Подсъзнанието може всичко 41 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 38 035
  • 710
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 840
Вени, мъжът ти го е ударил на приказка Joy Joy
Опитва се да ти каже, че размишлява по въпроса защо не ви се е получило, че се е променил, че е прозрял някои истини... hahaha

# 196
  • София
  • Мнения: 3 648
Това го видя или от притчта?

Аз знам, че прогледнал, но как да го приема обратно като съм видяла и друг? И като вече той не е единствения, от който имам нужда, както беше? Имам толкова променливи настроения, че не си вярвам вече.

# 197
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Като ти гледам подписа... май знаеш какво искаш Simple Smile

# 198
  • София
  • Мнения: 3 648
Ами, просто ме зашемети тази мисъл, защото мъжа ми е парично добре и с хубаво платена работа, а приятеля е с доста по кофти професия и парично е по-зле и доста хора се чудят и сега как така го предпочитам още/ приятеля/.

# 199
  • София
  • Мнения: 2 840
Това го видя или от притчта?
Нищо не съм видяла, коментирам шеговито поведението му. Стана ми смешно...почнал да чете притчи и да ти ги праща... Laughing

# 200
  • София
  • Мнения: 6 810
Вени, чака те да избереш.  Peace
Никой човек не съдържа 100% от всички положителни качества. Сигурна съм, че си виждала други мъже и преди. Не вярвам да е толкова сложен изборът.  Hug

# 201
  • София
  • Мнения: 2 840
Вени, чака те да избереш.  Peace
И си чака наградата, след като ти е дал право на избор. Laughing

# 202
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Вени* четох притчата, много иносказателен този мейл...
И сега изборът труден, и подписа за смяна май...
Отстрани 2 години са си много време и сериозна причина ще да има за липса на деюре действия, но това няма значение, ако сте щастливи - заедно или поотделно.

# 203
  • Мнения: 3 420
Вени това дето ти го е уснал бившия го разкзваха сутринта понякой сутрешен блок май. А да си кажа,че аз съм материалистка-обичам прите,комфорта и уюта,които дават. Защо не избереш това,а пък забавленията сама ще си ги създаваш,то две хубави няма,нали знаеш Wink

# 204
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 801
Здравейте уважаеми търса4и на истина Hug
4етох досега,ама все оЩе съм назад с материала Crossing ArmsПисали, писали, та сте се залисали и сега.... аз 4ета ли 4ета  Thinking book
В4ера и днес ми е доста тъпо,то малко мода стана да поревем тук,ама аз няма на кой да споделя, та хайде и аз да не изостана Cry Напоследък ми се струпаха малко мероприятия в къЩи, празници, посреЩане на гости, а в4ера за пръв път водихме с нас внукът на мъжа ми  за два дни,та бях притеснена и .... забравих, забравих неЩо много важно. И аз не знам как така не си спомних датата, когато маминка си отиде завинаги doh Реве ми се от сноЩи, заЩото като се прибрахме си видях календара а и се 4ухме със сестра ми, но не си признах какво направих. А после се разревах, на глас. В4ера се събудих с подуда жлеза зад ухото, а днес ме боли глава и не минава. Сега Ще опитам да приложа методът от Лени пд, но се 4увствам..... и аз не знам какво определие да си сложа? Как допуснах?
Простете 4е рева,ама трябва да излея пред някой мъката.
Благодаря ви  bouquet

# 205
  • Мнения: 620
danilu , напарви нещо в нейна памет, изпрати и Любов, тя си знае къде да отиде. Не се разболявай, те нямат нужда от нашите сълзи,от нашите болести,  искат ние да сме добре Peace Щом ти си била заета, не виждам проблем. Запали свещ или кандилце, укроти своята душа  Hug

# 206
  • Мнения: 105
Силно напира в мен чувство на велико учудване...Не за друго,а защо наистина влагате толкова,ама толкова силна енергия за някакви си помени??Това е последното нещо,което имат нужда  онези ваши починали роднини,същности/души ,които са си добре и така.Не,че трябва да се забравят нарочно,макар,че е по-добрия вариант,но и такава паника?Ами помислете ,че може би не е било случайно ,че улисани покрай  детето сте забравили въпросната дата.Предположете поне,че това е за добро!И живота ви със сигурност ще е по-добър!И изпълнен с радост! Flutter

# 207
  • Мнения: 21
Вени, cutie, ако това ще ви успокои, аз след 4 години от раздялата, още не мога да се влюбя пак  Laughing Така, че сте си супер вие, ама не го знаете сигурно. За капак 20 дни след раздялата татко почина внезапно и стана тя една... Това, което мога да кажа е, че нито за секунда не съм съжалявала за решението си, а целият потрес, който едва сега започна да отстъпва е, според думите на психоложката ми: "Първият път, когато осъзнаеш, че любовта към жив човек може да умира, за по-чувствителните хора може да се окаже фатален". От друга страна си отделих време да правя всичко за себе си, станах здравословен егоист, преди ми се случваше редовно да се прибирам след 12 часа смяна утрепана за сън, да готвя и тъкмо към 11 да сложа масата и бившият да каже:"А, не сега, имам още 2 рунда на играта, сори." Ако се замислите, може би ще видите много положителни неща, които са ви се случили след раздялата. Пожелавам на себе си, както и на вас и на всички жени някой, който ще е до тях в добро и лошо. И аз оставих човек много добре материално осигурен и си се изнесох пак на квартира, парите не обичат за съжаление. Както и любовта не плащала сметки за парно и ток..., изобщо не знам къде ще му излезе края накрая..., знам само, че скоро ще се влюбя пак и ще имам 2-3 хубави дечица.
Хубава вечер, момичета, утре съм на консултация за капките на Бах, приключението започва.  newsm68

# 208
  • София
  • Мнения: 14
"Тези, които се разочароват, са същите, които не са могли да видят положителните страни на своите резултати и на живота си..."

# 209
  • София
  • Мнения: 4 349
Една притча, която ми изпрати бившия, но не разбрах защо :

Крал Артур бил пленен в една битка и враговете му казали:

- Има само един начин да избегнеш смъртта, която те очаква. Трябва да отговориш на един въпрос. Но той е изключително труден. За сметка на това ще имаш цяла година да намериш отговора. Сега ще те пуснем, а ти ни дай своята рицарска дума, че ако не откриеш отговора, ще се върнеш, за да бъдеш посечен. И така, въпросът е: Какво най-много искат жените?

Върнал се крал Артур в своето кралство, разпитал всички жени там, но никоя не успяла да му даде смислен отговор. Вече се бил отчаял, когато един старец го посъветвал:

- Иди в старата гора, потърси вещицата, която живее там. Тя знае отговора, но и цената, която ще поиска, е изключително висока.

Крал Артур отишъл при вещицата и тя му казала:

- Да, зная отговора, но ако искаш и ти да го научиш, ще трябва да се ожениш за мен.

Погледнал Артур ужасната вещица, гърбава, мръсна, дрипава и само с един зъб в устата и рекъл:

- Не - по-добре да умра.

Но всички рицари от кръглата маса го замолили да се съгласи, защото иначе кралството ще загине. Отстъпил крал Артур на молбите, съгласил се и вещицата му открила отговора:

- Жените - казала му тя - най-много от всичко искат сами да управляват живота си и да не им се пречи на свободата.

Това бил верният отговор и Артур спасил живота си, но трябвало да плати ужасната цена. На сватбата редом с блестящия рицар се мъдрела вещицата, която воняла нетърпимо, оригвала се и лапала с ръце от изисканите блюда. Но кралят бил истински рицар и нито веднъж не показал, че това му е неприятно. Настъпила първата брачна нощ, но когато Артур влязъл в спалнята, неочаквано видял в леглото прекрасна млада девойка, а от вещицата нямало и следа.

- Какво става тук? - попитал Артур, а девойката отговорила:

- Задето се ожени за мен и ме търпя на сватбата, ще ти направя подарък - половината денонощие ще бъда вещица, а половината - девойка. Остава ти да избереш кога да съм вещица - през деня или през нощта?

Замислил се Артур - какво да избере? Да го виждат през деня редом с прекрасна девойка, а през нощта да трябва да спи с вещица, или обратното? След това казал:

- Ти сама избери кога каква да бъдеш.

Усмихнала се девойката и рекла:

- Защото зачиташ волята ми и прояви уважение към мен - през цялото време ще бъда девойка.

И така те заживели щастливо до дълбоки старини.




- Жените - казала му тя - най-много от всичко искат сами да управляват живота си и да не им се пречи на свободата.
  
Май наистина това е, което най-много обичаме и искаме. Притчата е много готина!  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт