Знаете ли кого видях-18 тема

  • 87 267
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 436
Тема 15
Тема 16
Тема 17

Добре дошли в новата тема!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 126
първа Party,засега само гол запис Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
Втора.  Blush

# 3
# 4
  • Мнения: 495
Вчера на "Шипка" - Стефан Мавродиев.

# 5
  • Мнения: 3
Видях поп-фолк певеца Константин във фитнес Атама при Румънското посолство.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 005
Алтен Алиева, както винаги готина в Манастирски Ливади.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 050
Алтен Алиева, както винаги готина в Манастирски Ливади.

Тя ми е съученичка. Едно време пак беше сладурана, но откакто хвана Доганчо в 12-ти клас вече не можеше да се говори с нея. Общуваше с много малко хора. Мислеше, че всички и завиждат...ха-ха заради тоя дядка. Joy

# 10
  • Мнения: 142
Никой не съм виждала скоро, но се записвам да ви следя   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 108
Алтен Алиева още ли е с Доган? Доста години минаха....

# 12
  • София
  • Мнения: 170
А защо да не е? Та тя е толкова удобна - млада, хубава, не задава излишни въпроси, гледа децата му, примирява се с това, което не й изнася / по-скоро се купува/. Идеалната метреса!

# 13
  • Мнения: 25
Алтен Алиева, както винаги готина в Манастирски Ливади.

Тя ми е съученичка. Едно време пак беше сладурана, но откакто хвана Доганчо в 12-ти клас вече не можеше да се говори с нея. Общуваше с много малко хора. Мислеше, че всички и завиждат...ха-ха заради тоя дядка. Joy

Тя преди пазаруваше редовно от магазина за животни, в който работи една позната. От нея знам, че е доста надменна и винаги изглеждаща перфектно. Но май вече не е с Доган.....

# 14
  • Мнения: 1 050
Мисля, че още е с Доган. Гледах скоро едни снимки от негов рожден ден и тя беше там. Предполагам, че са заедно. Тя наистина му гледа децата...ей, съсипа си младините това момиче. Нито се записа да учи нещо, нито работи. Този не разрешава. Седи си в къщи и толкова. Тя и преди да му стане любовница си имаше пари, но явно се кефи на Доган щом още е с него. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт