Помогнете ми с избор на цвят

  • 6 137
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ако твърди си решила-червеното,ако пък се колебаеш-остани си така Peace

# 16
  • Мнения: 2 596
Определено червено много ти ходи, но и като гледам на снимката и прическата много ти отива, май ще трябва като сменяш цвета да си направиш и новата прическа.

# 17
  • Мнения: 7 186
Червеното ще ти ходи много. Peace
Според мен ако държиш да си с бретон ще ти отива по- дълъг, силно филиран, а ако не- просто го остави да порастне и го носи настрани.

# 18
  • Мнения: 1 793
....обаче този бретон го махни, защото е направо ужасен.....

да, и аз мисля така. хич не е добре този бретон. направи го нещо.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз мисля, че черното ти отива много, обаче този бретон го махни, защото е направо ужасен.

Имаш хубаво лице, а така го закриваш и изглежда като покрито с каска. Раздели го на две и го чакай да порасне.

Надявам се не се сърдиш, казвам го с най-добри чувства

Изобщо не се сърдя. Simple Smile
Пробвах на няколко пъти да го оставя да порастне,но нямам никакви нерви,а ми е ужасно грозно на две страни. До преди 4 години бях без бретон и сега не мога да преценя как се харесвам повече. Много ми е голямо челото.

# 20
  • Мнения: 92
Червеното !!!
Но ако може и прическата така да я направиш, наистина бретона не ти пасва някак, може пак да си с бретон, но защо не го филираш и разчупиш-както е на снимката с пробата е доста добре Hug

# 21
  • Мнения: 918
А червеното си изисква поддръжка, особено ако държиш на цвета от снимката. Така че се приготви всеки месец да ходиш на фризыор. Wink

# 22
  • Мнения: 1 999
Ако си решила твърдо да се променяш, избери червеното. Много ще ти отива. Grinning

# 23
  • Мнения: 4 371
На мен пък ми харесва повече русото.
Иренка, можеш да си преместиш пътя да ти е от едната страна, а не по средата. Мисля, че ще ти е по-добре, ако си решила да пускаш бретона.

# 24
  • Мнения: 612
На мен също ми харесва повече русолявото. Имай предвид , че червеното стои добре само на светла кожа и ако си с по-тъмен тен не стои никак добре. Обаче мисля , че най-безопасно за празниците е да смениш първо прическата и после цвят за да не стане фал. Успех в промяната, Peace  после да пуснеш снимка.

# 25
  • Мнения: 205
Ей това 4ервеното е супер и аз в момента съм с черна коса но ми писна мо мисля за червени кичури Thinking

# 26
  • Мнения: 2 910
Още един глас за червения цвят,макар,че и с русото и черното ти е добре,но определено с червения цвят ми грабна окото Laughing

# 27
мисля че с естествения си цвят си най-хубава.червеното ти отива но всяка втора българка е с такъв цвят на косата.а ако искаш да си малко по-различна можеш да я изсветлиш поне 2 тона. иликичури в медно-кестенявата гама.я по-добре се консултирай с фризьорката.

# 28
  • Мнения: 56
От двата цвята: червеното. Но!! Това е много коварен цвят. Трудно се постига желания оттенък,бързо се измива и мннннн трудно се покрива. Преди години се боядиах червена,ама едно такова никакво-не стана цвета,упорствах но така и не успях...после исках кестеняво,но съотвено не можах да покрия и сега ходя с коса половината ест.ми цвят и половината някакво странно светло кестеняво до оранжево Sick  нямам търпение да израстне....

За бретона имам предложение: с фибичка го хващаш назад и така няколко месеца докато стане достатъчно дълъг за да го носиш настрани

# 29
  • Мнения: 968
Мен пък ми харесва светлия цвят - сега е доста по-актуален. Това червеното е доста демоде или поне трябва да има някакви несиметрични кичури из него.

Общи условия

Активация на акаунт