Лятото е тука вече, февруарчетата разсъблече!-Teма 10

  • 33 981
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 95
Здравейте сладурки!
Аз малко късно се включвам, но от разходки време не остава!
Та за слънцезащитните кремове аз и взех на Чико 50 фактор и стои и той бяло, но като се размаже хубаво се оправят нещата!
Прах за пране и аз ползвам Сано Максима + омекотитал Сано бял. Праха пере страхотно, а омекотителя мирише невероятно!


ние вчера направихме отливка на крачето и ръчичката на Ема, толкова са сладки  Heart Eyes

И ние имаме такъв комплект, но се чудим как ще се получи при положение че малката не можем да я накараме да стои мирно. Вие как успяхте?

Заглавията на Евридика са страхотни!  Peace

# 706
  • Мнения: 426
Да не говорим, че след едно от първите мазания отивам аз до банята, връщам се и какво да вида - татито ни с една мокра кърпа и барше ли бърше малкия по лицето. Викам какво правиш - ми има вика нещо по лицето Mr. Green


 Joy Joy Joy
Joy Joy Joy и като гейша  Joy много сте ми сладки  Hug
Ади, прочетох ама съм на работа и после тичам, като кон нагоре надолу. Ама ми пиши едно писмо на лични, ако ти остане време, кога ще идвате, макар, че се съмнявам де...   bouquet
Напоследък бързам бавно...иска ми се денят да е поне 50часа  ooooh! Пък ти телефончето ми си го имаш

хубава вечер милички

# 707
  • Мнения: 3
Много хубави заглавия  Hands Clap
И аз май съм за номер 3, ама защото 3 ми е любимото число, иначе не мога да избера Mr. Green
adi_v4 браво на мамата, представям си какво ти е било  Hug
Гатофилия ние пък сме наобратно-всеки път като се опитам да го къпя и сложа рано да спи се буди през половин час Confused
Лори толкова са сантиметрите, още от бремеността само корем меря, че само там качих и си меря ли меря всяка седмица като гламава и чакам чудо. Мъжо ми викаше Паякчо в 9ти месец-че съм била един тумбак с пипалца hahaha
Кой пита колко се спи през деня-днес засекох точно 3 дрямки от 20 мин и една 40 минутна  bowuu
Лягам си вече, много се разписах днес
Лекинка от нас Hug

# 708
  • Мнения: 292

Кой пита колко се спи през деня-днес засекох точно 3 дрямки от 20 мин и една 40 минутна  bowuu
Лягам си вече, много се разписах днес
Лекинка от нас Hug
[/quote]
Аз,аз! Като гледам другите бебоци около нас имам чувството , че само ние не си падаме по дрямки  Laughing
И ние от седмица някъде сме изцяло на АМ, но това пак си е млечно хранене. И иначе прасчо от както почна да вижда ( хихи ) ми гледа като муцам, но то аз си ям с апетит , така че може и това да му е интересно на чавето  Laughing И килограмите сме ги удвоили, но то 3200 как да не ги удвои за три, четири месеца- все пак не се е родил 5 килца  ThinkingТа щях да ви споделям какъв кеф било да си на АМ хранене! Туф-тряс в шишето , което той с кеф си придържа сам и няма да се цедиш, да се омазваш! Лесна работа. Ако може и сам да се захрани и да си бърше дупенцето сладко щеше да е още по-лежерна работата  Laughing
Гледам Тотони още не се е включила тази нощ  Laughing Лека Ви нощ , мацонки  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 991
Добро утро!
По едно мафенце?  Wink



Днес съм решила да изведа синковеца по - рано и затова от 6.30 насам не съм лягала!  Tired
Сигурна съм, че ще ми излезе през носа ...
Хубав и не много горещ ден ви желая!  Hug

# 710
  • Мнения: 991
Една идейка ми се завъртя в главата, така че ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!
Вече се излагаме направо!

# 711
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
ДООООБРОО УТРОО  Grinning




ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ДНЕШНИТЕ БЕБОЦИ!!! ДА СА ЗДРАВИ И МН ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!!!


Нещо ми е мн изморено  Tired  а имам домакинска работа  и после ноктопластика  Whistling  не знам от депресията ли е или наистина ми идва всичко в повече  Rolling Eyes
И мойта принцеса снощи като  откърти към 18:30  Heart Eyes и спа некъпана  Whistling 

слънчев ден  Heart Eyes

# 712
  • Мнения: 26
Добро утро!
И аз отивам да направя кафе,а и дечурлигата са буднииии Crazy.

# 713
  • Мнения: 0
Мами,добро утро!
Благодаря за кафето и компанията!
Аз вчера последно питах за праха Сано и после като се сбъгяса тоя ми ти лаптоп и така до тази сутрин когато милото го подкара!Има ли сме вирус,хакерски  #2gunfire Ако знаете колко ми беше криво,че не мога да надничам ко си клюкарите  newsm45 , не съм вярвала,че форумите водят до пристрастяване  Blush Та днес ще надничам да видя ко е на дневен ред!
Лек и топъл ден от Албена и мен!  Hug

# 714
  • Мнения: 426
добро утро, минаваме да пожелаем прекрасен и слънчев ден!
Ние днес сме готови рано, рано сутринта и съм щастлива, че няма да тичам по жегите, че при нас  е уууффф. Пък и много сме усмихнати днес. Само мама ходи, без грим и рошава, не мога.
Колкото до храненето с шише, абе и аз така си мислех-но след, като Боян започна да реве за майка си и да го слушам от кухнята как се дере, си виках ех да имах поне една пускаща мляко цица  Blush


ей Пеличката, нали на разходка

Тони и Булчето  да се разпишат, както и Деската   bouquet

# 715
  • Мнения: 26
Забравих да кажа от заглавията на Евридика за кое гласувам:
Цитат
"Февруарското човече по коремче се обръща вече"

Днес почитаме св.мъченица Валерия!

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 08:44 от Стани~87

# 716
  • Мнения: 2 447
Добро утро и от нас.Днес и ние от ранобудните. Бати днес имат тържество в градината по случай 1-ви юни и ще ходим с дребен. Нещо много болни имало и мисля след тържеството да си го взема,че взе да кашлюка нещо.
Стани, мерси за кафенцето.   bouquet Взимам си с удоволствие.
Пчеличке,идеята ти никак не е лоша,ама много сте ми далече... Като слезете малко по-надолу в идеите за среща,може и да се класираме.  Peace
ЛориHug здраве да е. Ако не успеем този, при добро желание някой следващ път. Щях да се радвам да се видим.  Heart Eyes

Айде бегам да се оправяме.
 

# 717
  • Мнения: 0
За последно се включвам да ви напомня,че днес излиза поредната приказка на ДИСНИ  Hug

# 718
  • Мнения: 26
Ади,кафенцето тази сутрин е от Пчеличката и Мим! Wink

# 719
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Добро утроо Hug
Ех и Мони го хвалиха хвалиха и сега  #Crazy не стои без да мрънка, постоянно иска внимание или на ръце. Ама той разбра че сме сами вече и реши да се качи на главата ми Joy
Днес пък татито ни си забрави обяда и аз пък това чакам  smile3521 с Мони ще ходим на разхопдка до Златните с автобусчето, ама много ме е страх дали ще има кой да ми помогне. Много са високи и не мога да кача количката сама, а досега само с милото съм била. Дано да успея. Но милото не знае де, представям си киак ще реагира  Mr. Green
Ам аз тези приказки ги имам, не същите де, ама пак са с твърди корици. Добре че не съм ги щела много  Blush че са здрави Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт