7 клас. Изпитите вече са зад нас, и до резултатите - релакс!

  • 48 076
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 263
И Честит празник на нас  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green
Пожелавам си да има дълго непопълнени точки в списъка горе поне за мен   bouquet Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 4 349
Честит празник на всички деца и на родителите, които още пазим детското в себе си!


                                          


# 47
  • София
  • Мнения: 1 861
Освен срещата на 3ти, обявявам кафе-среща за всички мами, които ще чакат пред НПМГ на 5 ЮНИ!

Брой ме! (освен ако таткото не реши да поеме инициатива за изпращане)

# 48
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Освен срещата на 3ти, обявявам кафе-среща за всички мами, които ще чакат пред НПМГ на 5 ЮНИ!

Брой ме! (освен ако таткото не реши да поеме инициатива за изпращане)

Таткото нека поспи в неделя, той пък ... ние ще ги заместим татковците.

А на 3ти юни ще поканим ли и седмокласниците с нас???

# 49
  • Мнения: 822
Момичета,

една моя приятелка ми изпрати разни статистики от минала година, които са били и в общата поща... идеи къде да ги кача( разбира се може и на ЛС, да ме посъветвате) да опитаме да ги запазим и оставим в наследство Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 1 861
Предлагам седмокласниците да ги сберем на всенародено тържество след класирането! Някои ... и като бъдещи съученици! Wink
И аз ще погледна какво съм свалила и запазила от пощата през годините...

# 51
  • София
  • Мнения: 5 131
Предлагам седмокласниците да ги сберем на всенародено тържество след класирането! Някои ... и като бъдещи съученици! Wink
Това е хубава идея:)

# 52
  • Русе
  • Мнения: 11 920
 Момичета, някакви примерни тестове за утрешната матура  Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 5 131
Сега разчиствам детската, че от бала на каката още не мога да се оправя:)
И прибирам толкова  много листа от малката, изписани със задачи, тестове по БЕЛ.. Simple Smile, разхвърляни навсякъде:)
И чак сега проумявам, колко много са се трудили повечето деца:) Така, че, каквото и да са направили на изпитите, нека им свалим шапка- на тези малки работници, орали съвестно цяла година...И да им пожелаем в днешния ден, на 1 юни много здраве, щастливи мигове и хубаво детство  Hug

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 4 349
Момичета,

една моя приятелка ми изпрати разни статистики от минала година, които са били и в общата поща... идеи къде да ги кача( разбира се може и на ЛС, да ме посъветвате) да опитаме да ги запазим и оставим в наследство Grinning

 newsm74   Идеята е супер. Така и ние догодина ще може да са възползваме от вашия труд и усилия!

# 56
  • Мнения: 413

А на 3ти юни ще поканим ли и седмокласниците с нас???

Нали се разбрахме - никакви тийнове, никакви мъже  Joy

Подкрепям Дракончето - среща с тях след класирането.

ПП Чакащите пред НПМГ - мога да споделя готина пицарийка в района. Само предупреждавам да дУшите храната, че преди 2 год. с Дороти се опитаха да ни отровят с развалено филе. Вярно, извиняваха се 2 часа, ама все пак  Grinning
 
Трета редакция: Сервитьорчетата не бяха за изхвърляне.  baby_neutral

# 57
  • София
  • Мнения: 1 861
Сега разчиствам детската, че от бала на каката още не мога да се оправя:)
И прибирам толкова  много листа от малката, изписани със задачи, тестове по БЕЛ.. Simple Smile, разхвърляни навсякъдеSimple Smile
И чак сега проумявам, колко много са се трудили повечето деца:) Така, че, каквото и да са направили на изпитите, нека им свалим шапка- на тези малки работници, орали съвестно цяла година...И да им пожелаем в днешния ден, на 1 юни много здраве, щастливи мигове и хубаво детство  Hug
Joy Joy Joy hahaha
аз пък вчера го излових моя точно с купищата хартии, смачкани на топка, бодро да крачи към кофата за боклук! Викам "Сакън! Задачи са това! Хората се чудят какво и как от нета да свалят... Как тъй в кофата?! Пък и дет' се вика оно пАри се е давАло.."  Joy

Anna Lee, пицарийка викаш? Майкооо, как са го скрили това училище, докат го намерим със синчето в горите Тилилейскиии... Надявам се втория път да не се загубим пак.. Whistling

# 58
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Да не пропусна вълненията покрай изнасянето на оценките. Grinning

Взимай пуканки и ела гледай сеир  Joy
Да използвам случая да питам - в у-щата гнезда разлепят ли оценките? 100% някой вече е питал и друг му е отговорил.... Embarassed

# 59
  • София
  • Мнения: 18 046
Резултатите  ще залепят  в отделните училища,дори  без да са гнезда.Разбира се, не  на всички деца, а само тези на учещите в съответното училище .В нашето даже не бяха само по номера от бележката, а бяха  изписани и поименно.  Peace Говоря за оценките.Класиранията могат да се видят само в гнездата и в нета.

Общи условия

Активация на акаунт