми така се сдухах, че не знаех какво ми става...после осъзнах каква е причината...Ревях без причина, всичко ме дразнеше, а се предполагаше , че съм отишла там за купон.....Най-тъпото е, че скоро пак ме сполетя аборт....и докога така, лято след лято, ще си броя неосъществените термини, питам аз? #Cussing out
Иначе аз се люшкам между двете крайности - един път си мисля, че веселите празници не са нищо по-различно от един друг ден в годината и че само ние си слагаме някакви символични надежди в смяната и че нищо никога няма да се промени Sad, после пък изпадам в еуфория и решавам, че Новото, надеждата , началото и бла бла бла идват с новата година и че трябва да вярваме и да се борим...Не знам вече, лудост ме обзема....И все пак, като че ли надделява, поне у мен, чувството за надежда и просветление, необяснимото усещане за чудесата, не само на Коледа, а изобщо божиите чудеса.... Само вие си знаете какво ви е на душиците, но ви желая да сте силни и да не се предавате, ЯСНО!  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 212
G&J , в същото лутане съм и аз. Може би е типи4но за нашите слу4аи, за нашите преживелици. Има дни съм оптимист, имам дни на пълно от4аяние.Гледам оба4е да изплувам бързо от тях, налагам си го, защото си даох сметка, 4е вляза ли в депресия, драпам и не мога да изляза, много е трудно, ама много.


Ето днес, правя се на ударена, ама не става, поне минава по леко. Днес са 6 месеца от смъртта. В неделя ще отида на църква. И какво? Празнота и надежда. До кога ли?

# 21
  • Мнения: 2 257
Ето днес, правя се на ударена, ама не става, поне минава по леко. Днес са 6 месеца от смъртта. В неделя ще отида на църква. И какво? Празнота и надежда. До кога ли?

Тея, Тея....Цял ден ги мисля твоите 6 месеца....Знам много добре....И не можех да намеря думи, с които да те "заговоря" и да ти кажа какво ми е свинско по случая....Сериозно. Няма да ти хвърлям хвалебствени слова от сорта на колко силна жена си и така нататък, само ще ти кажа, че една свещица гори в моя дом тази вечер за Дани, ей тука е - до мен, докато пиша......И още ще ти кажа, че добре правиш, че бързо изплуваш, като те награби лудостта и мъката, само така ставаме по-силни, иначе-пиши ни бегали.....Аз миналата година умрях, нещо в мен умря, тази - по-леко го преживявам-и в един момент си дадох сметка, че верно, което не ни убива, ни прави по-силни...Пък ние още съществуваме...някак си- значи- сме по-силни!

# 22
  • Мнения: 521
Милички не мисля че дечицата ви ще искат вие да сте тъжни особено на Коледа.Със сигурност ви е много трудно,но живота е такъв несправедлив и все се питам ЗАЩО?Целувам ви Hug

# 23
  • Мнения: 2 550
Весела Коледа, колкото и весела да е всъщност...

Аз днес не издържах...празника се превърна в нещо ужасно, единствено детенцето ме крепи да не се срина напълно  smile3511.
Днес запалих 4 свещички, за 4 ангела...а трабваше да са три  smile3518. Проклет живот...

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета пожелавам ви следващата 2006 да е вашата година Hug Hug
Не справедлив е живота аз знам...но си помислете и колко много неща около вас ви карат да се усмихвате.
Коледа е....стават чудеса...знам и вярвам, че е така. Та за къде е човек без вярата си. Heart Eyes
Тея, Ирини, Marliece и висчик останали момичета, които не познавам...Коледа е Hug

 Peace
Момичета,знам че ви е трудно,но не губете вярата си и бъдете силни.
От сърце ви желая една нова много добра и плодородна година newsm32
Всичко добро и повече усмивки Hug

# 25
  • Мнения: 708
Zdravejte momicheta,
az minalata sybota izgubih moeto sykrovishte,tochno na bydni vecher.A do predi 1 sedmiza si misleh che tova e naj-shtastlivata godina v jivota mi-svatba,bebe.....
Dano Novata godina ni pogledne s dobro oko i ni donese pylni koremcheta i posle sladk bebcheta.
Zeluvam vi vsichki i se molia vsiaka vecher za vsichki nas!!!!

 Cry

Общи условия

Активация на акаунт