"ЯНУАРСКИ весели деца радват се на пролетта!" (13)

  • 24 604
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 98
[quote author=Елч link=topic=587214.msg18906745#msg18906745 date=1307457560

днес направихме супер разходка в движение с имам си една мечта и какче. благодаря ви, момичета! много ми беше приятно да си побъбрим Simple Smile и оплаквате се-не оплаквате се аз лоши Лора и Виктор не видях! Sunglasses
[/quote]

Много беше хубавоооо  Hug Добре побърборихме с Какче и Елч...И Лора и Виктор днес много слушаха  Heart Eyes За бебе Дара няма да коментирам - няма такова добро дете  Heart Eyes просто е мечта  Mr. Green  Искам пааааак среща...

# 676
  • Мнения: 192
Tuti тази боя на Лореал е нова,не съм я ползвала но мисля че съдържа амоняк.И понеже досега съм се мазала само с безамонячна на Лореал /макар че имам доста бели коси Sad/ и покрива добре мисля че и тази ще покрие. Но... по-добре за 5-6 бели косъма си вземи безамонячна,поне аз така бих направила Peace

# 677
  • Мнения: 16
Ral ние за щастие ядем и Хип и Ганчев. Не се назландисва човекът. Grinning

# 678
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Йо хо хо!
Какъв чуден социален ден - разходки с мацките (Мама Заяц, Лук ет ми, Бубе и Ети), кафета, а след малко тургам хлапетиите да спят и отивам на още една среща!  Party Пепита, юруууууш по живот!  Party

А ние всички мацки, с които редовно се виждаме сме с по 2 деца, ама пак намираме време  Wink И ние бир парче Хасани, нали така!

Рал, имам опит отпреди с Хип, също и пробвах веднъж Ганчев. Ако опиташ и двете и ти, ще разбереш. Нищо общо - на Хип са страхотни, но Ганчев  ooooh! Sick Нищо чудно, че като свикнат хлапетата на хубаво после не искат бълвочи.

Бире, мия с каквото имам за другите чинии  Wink

Да, Мила, за това кафе говорех. Невероятно е  Flutter! Ако ти попадне, непременно го пробвай!  Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 418
[quote author=Елч link=topic=587214.msg18906745#msg18906745 date=1307457560

днес направихме супер разходка в движение с имам си една мечта и какче. благодаря ви, момичета! много ми беше приятно да си побъбрим Simple Smile и оплаквате се-не оплаквате се аз лоши Лора и Виктор не видях! Sunglasses

Цитат
Много беше хубавоооо  Hug Добре побърборихме с Какче и Елч...И Лора и Виктор днес много слушаха  Heart Eyes За бебе Дара няма да коментирам - няма такова добро дете  Heart Eyes просто е мечта  Mr. Green  Искам пааааак среща...

С риск да оспамя и аз темата, ще кажа че и на мен ми беше изключително приятно в компанията на Елч и на имам си една мечта, а децата наистина се държаха страхотно. Виктор милия стана кривоглед, коя от двете хубавици да гледа и сваля  Heart Eyes

pepita1973 , браво на вас, и аз си мисля кога точно да скроя този номер на мъжа ми , че той вече няколко пъти ми го прилага успешно  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 411
Относно боята за коса, тази новата на Лореал е от серията Кастинг и си мисля че е безамонячна. Скоро и аз мисля да я пробвам, тук-там имам бели коси.

# 681
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Да, Мила, за това кафе говорех. Невероятно е  Flutter! Ако ти попадне, непременно го пробвай!  Peace
Потвърждавам, а аз кафе иначе не пия, но това е невероятно!

# 682
  • Мнения: 119
Като приготвяте домашни пюрета, с какъв препарат миете съдовете, в които ги приготвяте??  Crazy

Аз пюрета още не приготвям, но всичко за бебка мия с нашия препарат само с отделна гъбичка.
Завиждам ви най-искрено за социалните контакти. Тук майките ходят на работа, само аз като вълк единак се разнасям по улици и паркове.
А сега аз да кажа как си навлякох проблем - нали 1 месец си имахме баба на гости и сега си имам тръшкащо се бебе. Свикна да бъде център на внимание и сега не ме оставя да се облека и да се изпишкам - то са писъци, крясъци и ревове. А съм в стаята при нея  ooooh! Като я взема на ръце и продължава да мрънкоти - сърдита и обидена. Ами сега??? Занимава се сама само ако съм до нея и то за около 5-10 мин.

# 683
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
pepinka1 , даааааааааааа..... много познато! При нас за 2-3 дни като има кой да й обръща внимание и да я носи на ръце, после цяла седмица се "връщаме в пътя", камо ли за 1 месец! Ама няма как, нали знаеш,че бабите са така  Flutter Сега ще превъзпитаваш,че големи хитреци са тия малките бебоци  Wink

Ей, забравих да се похваля имам си две рокли и съм мнооооого щастлива  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

# 684
  • Мнения: 31
Пепинка, мойта без баба ме работи така - ако сме сами двете трябва да е постоянно до мен ина4е рев, 4ак хьлца после докато се успокои. Ако има някой - който и да е в кьщи е по-спокойно, но ме следи кьде ходя.
Снощи се опьп4и около устата, не сьм давала нова храна. Май не я измих хубаво след кашата, 4е се омазваме до ушите.
Искам да споделя, 4е ми се струва, 4е не су4е много напоследьк, а пишка пове4е от преди. Насмуква се за 5 мин и толкова. Каша яде по 30-40 мл. 4удно
Само като тип - много топла каша при нас се приема с охота - хладка не е вкусна

# 685
  • Мнения: 98
[quote author=bubeto_d link=topic=587214.msg18907465#msg18907465 date=1307463881

Ей, забравих да се похваля имам си две рокли и съм мнооооого щастлива  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green
[/quote]

бравос  Mr. Green само така  Peace

# 686
  • Мнения: 295
Бубе,честити ти рокли!Със здраве да си ги носиш!
Шишенцата на детето ги мия с веро Нук и после в стерилизатора.
От вчера давам пюре -тиква с картоф,хапва си го най-добре.До момента съм давала пюрета само на Хип,та нямам идея дали ще яде други.Ние се разчекваме от разходки,по цели дни миткосваме,ядем по улиците,памперси сменяме по пейките-голяма веселба.Моето дете си се занимава самичко,играе си с играчките,подмята ги,говори им,много е кротичка,да чукна на дърво.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 953
Какче, аз съвети не смея да давам, но иди на невролог и го накарай да ти даде направление за ЯМР. Това е единствения начин за диагностициране на проблема. А Виктор го пази да не гледа по чуждо, че ще спра да му се усмихвам.

Аз купувам Хип, онзи ден купих и на Бебевита и го изяде.
Като правя пюрета, мия с ПУР.

Днес страхотна разходка.  Hug

Бубе, честити рокли.

# 688
  • Мнения: 411
Ноеми, като приготвш ти пюретата от къде купуваш зеенчуците?

Бубе, дай да те видим с роклите  Simple Smile.

# 689
  • Мнения: 2 631
Бубе, рекох ли ти аз по нашенски Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт