Лятото е тука вече, февруарчетата разсъблече!-Teма 10

  • 33 996
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Evridika страхотни заглавия, първото и последното най-ми харесват  Hug

# 691
  • Мнения: 60
добър вечер и от нас

Малкия уж спи/повече ръмжи/ в кошарата а аз сядам да ви изчета.
Нас днес ни валя дъжд яко, но нямаше как трябваше да водя каката да и отчетат мантуто и ни хвана по средата на пътя, ни  напред ни назад. Малкия доста се забавлява, защото аз бягам и бутам количката, представете си каква картинка  Embarassed Shocked В крайна сметка свършихме работа и викахме тати да ни прибира с колата.
За кг. - Мисля и аз да се сложа на тази 90 дневна диета, четох добри отзиви. Но като се знам каква съм и другия месец като отида при мама в Бургас ще е язък за диетата
Обличане къси гащи, блузка с късо ръкавче и боди потник. Без боди мисля че му е трудно с този памперс  Embarassed
Косопад капе ми и още как. Мисля да си взема Мерц, но все забравам да питам доки дали са съвместими с кърменето, хем днес бях там  ooooh!
За Facebook Аз съм Katya Stoyanova, малко късно но по принцип нещо не съм му фен а и трудно се оправям  Embarassed
Хайде Лека нощ

# 692
  • Мнения: 186
Аз да се оплача - вкарала съм си бълхааааа  #Cussing out Направи ме на решето за отрицателно време, затова мразя лятото...дано и малкия не е с такава кожа като моята - една буба да има - ше е в мене...а мъжо не го ядат  Crossing Arms Добре, че я намерих и метнах през терасата...ама те сега почват гадините мръсни... #2gunfire

Иначе днеска мушнах 3 и половина бисквити, а дано се спи повече... PraynigИ с късо ръкавче нанкаме за пръв път - да видиме как ще е... Sunglasses

И ние през деня сме с боди-потниче и отгоре тъничка тениска, ама днеска следобед бяхме само по боди с късо ръкачве, че то не се траеше... ooooh!А гледахте ли за утре и вдругиден колко градуса го дават - към 30-33  #Crazy

Стъклен дом свърши ... Outta JointКво ше се гледа тва лято незнам...


Айде лека от нас милички  Hug

# 693
  • Мнения: 186
Бай дъ уей, всички заглавия на Еридика са чудесни  Heart Eyes

# 694
  • София
  • Мнения: 971
Алек също е предимно на ам но мисля да захранвам към 6ти месец. Няма признаци засега

# 695
  • Мнения: 1
Хелоу и от нас Simple Smile
Евридика, аз съм за последното заглавие, че на нас ни е най-тематично Mr. Green Изпъваме врат и ще ставаме вече, диваненцето малко.
Днес пробвам втори ден да го къпем по-късно, примерно към 22 - е голяма грешка. Що се хващам на чужди акъли да ме пита човек като си знам аз детето. Той спи най-дълго и дълбоко точно след храненето към 20,30-21. И в резултат от 8 тази вечер спи - мокър потен и още си спи некъпан...е няма по нощите да се къпем пък сега.Пу овца съм, не само по зодия май  ooooh!
BTW и аз преди време взех Мустелата и като ме питаха какво му е на лицето и аз съжалих. Да не говорим, че след едно от първите мазания отивам аз до банята, връщам се и какво да вида - татито ни с една мокра кърпа и барше ли бърше малкия по лицето. Викам какво правиш - ми има вика нещо по лицето Mr. Green
Та така, айде лека нощ от нас Simple Smile

# 696
  • Мнения: 186
Да не говорим, че след едно от първите мазания отивам аз до банята, връщам се и какво да вида - татито ни с една мокра кърпа и барше ли бърше малкия по лицето. Викам какво правиш - ми има вика нещо по лицето Mr. Green


 Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 43
Хей, защо не мога да гледам снимките? Нова парола ли има? newsm78
И аз това попитах няколко пъти  Rolling Eyes
И ние сме с Мустела 50-голямо размазване пада, че първо сме като дърта гейша hahaha
 
Joy Joy
Голям смях с тия кремове....  Joy
Днес в парка срещнах една мама с момиченце на 4 месеца. Детето й си лежеше кротко кротко в количката, а Пепи се размрънкоти, взех го на ръце, че като рипа, с крака с ръце, ще литне..... ooooh! На хората какви деца им се пада  Crossing Arms
Лека нощ  Grinning

# 698
  • Мнения: 991
Аз да се оплача - вкарала съм си бълхааааа  #Cussing out Направи ме на решето за отрицателно време

И аз съм бълхарче, не се притеснявай!
Миналото лято си бях вкарала поне 2! Направо ме побъркаха ... А как гнусно сърби товааааааа!  #Cussing out
Ама то с тея помияри по улиците кво да очаква човек ...

# 699
  • Мнения: 2 590
Хей, защо не мога да гледам снимките? Нова парола ли има? newsm78
И аз това попитах няколко пъти  Rolling Eyes
Цитат на: Zelda S
[/quote
И аз не мога да вляза когато някой постне линк, който води само до въвеждане на паролата, а успявам да вляза направо през главната страница на снимка.бг, гледам кой е постнал линка и отварям неговия албум. Дано обясних добре. Иначе и аз се бях засилила да питам дали има нова парола, нямам идея защо не става номера.

# 700
  • Мнения: 2 590
Пфу много гаден цитат направих, ама не мога да го оправя. ooooh!

П.П. Евридика всички заглавия са страхотни, което и да бъде ще е супер. Май наистина те е налегнала музата.

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 23:07 от Бенджолина

# 701
  • Мнения: 43
Ааааааа, ясно, знаех си, че съм пропуснала нещо. Благодаря, Бенджи  Hug

# 702
  • Мнения: 73
Голям смях с тия кремове....  Joy
Днес в парка срещнах една мама с момиченце на 4 месеца. Детето й си лежеше кротко кротко в количката, а Пепи се размрънкоти, взех го на ръце, че като рипа, с крака с ръце, ще литне..... ooooh! На хората какви деца им се пада  Crossing Arms
Нашия крем си се размазва добре. Като изключим случката онзи ден на плажа, когато мъжа ми реши, че трябва да прави детето на мим  Mr. Green
Мимоза, то, нали знаеш, на хората децата винаги са по- послушни от нашите, аз затова гледам да не сравнявам Peace
Хайде, лекинка от мен, отивам да лягам, че вече  1countingsheep

# 703
  • Мнения: 227
А това с албума и паролата, мислех че само при мен така става и затова си траех- да не се изложа Joy
Оооо, мен отдавна ме налазиха бълхите, от къде ги бях намерила не знам, но беше още преди 1 месец. Целите ми крака бяха на решето, никой друг не го бяха наяли, само мен #Cussing out Както мразя насекоми, винаги на мен се лепят ooooh!
За заглавията и аз съм за последното, защото Лорис наистина много иска да седи вече. Направо е страшно набиране, стиска юмручета все едно се е хванал за нещо и надига главата. Ама много бързо се изморява миличкия Grinning
Fantasy_Girl, Лорис все го хвалят като го видят мои познати колко бил тихичък и послушен. Като си тръгнат и той започва да си показва магариите. Явно пази поведение пред чужди хора- да не се излага пред чужденците hahaha

Хайде лека на всички!

# 704
  • Мнения: 2 447
Мхм, и при мене не се отваря като въвеждам само паролата.За целта трябва първо да вляза в профила и след това като цъкна на линка ми я отваря.

Аз пък да ви се оплача колко ми е изфирясъл мозъка и как си съкратих животеца с поне 10годинки. Да взема моля ви се, да си оставя портмонето в парка със все картите и документите.Да си тръгна най-спокойно и да се сетя чак като си стигнах до нас и влязох в магазина да купя банани на баткото. Тук портмоне,там портмоне- портмоне йок. Усетих се кво направих,ама късно.Звъннах на мойта дружка дето бяхме заедно да бяга да види дали случайно не е още там,че тя е по-близо до парка.Отива там,ама няма нищо. И току ще си тръгва,една мама я пита дали случайно не съм аз. Намерила го и видяла адреса,та била тръгнала да ми го носи. Късмет голям,иначе...Не ме беше яд за парите- нямах много вътре.Най-много 10лв да е имало.И за картите не се ошашках,щото щях да звънна веднага до банките и да ги блокират.Ама и личната карта и книжката ми бяха вътре. Сума разкарване и пари,за да ги извадя наново.Тая седмица трябва да ходя до Ст.Загора,абе лудница. Косата ми сигурно има вече бели косми.
И като казах Ст.Загора, Лори- ти дали ми прочете предния пост?  Blush

Така оплаках ви се.Още ми е стопен мозъка и забравих какво четох,за тва ви оставям.Лека и спяща на всички.

Общи условия

Активация на акаунт