Помогнете ми с избор на цвят

  • 6 144
  • 47
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Искам да се боядисам за Коледа.Абе,все още не съм решила,но натам клонят везните. Сега се чудя каква обаче. Помогнете ми в избора. На снимката съм малко заспала,но вие гледайте цвета Mr. Green
така:
 http://www.bgphoto.net/photos/1002/o632694023889375000.JPG
или така:
 http://www.bgphoto.net/photos/1002/o632694024660000000.JPG

 Или пък изобщо да не се боядисвам,тоест като на аватара да остана. Посъветвайте ме.

# 1
  • Мнения: 2 759
   Червеното. Ох, искам и аз!!

# 2
  • Мнения: 8 505
Така ми харесваш най-много,но ако си решила да се боядисваш-червеното.

# 3
  • Мнения: 130
И аз съм за червеното, самоче дали ще се получи от първия път?!

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 Определно червеното Wink

# 5
  • Мнения: 6 155
Червеното  Peace

# 6
  • Мнения: 1 234
Въобще не си заспала на снимката,даже си много сладка HugНа мен с червеното много ми харесваш,въпреки че и двата цвята много ти отиват Grinning

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм за червеното, макар че доста се колебах - всичко ти отива, пу-пу!

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз съм за червеното, самоче дали ще се получи от първия път?!

Ами незнам и аз това се чудя newsm78. И за двата цвята се отнася.Аз ще ходя на фризьор де,няма да експериментирам,та се надявам да се получи. Но не мога да реша.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 310
Червено... то няма да стане толкова ярко, защото си с доста тъмна коса... ако се спрш на русото, ще си изтощиш косата  Sick

# 10
  • Мнения: 972
И аз мисля червеното.
На тази снимка много приличаш на Джанет Джексън.  smile3521

# 11
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Според мен русото, но косата ти е доста тъмна и най-вероятно няма да стане естествено, а ще жълтее, което е нй-лошият вариант.
С червеното, честно казано, не ми харесваш. Пък и този нюанс от известно време не е от най-актуалните. Освен това от първия път няма да стане толкова ярко. При червеното има и още един проблем- много бързо пада боята. Не израства като русото, а пада и започва да оранжевее.
Мисля, че ест. ти цвят е най-добър. Защо не пробваш просто да го изсветлиш с един тон-нещо като цвут капучино.

# 12
  • Мнения: 1 793
червеното - определено Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И на мен с червената коса по-ми харесваш, обаче и прическата мисля че ще ти отива, леко начупена с филиран бритон  Wink

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И на мен с червената коса по-ми харесваш, обаче и прическата мисля че ще ти отива, леко начупена с филиран бритон  Wink

Тя и сега уж е такава. Чуплива ми е по рождения,да не кажа ,че преди ми беше направо къдрава. Филира ми бритона последния път,но вече порастна и ме дразни много,затова в петък на подстрижка ще ходя,та си помислих 2 в 1,хем подстрижка,хем и цвят,ама да видим дали ще се реша. Thinking

# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ако твърди си решила-червеното,ако пък се колебаеш-остани си така Peace

# 16
  • Мнения: 2 596
Определено червено много ти ходи, но и като гледам на снимката и прическата много ти отива, май ще трябва като сменяш цвета да си направиш и новата прическа.

# 17
  • Мнения: 7 186
Червеното ще ти ходи много. Peace
Според мен ако държиш да си с бретон ще ти отива по- дълъг, силно филиран, а ако не- просто го остави да порастне и го носи настрани.

# 18
  • Мнения: 1 793
....обаче този бретон го махни, защото е направо ужасен.....

да, и аз мисля така. хич не е добре този бретон. направи го нещо.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз мисля, че черното ти отива много, обаче този бретон го махни, защото е направо ужасен.

Имаш хубаво лице, а така го закриваш и изглежда като покрито с каска. Раздели го на две и го чакай да порасне.

Надявам се не се сърдиш, казвам го с най-добри чувства

Изобщо не се сърдя. Simple Smile
Пробвах на няколко пъти да го оставя да порастне,но нямам никакви нерви,а ми е ужасно грозно на две страни. До преди 4 години бях без бретон и сега не мога да преценя как се харесвам повече. Много ми е голямо челото.

# 20
  • Мнения: 92
Червеното !!!
Но ако може и прическата така да я направиш, наистина бретона не ти пасва някак, може пак да си с бретон, но защо не го филираш и разчупиш-както е на снимката с пробата е доста добре Hug

# 21
  • Мнения: 918
А червеното си изисква поддръжка, особено ако държиш на цвета от снимката. Така че се приготви всеки месец да ходиш на фризыор. Wink

# 22
  • Мнения: 1 999
Ако си решила твърдо да се променяш, избери червеното. Много ще ти отива. Grinning

# 23
  • Мнения: 4 371
На мен пък ми харесва повече русото.
Иренка, можеш да си преместиш пътя да ти е от едната страна, а не по средата. Мисля, че ще ти е по-добре, ако си решила да пускаш бретона.

# 24
  • Мнения: 612
На мен също ми харесва повече русолявото. Имай предвид , че червеното стои добре само на светла кожа и ако си с по-тъмен тен не стои никак добре. Обаче мисля , че най-безопасно за празниците е да смениш първо прическата и после цвят за да не стане фал. Успех в промяната, Peace  после да пуснеш снимка.

# 25
  • Мнения: 205
Ей това 4ервеното е супер и аз в момента съм с черна коса но ми писна мо мисля за червени кичури Thinking

# 26
  • Мнения: 2 910
Още един глас за червения цвят,макар,че и с русото и черното ти е добре,но определено с червения цвят ми грабна окото Laughing

# 27
мисля че с естествения си цвят си най-хубава.червеното ти отива но всяка втора българка е с такъв цвят на косата.а ако искаш да си малко по-различна можеш да я изсветлиш поне 2 тона. иликичури в медно-кестенявата гама.я по-добре се консултирай с фризьорката.

# 28
  • Мнения: 56
От двата цвята: червеното. Но!! Това е много коварен цвят. Трудно се постига желания оттенък,бързо се измива и мннннн трудно се покрива. Преди години се боядиах червена,ама едно такова никакво-не стана цвета,упорствах но така и не успях...после исках кестеняво,но съотвено не можах да покрия и сега ходя с коса половината ест.ми цвят и половината някакво странно светло кестеняво до оранжево Sick  нямам търпение да израстне....

За бретона имам предложение: с фибичка го хващаш назад и така няколко месеца докато стане достатъчно дълъг за да го носиш настрани

# 29
  • Мнения: 968
Мен пък ми харесва светлия цвят - сега е доста по-актуален. Това червеното е доста демоде или поне трябва да има някакви несиметрични кичури из него.

# 30
  • Мнения: 4 212
и дватя цвята ти ти4кат.
Съвет, докато пускаш бретона да расте, филирай го Асиметри4но, много е модерно сега. Отивам да търся снимка, на такъв бретон и ще я пусна.

# 31
  • Мнения: 4 212
подобна при4еска като мацката в дясно, с дългата коса, мился 4е ще ти отива много.

# 32
  • Мнения: 4 212
мисля 4е този 4ервен цвят е красив и ще ти отива

http://www.enfemenino.com/beaute/05ideecheveux/05ideecheveux1__m … laude-Maxime.html

# 33
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И на мен ми се струва, че най-добре ти е така, както си сега! Червеното вече не е ли демодирано? Мисля, че по-актуален е кафявия цвят, по-точно шоколадово, към червено или подобно! А бретона също ми харесва!

# 34
# 35
  • Мнения: 5 103
Аз съм фенка на черното пробвала ли си го, но твоя най много ти отива май

# 36
  • Мнения: 4 629
На мен ми харесваш с русолявия цвят. Дано да може да се получи на твоята коса, ако се спреш на него

# 37
  • Мнения: 730
Ако си решила твърдо да се променяш, избери червеното. Много ще ти отива. Grinning

 Peace

# 38
  • Мнения: 671
Русолявото определено е много по-добре то е по-скоро светло кестеняво много те освежава Червеното Не освен това е и много ретро
Обаче за светличкото определено много ми харесваш Flutter Hug

# 39
  • Мнения: 1 489
Червената ти стои супер.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 328
Скромното ми мнение е, че цветът на косата, с който си на аватара, най-много ти подхожда, съобразно тена на кожата. А ако челото ти е високо, наистина си струва да се поизмъчиш, за да порасне бретонът ти. Шнолки, диадеми и пр. джуфки по магазините - много, все ще намериш нещо, което удобно и красиво да държи косата ти вдигната.

# 41
  • Мнения: 3 164
А на мен с русолявото ми харесваш повече Peace червена е всяка втора глава Laughing, а предложението на Тея за прическа, много ми допадна., ако си с леко чуплива коса , ще ти е супер.

# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм фенка на черното пробвала ли си го, но твоя най много ти отива май

2 години бях черна,като се замисля даже три май. Сега косата ми е до половината истинския цвят/като на аватара,който обаче на живо не е толкова свеж и тъмен/,а другата половина е черно-червена,тоест шарено-никаква.

# 43
  • Мнения: 1 290
Моето мнение- в никакъв случай не се прави червена,първо е далече от модата,второ си е направо пенсионерско,трето не особено привликателно и състарява максимално.Освен това боята и блясъка падат бързо и ще трябва постоянно да се мацаш.Според мен пробвай да си изсветлиш косата и скоро може да докараш цвета в стил Глория,което е много по-добре Wink

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Май се спирам на светлото. Утре от 10 сутринта съм на фризьор,но все още се чудя дали при нея да се боядисам. Никога не съм се боядисвала при тази,нито пък съм виждала как боядисва newsm78,иначе подстригва добре.
Я,сега кажете къде боядисват добре в София и колко пари взимат за дълга коса. Моята каза,че ще ми вземе около 30лв. -добре ли е? Не съм се боядисвала скоро и затова питам. Преди около година се боядисвах в черно за 18 лв.

# 45
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771

Я,сега кажете къде боядисват добре в София и колко пари взимат за дълга коса. Моята каза,че ще ми вземе около 30лв. -добре ли е? Не съм се боядисвала скоро и затова питам. Преди около година се боядисвах в черно за 18 лв.
Зависи с каква боя ще те боядисва. Моята коса е доста по-къса, боята е професионална Лореал и боядисването ми излиза 45 лева

# 46
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Я,сега кажете къде боядисват добре в София и колко пари взимат за дълга коса. Моята каза,че ще ми вземе около 30лв. -добре ли е? Не съм се боядисвала скоро и затова питам. Преди около година се боядисвах в черно за 18 лв.
Зависи с каква боя ще те боядисва. Моята коса е доста по-къса, боята е професионална Лореал и боядисването ми излиза 45 лева

Мисля,че боядисва с Лонда. А добра ли е тази боя?

# 47
  • Мнения: 5 140
Иренка и на мен ми харесва повече светлото,действай,ще ти седи добре.
Лонда е хубава боя,аз я харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт