"ЯНУАРСКИ весели деца радват се на пролетта!" (13)

  • 24 571
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Тенкю, тенкю  Mr. Green

# 691
  • София
  • Мнения: 116
А мараба и то мен  Hug

Тутс браво за килограмите   bouquet Моите си седят, но не ми дреме нещо, което е по-лошия вариант, като спря да кърмя ще му мисля  Wink

Гледам голяма забава в темата е паднала назад по страниците  Joy

Ние днес папкахме малко оризова каша и доста ни хареса, което много ме учуди  Peace

Гледам срещички си правите, а пренебрегвате другите мами  smile3534 В нашия край знам, че сме Люба, Анабела и аз, та викам и ние да си спретнем една срещичка  Wink

# 692
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Имам едно въпросче, към тези , които пазаруват от Продавалника - Когато си харесам нещо и вече някой е дал оферта, аз мога ли и как да дам по-висока или просто да натисна "оферирай" давайки същата цена, което ми е малко странно  newsm78 И също така да попитам - има ли определено време ,след което изтича стоката на продавача?
Сори за тъпите въпроси, ама хич не намерих инфо кое и как се прави, а знам,че повечето от вас са наясно

# 693
  • Мнения: 192
Благодаря ви за отговорите Hug То е ясно че ще купувам и на Хип,и на Бебевита и другите които ги има на пазара,пък тя девойката сама ще си покаже кои ще й харесат. Беше ми интересно обаче да споделите от опит Hug

Ноеми Вярвам ти че на Ганчев са ужасни. Всъщност като се замисля,дори и с голямата ми дъщеря нищо не опитвах от нейните неща,защото ми се струваха гадни Embarassed Да не говорим пък за детската кухня,на която я бях записала и в интерес на истината си ги ядеше с голяма охота Crazy Големи буламачи ми се виждаха в тия бурканчета Laughing

# 694
  • Мнения: 205
Ейприл, а ти къде миткосваш. Вече си мислех, че си изчезнала към Троян.

# 695
  • Сливен
  • Мнения: 145
Здравейте, първо да поздравя всички с повод, да не пропусна някой Simple Smile
Бубче, честити роклички - със здраве да си ги носиш!
Аз да споделя, че нещем шише и нещем, беше пропила преди 2-3 дена е било единичен случай.
Каша си хапва от седмица, ама повече от 30 мл не иска, почва да хапва с наслада, хапва, хапва и и омръзва. Давам я преди кърмене.
Със зеленчуците съм стигнала само до 3 вида - морков, тиква и пъщърнак.
За сега не бързам и не заменям.
Реших да пробвам да и дам малко сокче със шише - за да видя дали не е от млякото или поне да свиква с биберона. Харесва и - цоква си, пие от шише, но само около 10 мл и после и омръзва и се сърди. newsm78 Кърма от шише също категорично отказва.

# 696
  • София
  • Мнения: 116
Имам едно въпросче, към тези , които пазаруват от Продавалника - Когато си харесам нещо и вече някой е дал оферта, аз мога ли и как да дам по-висока или просто да натисна "оферирай" давайки същата цена, което ми е малко странно  newsm78 И също така да попитам - има ли определено време ,след което изтича стоката на продавача?
Сори за тъпите въпроси, ама хич не намерих инфо кое и как се прави, а знам,че повечето от вас са наясно

По принцип нещата се случват на лични съобщения, но реално ако някой е дал оферта преди теб и тя е приета от купувача, ти не можеш да оферираш  Peace Не мисля, че има определено време за листване на стока.

# 697
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Питах за боята щото начина на боядисване ми хареса,мързеливата.Не мога да изтрая в фризьорски салон тази процедура.Сама ми е малко трудно ,но за сега се справям,без да омажа банята. Laughing

Бубе честити ти роклички!!!
за продавалника ,съм купувала някои неща ,ако има оферта ,пак можеш да оферираш ,можеш да пишеш на лични на продавача и да дадеш друга цена ако желаеш.Той ще си прецени и ще ти отговори,не пречи да опиташ.

# 698
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ку ку!!! Ей ма на - разведрена и развеселена!  Party
Пепинка, дъ гуд нуз ис, че това лесно се оправя, като я няма бабата   Peace

Бубс, давай снимки на роклите (връз крехкото ти боди), така не се брои за хвалба  Wink

Фейче, и Тервел не ще да суче. От жегите го отдавам Confused И Влади на Бубето е така.

Моето дете си се занимава самичко,играе си с играчките,подмята ги,говори им,много е кротичка,да чукна на дърво.
Зависссст  Twisted Evil Hug

Калифорния, на Тервел съм давала само картоф и морков досега, от пазара. Не им се притеснявам, не са от най-нитратните, нито са алергени. Смятам скоро да дам тиквичка и ориз, а вече следващите ще са от селото на бабите на мъж ми - те сами си ги произвеждат. Не ми беше баш такава идеята, искаше ми се направо с домашни зеленчуци да захраня, но пустото му море ми обърка плановете.
Рал, мацки, да питам... ама само да не звуча наставнически... защо не правите пюретата сами? То е буквално работа да 3 мин. ОК, първоначалното захранване може и с бурканчета, че си е досада, ама после не е ли по-лесно да минете през пасатора това, което така и така сте правили за вечеря, каквото и да е то?  Crazy
В този ред от мисли не смятам да давам пащърнак. Не че имам против зеленчука, ама просто ние никога не сме го яли, не вярвам и беб да го срещне близките 2 години  Laughing

Лека нощ на всички! Да сънувате само хубави работи!   Hug

# 699
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Снимки от днешната среща, има вече в групата във ФБ

Благодаря за отговорите за продавалника!

Ноеми, познай за какво напирам от продавалника!  Mr. Green А роклите ще ти ги пусна на e-mail, а за биту....крехко, крехко, колко да е крехко, трябват му 2 месеца тренировки да е както си требе!

Фейче, както Ноеми ти писа и Влади днес не ще да суче, дърпа се много, Ива на Ети също не щя да яде сутринта , а и Марти на Лоок-ат-ме май се дърпаше

# 700
  • Мнения: 4
Леле, от няколко дни не съм Ви чела и като влязох видях, че сте се изпокарали. Хубава работа, няма що! Чудно ми е кога намирате време и за това? Аз тази седмица гледам и баткото, че кашля нещо и само вечер намирам повече време за компютъра.
Аз още не съм захранвала, мисля чак след навършени 6 месеца със зеленчуково пюре. Чета обаче, че някои са доста напред вече. Казаха ми, че пюретата на Хип и на Бебивита се правили в един завод, дали е вярно?
Моята бебка още не се обръща сама. Има ли и други като нея?
Някоя наясно ли е със слънцезащитните кремове при алергия към слънцето? Баткото е с такава и досега от както се е родил ползвах на Дейлонг и нямаше проблеми, но сега няма внос и не знам с какво може да се замени. В няколко аптеки питах и останах с впечатлението, че не са много наясно. Вие с какво мажете бебоците за слънце? Аз още не съм я мазала от толкова чудене да не е и тя като брат си, защото засега уж я пазя от силно слънце, но има вече разлика.

# 701
  • Мнения: 295
Лук ат ме,аз вършея по НДК,Витошка,градинката на Народния театър.Моткаме се с една мама-твоя землячка.Троян влиза в плановете ни за лятната почивка,но още не е избистрена концепцията кога точно,при нас всичко в последния момент се решава.
Ноеми,моята девойка,освен че е кротка е и поспалива,сутрин отнася до 10-10.30,но това не го споделям много с други майки,че ще ме убият с камъни.

# 702
  • Мнения: 119
Ейприл - все така да е девойката (няма да те убиваме само лекичко ще ти завидим)
Ноеми - аз за пъщарнак от форума чух. През живота си ни съм яла, ни съм чувала  Embarassed
Иначе тука си ядем салата от глухарчета  Laughing и хич не е зле  Laughing
Аз днес дадох на Рая авокадо 1/2 лъжичка - не знам дали въобще глътна нещо, ама е факт, че нейните панталони, лигавчето, ръкавите и и моите дънки бяха изцапани. Иначе новата играчка е лъжицата, няма измъкване от ръцете и устата - поне това ми даде 15 мин без писъци и не на ръце.  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 93
Добро утро,

ето малко френско кафенце от мене  Wink



Пепинка и ние сме така, ама разглезването не е само от баба, не иска да стои сама, то са писъци, то е тръшкане  Sick

Пъщарнак аз също незнам точно какво е, ама може да и дам по нататък, заради разнообразието.

Знаете ли, дадох си сметка, като си говорите за излизания с приятелки, аз откакто съм родила, единственото ми отделяне от бебка е за 2 часа и то за фризьор, повече няма как, фуууу не че ми пречи кърменето, ама така ми се излиза на женска клюка с много чаши вино  Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 142
Добро утро. Тъкмо да кажа, че тази сутрин съм първа и Инка сервира кафе. Благодаря   bouquet
Искам да ви попитам до кога ще гладите и ще стерилизирате шишета, че мен вече от всякъде ме питат що го правя още и  почнах да се чудя кога да спра

Общи условия

Активация на акаунт