Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 11

  • 38 238
  • 709
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Привет,
ваучерите за шапките Фокс бяха максимум 2 на акаунт. Не ми се занимаваше да правя 2 акаунта тепърва, надявам се да има още подобни оферти. Още не съм взела за юнаците шапки, но се надявам да имаме избор  Peace
Някакви отзиви за салон Атина на ул. Попова шапка в кв. Редута? Удобен ми е като място, моля за отзиви, ако има някой.
А този салон Косара, добре че споделихте...заявих ваучер, но май ще се откажа...Има оферта за подстригване в салон Атина в Редута.
А като се заяви ваучер и излезе номер, какво се случва, ако не го платя в ИзиПей?

# 661
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
А като се заяви ваучер и излезе номер, какво се случва, ако не го платя в ИзиПей?
Нищо, отпада.

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 45
А някой може ли да сподели дали може да се взима сушито за вкъщи от Sushi Bar?

# 663
  • Мнения: 9
На мен от Колектива вчера ми пратиха офертата за кино на мейла,явно не е само за НоваТв, а и за абонираните да получават офертите им newsm78

# 664
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
а аз направо получих това:

"Здравей,

Колектива и Нова ТВ ти представят уникален начин да се сдобиеш с нови идеи за това как да изкараш едно незабравимо лято!

С покачването на температурите - падат цените и възможностите стават все повече! За съжаление на вече планиралите летните си отпуски хора, имаме удоволствието да обявим едно новo партньорство, което ще ги накара да съжалят, че не са изчакали последния момент, за да се възползват от ексклузивните предложения на Нова ТВ и Колектива България!

Вълна от дневни сделки за атрактивни туристически дестинации, забавления и ресторанти е на път да залее жадните за почивка българи!

За летния сезон Колектива България и Нова ТВ са приготвили уникални и ексклузивни предложения за свободното време , достъпни само през http://www.nоvatv.bg. А на Нова play, sport, live ще можете да проверявате и всички останали оферти на Колектива България.

Ексклузивните - скрити сделки ще са активни от 5 до 10 дни с възможност незабавно да вземете решение къде, с кого и как искате да изкарате лятната си почивка.

А ето и първото ни предложение, с което да забравиш за всичко, за да се отдадеш на 6 дни юнско слънце в Халкидики!

Вдъхновено лято и Bon voyage!

Колектива

# 665
  • Мнения: 9
а аз направо получих това:

"Здравей,

Колектива и Нова ТВ ти представят уникален начин да се сдобиеш с нови идеи за това как да изкараш едно незабравимо лято!

С покачването на температурите - падат цените и възможностите стават все повече! За съжаление на вече планиралите летните си отпуски хора, имаме удоволствието да обявим едно новo партньорство, което ще ги накара да съжалят, че не са изчакали последния момент, за да се възползват от ексклузивните предложения на Нова ТВ и Колектива България!

Вълна от дневни сделки за атрактивни туристически дестинации, забавления и ресторанти е на път да залее жадните за почивка българи!

За летния сезон Колектива България и Нова ТВ са приготвили уникални и ексклузивни предложения за свободното време , достъпни само през http://www.nоvatv.bg. А на Нова play, sport, live ще можете да проверявате и всички останали оферти на Колектива България.

Ексклузивните - скрити сделки ще са активни от 5 до 10 дни с възможност незабавно да вземете решение къде, с кого и как искате да изкарате лятната си почивка.

А ето и първото ни предложение, с което да забравиш за всичко, за да се отдадеш на 6 дни юнско слънце в Халкидики!

Вдъхновено лято и Bon voyage!

Колектива


Peace

# 666
  • София
  • Мнения: 2 849
Току-що изконсумирах с приятели няколко ваучера по ето тази оферта: http://www.lapni.bg/offer/250/ВКУСНО-ИЗКУШЕНИЕ-със-суши-Урамаки- … i-само-за-5.90-лв. Останах доволна. Запазих нови ваучери. Mr. Green

# 667
  • София
  • Мнения: 138
Аз да дам отзиви за TS Salon - маникюр и педикюр с ваучер и боя без ваучер, но с отстъпка. Момичетата са много мили и внимателни. Салонът е много чист и приятен. Маникючирстката се справи чудесно, фризьорката също. Боядисват с Loreal professional и ти правят боята пред теб, а не като в Stefanel плащаш за Paul Michael и получаваш кой знае къв боклук....
Та от TS Salon салон съм много доволна, определено пак ще отида.
 

# 668
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, някоя от вас да е ходила на колариум в Савана , да даде отзиви и дали изобщо има някакъв ефект? Помня, че се обсъждаше, но не мога да открия Rolling Eyes А също и за този салон отзиви: http://www.happydeal.bg/Podari-na-kozhata-si-luksa-na-mladostta- … sto-za-50-lv.html . Звучи добре... newsm78

# 669
  • Мнения: 76
момичета виждам в задружно промоция за татуировки в слътчев бряг - някой да има отзиви ?

# 670
  • Мнения: 84
http://myoffer.bg/offers/CND-SHELLAC-i-parafinova-terapiya-za-26-vmesto-60lv
Има ли отзиви за този салон. Една приятелка иска да ми го подари, но все пак да се допитам и до вас

# 671
  • Мнения: 84
Привет,
ваучерите за шапките Фокс бяха максимум 2 на акаунт. Не ми се занимаваше да правя 2 акаунта тепърва, надявам се да има още подобни оферти. Още не съм взела за юнаците шапки, но се надявам да имаме избор  Peace
Някакви отзиви за салон Атина на ул. Попова шапка в кв. Редута? Удобен ми е като място, моля за отзиви, ако има някой.
А този салон Косара, добре че споделихте...заявих ваучер, но май ще се откажа...Има оферта за подстригване в салон Атина в Редута.
А като се заяви ваучер и излезе номер, какво се случва, ако не го платя в ИзиПей?

Имаше доволни от салон Атина.
А някой ходил ли е на боя или почистване на лице в Клеопатра? Имам още малко време да помисля... newsm78

# 672
  • Мнения: 10 547
Някой спомена, ча от Колектива му пратили вчера оферти за кино на мейла. Аз нямам и не мога да видя никъде в сайта им. Ако, аз съм сляпа, то моля, дайте линк.

# 673
  • софия
  • Мнения: 25 744
Някой спомена, ча от Колектива му пратили вчера оферти за кино на мейла. Аз нямам и не мога да видя никъде в сайта им. Ако, аз съм сляпа, то моля, дайте линк.
Офертата за кино не се вижда в сайт-а на колектива. Трябва да влезеш през http://www.nоvatv.bg. Но мисля, че вече не е активна.

Ето и текста на писмото в мейл-а:
Цитат
Здравей,

Колектива и Нова ТВ ти представят уникален начин да се сдобиеш с нови идеи за това как да изкараш едно незабравимо лято!

С покачването на температурите - падат цените и възможностите стават все повече! За съжаление на вече планиралите летните си отпуски хора, имаме удоволствието да обявим едно новo партньорство, което ще ги накара да съжалят, че не са изчакали последния момент, за да се възползват от ексклузивните предложения на Нова ТВ и Колектива България!

Вълна от дневни сделки за атрактивни туристически дестинации, забавления и ресторанти е на път да залее жадните за почивка българи!

За летния сезон Колектива България и Нова ТВ са приготвили уникални и ексклузивни предложения за свободното време , достъпни само през http://www.nоvatv.bg. А на Нова play, sport, live ще можете да проверявате и всички останали оферти на Колектива България.

Ексклузивните - скрити сделки ще са активни от 5 до 10 дни с възможност незабавно да вземете решение къде, с кого и как искате да изкарате лятната си почивка.

А ето и първото ни предложение, с което да забравиш за всичко, за да се отдадеш на 6 дни юнско слънце в Халкидики!

Вдъхновено лято и Bon voyage!

Колектива

Аз днес си взех суши. Embarassed (даже 2)

# 674
  • Мнения: 160
то през друг сайт се виждаше тая оферта, ама тя и приключи Sad

Общи условия

Активация на акаунт